Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

gay may ama attı sidiusa aşşa :)..
Ya bişi sorcam sidius yarım saat luke a voltajı verio bişi olmuo;vadera bi ellio adam oluo..Neden?[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
Dünyada İşe yaramaz insan 2 çeşittir.Biri Söylediğin hiçbirşeyi yapamaz;diğeri bunun dışındaki herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh, o kadar da film salaklığı olsun.
DAha da kötüsü var, Endor'da asilerin tüm güçleri çevrilmişken, sadece imparator ve vader ölüyor diye kafadan kazanmış oluyorlar ama oradakiler yok edilse rebellion diye bişi kalmıyor zaten bi Luke kalıyor =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Fear, fear is my ally - Darth Maul
Sosyal ağlarda paylaş

bide bide;
ep:2 de stromtrooperlar bir efsane;ama bu ucemede gerdeğe girmiş yunan gibi savaşıyorlar.(patenti bende :))[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
Dünyada İşe yaramaz insan 2 çeşittir.Biri Söylediğin hiçbirşeyi yapamaz;diğeri bunun dışındaki herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

belki oyun farklı bir alternatiftir?[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
Sosyal ağlarda paylaş

penth yannız direk kazanmış saymıolar sadece o savaş kazanılmış oluo dark empire serisinde görüoruz ki henüz her şey bitmemiş daha sonra bi seri daha war adını unuttum orda işte nası daıtıldıı gösterilio tüm imparatorluun

ayrıca ama evt ep 2 da clone lar mayyak 4 5 6 da çok ezik..[signature][hline]Steve Ballmer, bir Microsoft seminerinde demiş ki:
-VAAAAAAAUV VAAAAAAAUV VAAAAAAUV!
-I have four words for you! I love this company!
-VAUUUUUUUUUUUV VAUUUUUUUUUV VAUUUUUV

"General Grevious çok çok uzun zaman önce çok çok uzak bir galakside geçimini mutfak robotluğu yaparak kazanmaktadır.Evet ne yazık ki o bir BİLENDIR!"
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bilmiyorum tabi o zaman. Yani imparatorluğun direk çökmediğini biliyorum da, oradaki savaşın es geçildiğini sanıyordum.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Fear, fear is my ally - Darth Maul
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun farklı bir alternatif olacağını sanmıyorum çünkü zannedersem filmde ne olacaksa oyunda da o olcak. Spiderman The Movie gibi belki fazladan filmin dışında birkaç yer eklerler. Onun dışında aynı olacak.[signature][hline]-Affetmek, seni incitenlere vereceğin bir armağan değil, kendine vereceğin bir armağandır.

Jerian Flameeye of
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 11 Aralık 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
gay may ama attı sidiusa aşşa :)..
Ya bişi sorcam sidius yarım saat luke a voltajı verio bişi olmuo;vadera bi ellio adam oluo..Neden?

vader in wucudu metal falan deilmi bundan dolayi elektrikten daha cok etkilenio.

[Bu mesaj hakan053 tarafından 12 Aralık 2004 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj hakan053 tarafından 12 Aralık 2004 20:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
behran, 21 Aralık 2004 01:30 tarihinde demiş ki:
obi çakıyomuş grevious a

varya tahmin ettim.hakkaten bu amcanın resmi vamı?[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

O fotoğrafı gördükten sonra aklımdan gitmiyor bi türlü : Sizce Anakin Dookuyu nasıl öldürecek?[signature][hline]Vader:When I left you I was but the learner, now I am the Master.
Kenobi:You can only be the master of my ass.

Jerian Flameeye of

[Bu mesaj flameeye tarafından 21 Aralık 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dooku'yu kimin kestiği belli oldu!

Ahada[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 21 Aralık 2004 03:14 tarihinde demiş ki:
grevious kim gençler ya?? anlatın bana
general grievous. önceden zewk için jedi awlayarak geçirdiği bi hayatı war, hatta öldürdüğü jedi ların lightsaber larını beline asıp dolaşıyo. galaksinin gelmiş geçmiş en azılı jedi katili yani. revenge of the sith sırasındaysa ayrılıkçıların droid ordularının komutanı olarak görew yapıyo. episode 2 ile episode 4 arasındaki sürede gerçekleşen jedi katliamlarının başrol oyuncusu general grievous'un bizzat kendisi. yarı yaratık yarı droid wücuduyla tam bi ölüm makinesi. revenge of the sith de en çok görmek istediğim karakter.

not: bu msjıma benzer bi entry i ekşi sözlükteki "general grievous" başlığında görürseniz bilin ki o entry i giren benim, yazıyı ekşi sözlükten çalıp gelip buraya yazdığımı sanmayın yani[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 21 Aralık 2004 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...