Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Delirecem bu sisteme takılıyor?

kumbaraci

Öne çıkan mesajlar

yaw naptınız arkadaşalar.bi ekran kartını değiştirsin yeter.(oyunalrda full özellik açmayacaksa çözünürlükte çoşmayacaksa)arkadaş normal bi şekilde oynamaktan bahsetmiş sanırım 1024 veya 800x600 normalde oynanır adam ekran kartını değişirse.yok ama ben full her şey açık oynayacam diosan değiştirecen.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

rarebee olmuyor işte

call of duty2 yi herşey low da herşeyi kapatıyorum gene çok kasıyor

ageof 3 ü oynucam herşey low da gene ama gene kasıyor ara sıra anlamadım gitti delirecem

NOT:HOBA SAFE MODDA AÇTIM CALL OF DUTY 2 Yİ EN AZ Bİ TAKILMA YOKTU

[Bu mesaj kumbaraci tarafından 14 Kasım 2005 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

age of 3 de her sey low da nası kasar ya ?
Saçmalamayın ben age of 3 ü lap top umda oynuyorum 64 mb paylasımlı ekran kartı war ustunde benimki deniz savaslarıa dısında kasmıyo age of 3 de.
Başka bi problemi wardır onun. Age of da her sey low da kasması normal degil.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

windows'unda problem olabilir yeniden kur(virus,spy vb...) kurmayacam dersen bir antivirus programı ile makina'nı tarat işe yaramazsa format at gitsin,ekran kartının ve board'unun yeni sürücülerini kesinlikle kur.Makinan ortalamanın biraz altı ayarlarda oyunları gayet güzel çalıştırabilir şimdilik.Eğer ben daha hızlı oyun oynamak istiyorum yüksek çözünürlükte diyosan fx5200'ünü sat, hala alan çıkar,kendine 150-200$ arası bi şey al rahatla.[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd.
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman
Sosyal ağlarda paylaş

Bende zamanının en iyi performans/fiyat oranına sahip ekran kartı var; GeForce Ti4200.
Yaz başına kadar çok memnundum, gerçi hala memnunum ama artık kaldıramamaya başladı. AMD AthlonXP 2500+ ve 512MB 400MHz DDR ram ile San Andreas ve Black and White 2 oynarken çözünürlüğü 640x480 yapmam gerekiyo. Renk derinliği 32Bit oldu mu zaten kasıyo da B&W2'de renk derinliğini değiştiremiosun. Ayrıca B&W2'de tüm detaylar en alt seviyede olmasına rağmen yağmur yağacağı zaman bulutlanma oldu mu inanılmaz derecede kasıyo.
Böle bi ekran kartı zorlanıyosa FX5200 adamı çileden çıkarır. Ekran kartını değiştirirsen rahatlarsın bence. 6600GT alabilirsin mesela.[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kojiroh, 15 Kasım 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
Bende zamanının en iyi performans/fiyat oranına sahip ekran kartı var; GeForce Ti4200.
...Renk derinliği 32Bit oldu mu zaten kasıyo da B&W2'de renk derinliğini değiştiremiosun. Ayrıca B&W2'de tüm detaylar en alt seviyede olmasına rağmen yağmur yağacağı zaman bulutlanma oldu mu inanılmaz derecede kasıyo....

bende 5200 var, bw2 de kastığını hiç hatırlamıyorum. 2.2 amd işlemci, 1gb ram
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı B&W2'den bahsettiimize emin misin? Şu bikaç ay önce çıkan B&W2 di mi? FX5200 gibi bi plastik parçası kastırmıyo da Ti4200 mü kastırıyo? WTFOMG :-O[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

geforce 6600gt'm var p4 2.4 1024 ram. ama gel görki gariptir en olmadık oyunlarda problem var. gerçi şu anda bilg. üstünde 2 win xp kurulu muhtemelen performans ondan düştü ama sen o fx5200 ile valla diyom hiçbişi yapamazsın bende 5600 vardı 6600gt'ye geçtim fena bi rahatlama oldu. (tekrar sölim soraki perf. düşüşü 2. winxp'yi kurduğumuzdan oldu) 5600'de battlefield2 demo'yu low detailda az biraz kasılara oynatıyodu. 6600gt'ye geçtim full detail 1024*768'de az biraz kasılarak oynatıyordu ;). en büyük farkı Doom'da gördüm Doom3 fx5600'da ortalama 15 fps iken (oynamak mümkün değil) 6600gt'ye geçtiğimde resmen derin bi nefes aldı yani bilgisayar. 5200'ün hali 5600'den dahada beter olduğundan 5200'i acilen değiştir :) 256 mb olması hiçbişi ifade etmez. benim kartım 128 mb ama maşallah :P[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Monk of Bodom (Mo/W)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...