Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

cık karşı olduum 2 şey war bu eu da şu an 1 i ne yazık ki filme yansıdı o da o hücrelerdeki force şeysi ve bu yok marauderdi yok counseler flm onnar..[signature][hline]Ivalios, Valenthe , Ardemaar , Dodo , Rashune , Amanda Amakiir
Amakiir -Cevherçiçeği- Heironeous'un Takipçileri

"It will be a day longer than this night.."
Sosyal ağlarda paylaş

evet dun gece primemax da episode 1 vardı hem turkçe hem ingilizce izledik gerçi arkadaşlar kapattırdı sonra film izlemeye mi toplandık lan burada hadi içelim tarzı ama ara ara baktım tabi filme gene :)
bu arada Jedi'lara tekrar tekrar hayran oldum ve alternatif bir evren olarak star wars dünyasının ne kadar heyecan verici bir yer olduğunu tekrar hatırlattı film bana... her ne kadar star wars galaxies beni bu ortamdan soğutmuş olsa da... halbuki ne cevher var o oyunda ama işte neyse bunun yeri farklı...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

harbi..Kalk dicekler herhalde.[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

--------------------------------------------
zgrw, 16 Kasım 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
hmm paticiğin büyüklerinden olmasakta öpersen harçlık veriris :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
daha önce yazdılarmı bilmiyolrum ama trilogy dvdsinin sonunu değiştirmişler normalde obiwan yoda ve dart vader süretleri gözüküyordu trilogyde dart vaderi episode 3deki uzun saçlı anakin halini koymuşlar.[signature][hline]Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Delikanlı adam etek giymez barbar adam etek giyer

Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda ilk jedi i buldum..
acikliyorum..
Newton..[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

zgrw, 16 Kasım 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
hmm paticiğin büyüklerinden olmasakta öpersen harçlık veriris :-p
Sosyal ağlarda paylaş

yok o force u bulan adam..birimi bile kendisine ait yani lutfen.. ama onun zamanında light force dark force yokmus dabi..[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:

Batilc, 14 Kasım 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
No Command!
Sosyal ağlarda paylaş

hakketten cuneyt arkın jedı ama hep jump yapıyor baska bı mok bılmıyor..
Yoda'nın bı lafı var anakıne
"May the force be with you"
"Whats force master?"
"force is equal to mass times accelaration"
"oh great"[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:

Batilc, 14 Kasım 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
No Command!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...