Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

trailer da windu kime lightsaber çekiyo sizce? benim bi tahminim var..sırtı biraz görünüyo[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????
Sosyal ağlarda paylaş

beyler işte bomba olaylar!

[spo1=Duel Olayı]arkadaşlar bence boba fett intikamını alamaz daha çocuktu o zmn hatırlatırım ve çok bi zmn geçmicek maximum 5 sene geççek çünkü imparator büyük planlarını harekete geçirdi..[/spo]

[spo2=Palpatine ile ilgili]bi yerde okudum yoda ile windu palpın sidious olduunu annıcak ve mekanını basçak ancak sanırım palp ordan uzaklaşçak ve daha sonra fargmanın sonunda gördüümüz amca olrak yodayla kapışçak ve hayatlarının sonuna kdr izlerini taşıcakları yaralar oluşçak[/spo]

[spo3=Asajj Ventress Olabilir Mi?]asajj ventress ablamız bir dark jedi ve kendisinin sith olduunu iddaa edio ve 1.2 verio :D (keh keh neyse sizi fazla sinirlendirmeden dvm ediim) bu ablamız "clone wars" adlı çizgi filmde karşımıza çıkıo ve anakini alt etmek için sidious tarafından yollanıo.bu ablamız filme farklı bir hava katabilir tahminimce clone wars'ta çok ii işlenmiş..Asajj Ventress[/spo]

[spo4=Dooku hakkında bi kaç söz..]şunu sölemeden geçemicem palpatine gerçekten çok ii bi politikacı dookunun ölümü de onun politikası sayesinde oluo sanırım dookuyu öldürterek hem kendinde yeni bi güç kazandırıo (dıt dııııt) hem de federation ile hiç bi bağlantı bırakmayarak palp olrak da bir rahatlama duyuyo :D[/spo]

ve son sözüm "CANIN CEHENNEME GREVİOUS SEN OLMAZSAN BU FİLM ÇOK DAHA İİ OLUR!" eheh rahatladım..[signature][hline]Ivalios, Valenthe , Ardemaar , Dodo , Rashune , Amanda Amakiir
Amakiir -Cevherçiçeği- Heironeous'un Takipçileri

Bu seni yetiştiren vatanına borcundur!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sparkcaster, 09 Kasım 2004 18:19 tarihinde demiş ki:
[spo1=duel tartışması]anakin winduyu kesiyor ama dooku yu kim kesiyodu hatırlayamadım[/spo]
teaser ın başındaki adam kim? obi wan mı?

[spo2=Soruna cevap] Dookuyuda Anakin öldürüyor.[/spo][signature][hline]RakkaZ h3x0R dUDE

[Bu mesaj flameeye tarafından 09 Kasım 2004 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bivrip, 09 Kasım 2004 21:32 tarihinde demiş ki:
kendinde yeni bi güç kazandırıo (dıt dııııt)

:D:D ya arkadaşlar böle yazmanız çok güzelde bence artık spoiler koymayın direk yazın..nası olsa herkes bakıyodur..spoiler olayı paticik'de çığrığından çıktı walla:-p[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi bölümde windu ile sidius kapışıyo o gerçek.sebebi fragmanı izlerken gözüme çarpan sahnede windu kırmızı saber ı savuşturuyor.fragman boyu anakin mavi kılıç taşıyor.kırmızı taşıyan sidius.yani bi aksilik olmazsa sidius winduyu dızırt dızırt yapcek.[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cirit, 09 Kasım 2004 22:08 tarihinde demiş ki:
ya bi bölümde windu ile sidius kapışıyo o gerçek.sebebi fragmanı izlerken gözüme çarpan sahnede windu kırmızı saber ı savuşturuyor.fragman boyu anakin mavi kılıç taşıyor.kırmızı taşıyan sidius.yani bi aksilik olmazsa sidius winduyu dızırt dızırt yapcek.

lava düşene kadar mavi saber taşıcak.sonra dıı dı dıııı
trailer'da gözüme bişey takıldı en son patlamada jar-jar'ın kafa çıkıyo sanki:D adamlar bu filmede eklerlerse o yaratığı öldürrüm kendimi...

[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 09 Kasım 2004 22:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi poster var onda anakınde kırmızı obı de mavı var;obı kafasını hafıfce cevırerek ona bakıo bılen vardır..[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

--------------------------------------------
Eğer hayat sana felek diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.. [meksika ataözü]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 09 Kasım 2004 20:56 tarihinde demiş ki:
said:
OguzAmca, 09 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
http://users.megapathdsl.net/~jbaum/swep3teaser.mov

abi buradan indridim ama palpatine arkasini donmus konusurken sorun veriyo baska bi versiyon indirmistim onda da en basta lucas yazarken veriyordu wtf?

valla denediğim başka bi linkte benim de başıma gelmişti de bu verdiğimden sorunsuz seyrettim ben. bilemicem.[signature][hline]Ankara Paintball
Sosyal ağlarda paylaş

abi spoiler koyun siz yine de ya cık cık neyse bakın bence

[spo1=Windu]winduyu anakin kesçek dediim gibi oyun fragmanında war e paralel gitçek die düşünüom[/spo]

sizce Asajj Ventress in rolü ne olcak..[signature][hline]Ivalios, Valenthe , Ardemaar , Dodo , Rashune , Amanda Amakiir
Amakiir -Cevherçiçeği- Heironeous'un Takipçileri

Bu seni yetiştiren vatanına borcundur!
Sosyal ağlarda paylaş

ewt coruscant ve birine saber çekiyo onu sormuştum ben...kime saber çekiyo sizce?anakinmi?palpatine?yoksa yodamı:-p[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 10 Kasım 2004 20:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Acıdım windu'ya insan tekmi gider bea?[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

benim kafama takılan soru bu anakin windu yu oldurebiliyosa niye obi wan i öldüremiyo? ama sora fragmani izledigimde anakin obi i yeniyo gibi? sansizligina mi düsecek lavlarin arasina?yani dooku u windu u oldurebilen biri obi de hic zorlanmaz diye dusunuyorum yanlis miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...