Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim gibi Sword hastalığı olanlar...

Dantes

Öne çıkan mesajlar

Boş işler bunlar ya paranıza yazık.Alıcaksın bir tabanca ,bikaçkez de poligon a gidip talim yaptınmı tüm kılıç ustalarını dize getirirsiniz.Yol yakınken dönün bu sevdalardan.
Kafayı sıyırıp benim gibi duvarda 9 kılıç sergilemeyin,haftanızın 4 gününü kılıç derslerine vermeyin,sol gelişsin diye sakat gibi sağ kolunuz bağlamayın.Ortaçağda yaşamıyoruz,oyun karakterleride diiliz.Yalan bunlar....

Ayrıca naginata>sword , naginatalı bir rakibin karşısında katanalı birisinin kazanma şansı yüksek derecede azalır..sonuçta yeteneğe baksada naginatanın avantajı var.[hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer kılıç ustası kıvrak birisiyse, senin elindeki 7 kurşunla yaşaman imkansız. Hele açık alan değilse, saklanabilecek yerler varsa, kılıçla dalan arkadaşın işi daha da kolay.

Şu üstteki katana resimleri hoşmuş. Mutlak edinilmeli. Yanında bir de greatsword hoş giderdi.

Double edged katana yazmışlar, izninizle bir çüş demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ken dediin kılıç zaten ötesi yok :-p
bi de aklıma geldi. deli gibi cila atmak gerekiyo katanaya falan. hatta o aletlerin olayının yarısı o cilada yatıyo...

bulamadım şimdi güzel bi resim. ama hani şu kılıcın ağzına zoom yaparlar da ortadan dalga dalga bişi geçer. aha işte o ciladan kaynaklanıyo...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...