Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Mordre, 22 Aralık 2004 19:50 tarihinde demiş ki:
general grevious light saber kullanıo mu ?

Hayır, jedi değil zaten bildiğim kadarıyla[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasında imparatorluk ordusu var hehe =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 22 Aralık 2004 22:26 tarihinde demiş ki:
clonewarsta kullanıyor saber ama filmde kullanırmı bilemem

ne o ya?aa ben nie hatılammıom[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

@suark: clonewarsın 20. bölümünde kullanıyor

@Ractamainus: Benim bahsettiğim Clone Wars yani Starwars serisi için yapılmış episode 2 ve 3 arasında geçen 20 bölümlük anime seri.[signature][hline]Vader:When I left you I was but the learner, now I am the Master.
Kenobi:You can only be the master of my ass.

Jerian Flameeye of
Sosyal ağlarda paylaş

Pati'deki (bende dahil) SW fanları bu konuyu yakından takip ediyorlar. Bu yüzden bu mesajı atayım dedim. Aranızda bu videoyu izlememiş olanlar varsa mutlaka izlemeliler. Video 17MB civarı uyarmadı demeyin. Ama pişman olmazsınız. İngilizce gerektiriyor.

Bu video ile ilgili konu da zamanında Darksun tarafından SWG bölümünde açılmıştı. Merak edenler için ahanda o konunun linki.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

su Starwars Nerds olayi cok guzel olmus
baya guldum

Bu arada mace i kim alicak aceb?
ben hep acaba Mace i dokumu alicak diodum.

Oleyse Mace e nolucak?

Bu arada o animelerde Ki di Audi gidiyodu o robotun elinde enson (o basta kacan insan a kafam girsin)
Anime leri indirebilecegimiz bir yer varmi bu rada
mnasil olsa hepsi 5 er dakkikalik birseydi.[signature][hline]H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Greviousu her geçen gün dahada sevmeye başladım :).

Bakalım filmde aynı anda kaç saber kullanacak[signature][hline]Vader:When I left you I was but the learner, now I am the Master.
Kenobi:You can only be the master of my ass.

Jerian Flameeye of

[Bu mesaj flameeye tarafından 01 Ocak 2005 11:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
behran, 31 Aralık 2004 15:53 tarihinde demiş ki:
Sw cilere Yeni yıl hediyeleri benden :)
arkada yatana bakınız
bu görüntü filmin sonlarından olabilir. anakin ortada olmadığına we obi-wan ile yoda, padme nin başında olduklarına göre padme we karnındaki "hazineleri" koruma altında şeklinde düşünülebilir

said:
behran, 31 Aralık 2004 15:53 tarihinde demiş ki:
dooku
oyy muhtemelen anakin-dooku dueli bu. yani revenge of the sith oyun trailerında görünen sahne. anakin nefretini öle dışa wurmuş ki count dooku gibi bi adam bile hayretler içinde.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

dooku
oyy muhtemelen anakin-dooku dueli bu. yani revenge of the sith oyun trailerında görünen sahne. anakin nefretini öle dışa wurmuş ki count dooku gibi bi adam bile hayretler içinde.

Anakin 'in kılıcı yeşil renkte değilmiydi? Eğer öyle deilse Clone Wars ta Dooku ile vuruşurken elinde ki yeşil saber nerden gelmişti?[signature][hline]There is no Emotion; There is peace
There is no ignorance; There is knowledge
There is no passion; There is serenity
There is no death; There is the Force

Obi-Wan "Ben" KENOBi

[Bu mesaj Obi_Wan tarafından 04 Ocak 2005 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...