Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rapid share (premium)

Gerab

Öne çıkan mesajlar

ayni ipden baglanamazsin ama ayni makineden ayni adslden birden fazla rapidshare download yapman mumkundur

Burda sunu demek istiorum proxy http saglam ssl ipleri kullanarak yapabiliorsun veya bazi re-director siteleri var onlarida kullanarak rapidshareden indirebilirsin ayni anda..[signature][hline]www.inboxhosting.net Sinirsiz iletisim icin sinirsiz hizmet.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pluton, 20 Kasım 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
peki bu premium accountunne yararı ne ?

aynı anda istedigin kadar yukleme
bi sınır yok
biraz daha hızlı
daha seksi yani[signature][hline]Stifler,2.filmde lezboların evindeyken demiş ki:
holy shit dude i found a dildo!

Its Stiflers Time, Baby!

Sosyal ağlarda paylaş

hani 1 saat içinde belli bi yükleme kapasitesi varya o sınır olmuyo falanda gittik dandik bi şifre kullandık tabi oda yemedi
edit:aha yalan olduk modemi açtım kapadım yemedi fraud-detection verdi galiba artık rapidshare e elveda deme zamanı :(
[signature][hline]We all shine like stars
Then we fade away

[Bu mesaj Gerab tarafından 20 Kasım 2005 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sailor 512 o kadar hıza çıkamaz. ayrıca ip'niz statik değilse, komple ban yeme gibi bi olay olamaz. bandan kurtulmanın yolu:
1-) modeme reset at ip değişsin
2-) tüm cookileri sil
premium acc açılmaza ama rapidden dosya çekebilirsin ayrıca ip'leri statik olmayanlar bu yöntemle saatbaşı sınırlamadan kurtulabilirler deneyin ve görün. modeme reset yerine bir proxy programıyla sürekli proxy değiştirerek cookie silmek de ayrı bir çözüm
Sosyal ağlarda paylaş

512 o hıza çıkamaz ama 1000mbit ağlardan çıkılır. Ben de okulda 700kb-1mb/sn arası dl yapıyorum rapidshare'den premium hesap olmadan. premium olsa belki 3'e 4'e çıkar saniyede.

Alın bir de cgi proxy vereyim size: http://www.gw-tr.com/cgiproxy/nph-proxy.pl
Fakat tek ip'li server olduğu için pek bir işe yaramıyor :). fakat bir kendi ip'niz ile bir de bununla aynı anda dl yapabilirsiniz. başka cgi proxyler ile kombo yapıp 30 tane rapidshare dl yapabilirsiniz aynı anda eheh.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 20 Kasım 2005 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...