Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KimBuPislik ve Marlon'a Hodri Meydan

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

said:
NightHunter666, 19 Kasım 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
pfff
kimse kizmasin ama bu türklerde gercektende anlama sorunu war
kimbupislik'in clandan adamlar gelir durmadan atak verir patriottan adamlar gelir durmadan atak verir ne bu ya 1 saat oldu ii ki makarasina bi sey söyledik bizim 2vs1 yalan olacak galba...
ares kaç ?
Sosyal ağlarda paylaş

hala daha yapacas :D
daha dorusu 3 kere yaptik 2sinde ben kazandim 1inde onlar benim kazandiklarimda kimbupislik ve marlona extra dmglar gelmis onlarin kazandiginda da kimbupislik'in yaninda bi tip wardi z 'ye alamadim uzun bi süre onlar kazandi :-)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

azönceki gibi bi polemil yaratalım. Sen ne demek istiyodun lan mıstığa o benim arkadaşım cz de size bişeymi yaptı yoksa::D:D azını yırtarım senin saçını başını yolarım::D[signature][hline]Name: beyogullari
Clan: Turkishtown
Class: arch mage
Nation: el morad
Server: ares
Np : Kasıyorum işaret çıkacak:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
beyogullari, 19 Kasım 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
azönceki gibi bi polemil yaratalım. Sen ne demek istiyodun lan mıstığa o benim arkadaşım cz de size bişeymi yaptı yoksa::D:D azını yırtarım senin saçını başını yolarım::D

zuahhahahahah[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...