Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

orjinal cd alamama, kopya cd alınca da vicdanın sızlaması sorunsalı

comfortably_numb

Öne çıkan mesajlar

said:
Selamon, 06 August 2003 02:16 tarihinde demiş ki:
Forumdakiler de sana şöyle bir cevap veriyor:

Bir zamanalar bende senin gibiydim, dehşet derecede vicdanım sızlardı ama sonra kendime bir standart edindim : Yerli albümleri orjinal yabancı albümleri kopya almaya başladım. Tamam yerliler gerçekten zor durumda ve orjinal albümleri çok da pahalı sayılmaz, bu durumda orjinal albüm almak daha mantıklı. Ama yabancı gruplar zaten belli şeyleri aşmış oluyorlar ve azımsanamayacak derecede pahalı oluyor albümlerini. Orjinal albümleri herzaman bulamamakda ayrı dert. Onlarda fiyat indirsin onlarında orjinal albümlerini alalım

ps= Yerli albümleri hiç kopya almadım hep orjinal aldım içimi çok rahatlatıyo.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

yerliyi de kopya alırsan yuh zaten ben de senin gibi yapıyorum. zaten yrli ucuz yabancı pahalı gibi salak bir fiyat uygulaması sadece türkiyede var.[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
arcane, 05 August 2003 02:22 tarihinde demiş ki:
bu günden sonra sen Mustafa infected'sın :P
infected, 07 August 2003 17:49 tarihinde demiş ki:
arcane babuş ii güzel de sen benim adımın mustafa olduğunu nerden bilion
Sosyal ağlarda paylaş

valla sonuçta kimse orjinal cd alamıyor.
Hepsi kopya.

Korsan kopya olmasın da, orjinal kopya gibi kaliteli cd basım + kullanım kılavuzu olduktan sonra benim için sorun yok...

Ayrıca dost, d&r gibi yerlerde korsan kopya satçaklarını pek sanmıyorum. Underground yerlerde belki olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...