Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Empires III

Batilc

Öne çıkan mesajlar

Yeni topic açmayayım dedim şu an bi türk sitesinde önincelemesi yapıldı screenshotlar falanda var güzel olacağa benziyo.

http://www.merlininkazani.com/codes/review_screen.asp?GID=1507[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

osmanlının olacağını nereden çıkardınız ki ? amerika kıtası falan yazıyor.ayrıca belli ki eskisi gibi geniş bir ırksal çerçeveye sahip bir oyun olmayacak.. sanmıyorum oyunda osmanlı olacağını.isteğim tabii ki olması yönünde..

ha bu arada ön inceleme oyunu oynayarak yapılır, ben de bi anda şaşırdım vay türk sitesi nasıl oyunu denedi diye..
"Ebseble" diye birşey gördüm yazıda beni benden aldı.
[signature][hline]Word Up!

[Bu mesaj arcane tarafından 05 Ocak 2005 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

osmanlı filan olmazsa da sırf amerikan kurtuluş savaşı tadında bişi yaparlarsa cidden iğrenç olur, düşüncesi bile korkunç..

ben esasen oyunda korelilere yer vermek için nasıl bir saçmalık yapacaklar diye merak ediyorum, conquerors'da ballista atan at arabaları filan vardı, daha lame birimler aoe serisindeki hiçbir oyunda görülmemiştir.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer zahmet edip okursan (heh yanlış adama diyorum ama neyse) sivil savaş öncesinde geçtiğini görürsün..

valla o korelilerin arabaları efsaneydi, aman diyim yani.. gerçi okuduğum şeyler bu oyunun çok daha oturaklı olacağını ve eskisinden baya farklı olacağını söylüyor.şu an cidden baya erken, okuyarak belli olmuyor herşey.ırk konusunda eskisi kadar geniş bi yelpaze olacağına hatta onun yarısı kadar bile olacağına inanmıyorum.ancak kesinlikle daha özgün birşeyler sunarlar bu sefer oyundaki yapı değişikliğine paralel olarak.bunun expansionı var bilmemnesi var elbet tatmin oluruz abicim :D, yaşasın süper düper oyun haberleri ![signature][hline]Hugocuların Dela Abisi
Sosyal ağlarda paylaş

AOE'de yeterince kendini aşan herifler unique unit'e gerek duymuyordu pek.
Yani koreli elemanın bi vidyosu vardı final maçında.
Koreli elemanın kalesi var.
Adam buna full paladin ile giriyor.
Kale yıkılıyor, yıkılmadan önce baya bi paladin indiriyo tabi.Adamın bütün ordusu paladin.
Kale yıkılıyor, içinden ne çıkıyor ?

Halberdierler heh.
Oyun korelinin =).[signature][hline]Simply death...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 06 Ocak 2005 03:24 tarihinde demiş ki:
osmanlı filan olmazsa da sırf amerikan kurtuluş savaşı tadında bişi yaparlarsa cidden iğrenç olur

said:
arcane, 06 Ocak 2005 03:34 tarihinde demiş ki:
eğer zahmet edip okursan (heh yanlış adama diyorum ama neyse) sivil savaş öncesinde geçtiğini görürsün..

said:
Alexi_Septimus, 06 Ocak 2005 04:02 tarihinde demiş ki:
Kurtuluş savaşından baya önce geçiyor oyunun geçtiği dönem tahmin edersiniz ki =).

amerikan kurtuluş savaşı: 1776
amerikan sivil savaşı: 1861
türk kurtuluş savaşı: 1919

ak demişim ..k anlamışsınız, tebrik ederim.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi sn oyun çikti mi şimdi? İmkansiz ya biraz yer yerinin sallanmasi gerekti ama :D[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

level aralık sayısı kaynağım
edit:hatta detay a ineyim 14. sayfa[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...

[Bu mesaj 1111 tarafından 06 Ocak 2005 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun iptali diye bir şey söz konusu değil. level dergisi almıyorum, bilmiyorum orada ne yazıyor fakat aynı dergi oyunun 2004 kasım'da çıkacağını da iddia ediyordu.
bu işi ciddi bir biçimde yapan dergilerden, sitelerden bu tür haberleri duymadıkça inanmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

lütfen ya microsoft sitesinde age of empires die arat birşey çıkıyor mu diye bak.ben bu haberi vermeden önce çok büyük kaynaklardan yararlandım microsoft ve level ikiside iptali söz konusu diyor ama ben yine öyle bir ihtimal var diye yazdım nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlamıyorum.[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ve ölümcül gece çöktü
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.microsoft.com/games/pc/default.aspx
upcoming bölümüne bakınız aoe3 diye birşey yok
Not:özür dilerim link yapma olayını beceremiyorum[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ve ölümcül gece çöktü

[Bu mesaj 1111 tarafından 06 Ocak 2005 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca level türkiyenin en kaliteli oyun dergisidir(bu konuda türkiyedeki oyuncu nüfusunun yüzde 90 ının bana katılacağına eminim)
alakasız bir msj ama napımm level ı savunmam gerekti nedense[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ve ölümcül gece çöktü
Sosyal ağlarda paylaş

level'ın türkiye'nin en iyi dergisi olması level'ın iyi bir dergi olduğu anlamına gelmez. ama bu konumuzun dışında.
pc-gamer'da, gamespot'da ve gamespy'da oyunun 2005'in ikinci yarısı çıkacağı yazıyor. senin yararlandığın çok büyük kaynaklar nelermiş çok merak ettim, lütfen açıklar mısın =)
Sosyal ağlarda paylaş

bakın ben postumda görüldüğü gibi iptal edilme ihtimali olduğunu söyledim iptal edilecek demedim büyük kaynak dedim ve mic. ve level diye ayrıca oyunun listelerden kaldırıldığını biliyoruz hepimiz sizce iptal edilme ihtimali yok mu?eğer oyunu microsoft bile listesinden kaldırdıysa ki sizin kesin çıkacak demeye hakkınız yok bence[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ve ölümcül gece çöktü
Sosyal ağlarda paylaş

pire için yorgan yakmanın alemi yok, zaten iptal edilecekse de hemen haberlere çıkar. don kişot gibi yeldeğirmenlere dalmanın manası yok ki.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben eski starateji oyunalrının tadını alamıyorum bıde bu amerkiadakı içsavaş yılalrındakı savaşıda hiçs evmedğim için( kısaca 1800 yılları sewmıorum:=) oyusden gusel gelmıo artık styrateji oyunalrı agır efekt oldumu gısel olmuo ...
Sosyal ağlarda paylaş

bende öyle aşmış grafikli sevmiyorum ama AoE sonuçta :) Age of King'i yükleyeyim dedim garip bi cd buldum beta mıdır nedir anlamadım. kurulumu fln beyaz böyle değişik. üstüne TC'de kurulmuyor, AoK yüklü değil diyor. ben de netten indiriyorum bakalım.[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...