Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ideal clan nasıl olmalı?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Aslına bakarsanız ideal clan bence insanın içinde olmaktan mutluluk duyduğu,rahat ettiği clandır.Maksat Ranking'de yer almaksa tabiki bol NP'li, disipline edilmiş,kesin kuralları olan ve kesinlikle bu kuralların uygulanabilitesi(yeni çıktı bu da:)) yüksek olan clan clan iidir.Belki çok fazla abartmış olacağım ve böyle clanlar camia içinde var mı bilmiyorum fakat benim öyle kuracağım bir clan olsa (ranking açısından) alacağım adamı NP/LVL/ITEM ve şahsiyet olarak iyice incelemeden clana almam:D Belki çok kaybederim ama olsun.Eskiden yani acemiyken 3-5 kişilk bir ekip Lord of the KO die bir clan kurmuştuk:D(özenti işte) Oradaki muhabbet hala burnumda tüter.Hey gidi günler hey.

Naçizane benden sefkiler:D:D:D:D[signature][hline]Ares
Thalia_El_Fayed-Jasper-Rainstely:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 18 Kasım 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
ideal clan owned_by..

sıkıldınmı?git ujio'nun yanına xD her tür şeye açıktır kendisi..

sen item iste o ... verir dagmfakdmgdsg tmm tmm sustum terbiyemi bozmiim..

poli bi ...... git desem :D:D:D:D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 18 Kasım 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 18 Kasım 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
ideal clan owned_by..

sıkıldınmı?git ujio'nun yanına xD her tür şeye açıktır kendisi..

sen item iste o ... verir dagmfakdmgdsg tmm tmm sustum terbiyemi bozmiim..

poli bi ...... git desem :D:D:D:D

ders yok bugün sorry xD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %18
Np:95k+
Clan:Sacred

level kasıyorum xD
Sosyal ağlarda paylaş

bence ideal clan =
1. clan içinde birlik ve beraberlik olmalı.
2. cz yse cz exp se exp boss sa boss her birlikte yapılmalı.
3. clan lideri member ve asistlere oranla daha üstün olmalı. (lvl np vs heryönden)
4. clanca kesilen boss lardan cıkan itemler clan içi harcamada kullanılmalı ve memberlara item desteği sağlanmalı.
5. clan içi konusmalarda küfür olmamalı.
6. bunlar olduktan sora zaten gerisi boş :D[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
LvL : 63
Nation : Karus
Class : Assasin
Np : 49xxx
Clan : -YOK- (tek tabanca takılıyom)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arxchill, 18 Kasım 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
yaa ben neden orc açmadım hangi akla hizmet edip human açtım poli bana help pls yeni char açıyom orc mage beni kasarmısın biran önce 60 yap beni sonra....

Ujio klan pls :D

clani bana lvli poliye yiktin :D:D:D:D
poli sacredte asistanmish bence clanida poliden iste sen :D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bence ideal klan herkesin her an sklinca oturup 3 saat eslant townda muhabbet edebilecegi bir klandir.
ideal bir klan yardima ihtiyaci bulunan biri icin klanca calisabilen bir klandir.
ideal bir klanda item pls ciler olmaz klan lideri ve yardimcilari kimin ne eksigi oldugunu bilirler.
ideal bir klan musait olundugunda hadi taksimde toplanip unofficial USKO clan event party yapalim diipde oturup bir bari kapatabilen bir klandir.
Eskiden OTTOMAN_EMPIRE wardi ve ilk klanimdi,cogu kisi oyunu birakti ya da baska klanlarda su an.Orada bunlarin hepsi bulunuyordu. Oyle cok ust levellarda degildik ama insanlara saygi gosterirdik en azindan. Para icin dupe le falan ugrasmazdik boss kesmeye calisirdik olabildigince.
gider gozlerimiz uykudan kapanana kadar apos keser harpy de takilirdik kosptur ziwirdir ugrasmazdik.
Eski klanimi cok ozluorum :( ama OTTOMAN_EMPIRE will strike back soon..
Su an oyuna girdim klanim da yok olecene takiliorum.
Eger yukarida saydigim ideal klanima yakin bir klan warsa areste orclarda su an girmek isterim..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 18 Kasım 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
said:
Arxchill, 18 Kasım 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
yaa ben neden orc açmadım hangi akla hizmet edip human açtım poli bana help pls yeni char açıyom orc mage beni kasarmısın biran önce 60 yap beni sonra....

Ujio klan pls :D

clani bana lvli poliye yiktin :D:D:D:D
poli sacredte asistanmish bence clanida poliden iste sen :D

yok benim ispanyollarla işim olmaz madem istiyosun lvlide sana yıkarız :D

Ujio party pls...

şaka bi yana abi orc açsam beni kastırırmısın ujio hani Troll dönerken beni alırsın yanına ii xp gelir civciv kasarsın hem ve sonra

Ujio party pls :D[signature][hline]Forza TnT

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arxchill, 18 Kasım 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
şaka bi yana abi orc açsam beni kastırırmısın ujio hani Troll dönerken beni alırsın yanına ii xp gelir civciv kasarsın hem ve sonra

neden olmasin :)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 18 Kasım 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
said:
Arxchill, 18 Kasım 2005 15:12 tarihinde demiş ki:

neden olmasin :)

tamam o zaman açıyom orc char bana lvl için yardım et yeter :)[signature][hline]Forza TnT

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...