Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

yaw be fragmanı nerden bulabilirim.
ayrıca o resimde arkasa oturan herifi tanıdınızmı?[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
behran, 04 Kasım 2004 15:17 tarihinde demiş ki:

o surat ifadesi hmm..I've a bad feelin' about this[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
Sosyal ağlarda paylaş

indiriyorum... gerçekse öpecem:D[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

divxmi bu[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

gayet güzel :)

obi-anakin duel inden de parçalar var. ama yani spoiler ın en büyüğünü bildikten sonra, anakin-obi wan duel ini izlemenin o kadar da über bi heyecanı kalmıyor açıkçası :) tamam sonuçta süper bi sahne ama, ancak herkes biliyor ki obi wan [spo1=...]yenecek :)[/spo][signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım süper bişi...
-Lord Vader
-Yes,Masster
-RİSEEE
[sonunda imperial march beni bitirdi]

[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 04 Kasım 2004 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 04 Kasım 2004 22:29 tarihinde demiş ki:
AİEEEE!!!!
AMA AMA...
STAR WARS İSTEYOM!!!

A long time ago in a galaxy far,far away....

[bu arada trailer'ın başında qui-gon'u görmek hüzünlendirdi beni]
[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 04 Kasım 2004 22:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

19 mayısta tüm dünyada gösterime giriyor. ayın 19'u bizde perşembeye denk geldiği ve türkiye'de gösterimler cuma günleri değiştiği için, 1 gün sonra yani 20 mayısta gösterime girecek bizde sanırım.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...