Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burun kırılması.

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Dün futbol maçında dengesiz bi adamla çarpıştım omuz darbesi sonucu burnumun sol taraftaki kemiği kırıldı.Doktor geldi düzeltti bandajladı alçı yapmadı yaz günü sıkar diye sadece bandaj var şu an.Tek korkum yamuk kaynamaması.İlk kez bi yerim kırılıyor daha önce hiç böyle bi olay yaşamadım.Burnu kırılan arkadaşlardan bilgi istiyorum.Neler yapmam lazım nelere dikkat etmem lazım?Kemik kaynadıktan sonra röntgen çektirmem lazımmı ?
yardımcı olursanız sevınırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun öncelikle,işini bilen bir doktorsa bunu ayarlamıştır zaten ama güvenmediğin bir doktorsa bence güvendiğin yada en azindan iyi olduğunuzdan emin olduğun bi doktoroda göster.Her beyaz giyen doktor değildir.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

yamuk kaynarsa kırıp yeniden yaparlar sorun deil[hline][ quote ]ARIZA, 06 August 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
.[ hline ][ quote ]infected, 02 August 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
infected, 30 July 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
gitmiş içerden de televizyon sesi geliyo içerdeki televizyona gitti diye gitmiş

şahsen yaptığım bir salaklık olup, telif hakkı yoktur, her isteyen kullanabilir.[ hline ] [ /quote ] [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 07 August 2003 18:30 tarihinde demiş ki:
bu arada imzan komik duruo :D[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor the Wizard

teşekkür ederim[hline][ quote ]

şahsen yaptığım bir salaklık olup, telif hakkı yoktur, her isteyen kullanabilir.[ hline ] [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ARIZA, 07 August 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
yamuk kaynarsa kırıp yeniden yaparlar sorun deil[hline]

hic sorun degilmi$,belli 8)
nasil kiriyorlar geri o burnu?ucan tekme vs?[hline]Leathas Level 46 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

benim baş parmağımı kırmıştı doktor amca
burun kırılmasını bilmiyorum ama en yakın zamanda burnumu kırmaya çalışıp o konu hakkında bilgi vermeye çalışacağım
[hline][ quote ]

şahsen yaptığım bir salaklık olup, telif hakkı yoktur, her isteyen kullanabilir.[ hline ] [ /quote ]

[Bu mesaj ARIZA tarafından 08 August 2003 01:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa böyle bi olay geliyor başıma allah kimsenin başına vermesin doktor'un o kemiği kargaburun gibi bi aletle düzeltmesi o kadar ağrı veriyor kii.Yamuk kaynarsa ameliyat olucam tabi ama korku var içimde.Doktor askeri doktor yüzbaşı operatör kulak burun boğaz cı.Dün gittim doktor'un yanına kontrol ettirdim 1 haftaya kadar şişliği iner denize girmeye başlarsın ama top oynamak istersen 2 ay sabretmen lazım dedi.Yazlıktan burnu kırılan bi arkadaşla konuştum adamın 3 kere kırılmış burnu hafife alınıcak kırıklarda değilmiş ama adamın burnu şu an düzgün benim böyle küçük bi kırıktan çok çok kötü olacağını sanmıyorum[hline]Craven (ICQ#6392****) Wrote:
abi erkekler ne öküz yax
Kuzu¯²¬.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...