Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Sparkcaster, 07 Kasım 2004 12:26 tarihinde demiş ki:
mara jade jedi değil sith assasin :P
bence bu anakinin chlorianlarını kaybetmesi bomba.biraz mantıksız.resmi açıklama yapsınlar

midi's per cell[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bence bu anakinin chlorianlarını kaybetmesi bomba.biraz mantıksız.resmi açıklama yapsınlar

onun açıklaması var ztn vucut butunluğunun kaybolması yüzünden kayboluyor[signature][hline]so far I still know who you are but now I wonder who I was...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 06 Kasım 2004 19:47 tarihinde demiş ki:
said:
Soulbringer, 06 Kasım 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
Jara Made hangisinde vardı hatırlayamıyorum eğer hatırlayan varsa söylerse mutlu olurum ve yeni gelicek olan SW nin güzel olduğu kanısındayım ama abartılıcak pek yanını göremedim..

expended universe te vardı o.

ayrıca Mara Jade :)

İşte özür dilerim hatırladığım kadari ile yazmaya çalıştım ama yanlışlıklar birtane değil ki özellikle bu işe emek edenlerden tekrar özür dilerim ve bilgilendirdiğiniz icin SN Coldwind tekrar teşekkürler ;)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 07 Kasım 2004 04:45 tarihinde demiş ki:
said:
Saendul, 07 Kasım 2004 04:32 tarihinde demiş ki:
Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama hicbi star wars serisinde force'da guclu olan kadınlar jedi vs olmuyorlar. Hem padme hem leia'da bayagı potansiyel olmalarına ragmen jedi olamıyolar benim garibime gitti.

Mara Jade oluyo ama filmde yok işte.

Mara dan önce 1-2 ve bi sürü jedi var kadın.ii izleyin filmi
Anaknin clorian lari gidiyo cunku adamın önce sağ kolunu sonra vücudunun %60 ı yanıyo.sence ne kalır geriye[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

anakinin bacağıda gidiyo.[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Kaiburr Crystal]söylentiye göre episode 3 te anakin ve obi-wan bu kristal i kurtarmak için görevlendirilecekler. sanırım forsuna fors katan birşey ama dragonlance deki graystone gibi akıl çeldirici özelliği de var, hatta bu sayede anakin in nefreti obi wana karşı ilk defa orda açık açık belli oluyor. [/spo][signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 07 Kasım 2004 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"içimde kötü bir his var"[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
behran, 07 Kasım 2004 16:40 tarihinde demiş ki:
said:
said:
Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama hicbi star wars serisinde force'da guclu olan kadınlar jedi vs olmuyorlar. Hem padme hem leia'da bayagı potansiyel olmalarına ragmen jedi olamıyolar benim garibime gitti.

Ondan sonraki mesajımı da okusaydın keşke bu uyarıyı yapmadan önce. Ayrıca, filmleri iyi izleyin demişsin de, SW evreni 6 filmle bitecek bir olay değil. Hatta hikayenin genelinin yanında hem ufak bir parça, hem de bir sürü başarısızlığı var beyaz perdeye aktarılmasında.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Delanoresse : olm imansiz pic olarak destek vermen lazim bana
Penthesilea : tamam abi hemen

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 08 Kasım 2004 21:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Tek açıklaması vücut bütünlüğünün bozulması arkadaşların dediği gibi.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Delanoresse : olm imansiz pic olarak destek vermen lazim bana
Penthesilea : tamam abi hemen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 08 Kasım 2004 21:32 tarihinde demiş ki:
said:
behran, 07 Kasım 2004 16:40 tarihinde demiş ki:
said:
said:

Ondan sonraki mesajımı da okusaydın keşke bu uyarıyı yapmadan önce. Ayrıca, filmleri iyi izleyin demişsin de, SW evreni 6 filmle bitecek bir olay değil. Hatta hikayenin genelinin yanında hem ufak bir parça, hem de bir sürü başarısızlığı var beyaz perdeye aktarılmasında.

biliyorum gerçekten ufak bir kısmı zaten bende ii izleyini sana dememiştim :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

aynı ismi taşıyan oyunu film ile paralelse oyunun fargmanında bir sahne war

[spo1=Yeni bi düel!]Anakin vs Mace Windu ve sahnede anakin winduyu lightining mayyağı edio[/spo][signature][hline]Ivalios, Valenthe , Ardemaar , Dodo , Rashune , Amanda Amakiir
Amakiir -Cevherçiçeği- Heironeous'un Takipçileri

Bu seni yetiştiren vatanına borcundur!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 09 Kasım 2004 15:48 tarihinde demiş ki:
En çok merak ettiğim Windu'yu kimin kesceği işte de belli oldu

nıç o kesmicek bence..."biri" intikamını alcak..[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 09 Kasım 2004 18:04 tarihinde demiş ki:
teaser trailer i hala izleyememis biri olarak lutfen canimi cektirmeyin arkadaslar. lutfen

oh ohh...nası dayanıyosun dicem demim en iyisi:D[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...