Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KimBuPislik ve Marlon'a Hodri Meydan

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

ben ujio gibi slide yapmam o kadar sürmezdi
apostle a slide yaparmı bi insan aynı mantık ? ujio neden slide yaptı anlayamadım[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 20 Kasım 2005 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 20 Kasım 2005 00:57 tarihinde demiş ki:
ben ujio gibi slide yapmam o kadar sürmezdi
apostle a slide yaparmı bi insan aynı mantık ? ujio neden slide yaptı anlayamadım

tanka girseydim 56 lvl skilini daha rahat yerdim ;-)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

pffff 56 skilinin ne özelligi war o zaman mageler nie warriorlarlara kafa tutmaya basladi ???
ortada böyle bi skill yokken KE ile bu skill geldi birakta bir + si olsun ha yoksa bile eywallah herkes akli ve bildigi kadar oynar...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

56 skill i ile warrior lara kafa tutmuyo mage ler assasinlere kafa tutuyolar , warrior lar kendilerinden resistli oldukları için zaten
tınlamıyolar 56 skilliymiş interrupt olmuyomuş şöyleymiş böyleymiş , benim anlayamadıgım sadece 200 ü geçik fr ile neden slide yaptıgın , demez olaydım anasını satim[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

orkun
ister warriora ister rogueya kime olursa olsun
madem thorn impact vs daha fazla vuruo 56 skilini nie kullaniolar bu kadar mage ne yapmaya ekliolar o skili skill barlarina ???[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 20 Kasım 2005 01:25 tarihinde demiş ki:
anlatmaya çalıştıgım şeydebuda , anlayan kim ;S

herkes akli ve bildigi kadar oynar dedigim zaman olayin kapanmis olmasi lazimdi...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...