Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

sidius ve palpatin aynı kişilerdir star warsta bi karakter force un karanlık tarafına battıkça deforme olur içleri yüzlerine yansır mı desem artık bilemiyorum episode 1 ve 2 de tekrar izleyip dikkat ederseniz palpatine ve sidiusun çeneleri aynı şekilde yani uyuyor birbirlerine seslerde hemen hemen aynı sadece sidius biraz daha derinden konuşuyor ama ton aynı[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

kendini klonluyor klonlarının durduğu bir odasi fln var, dark side'daki yoğunluktan ötürü vucudu çok hızlı yaşlanmakta doğru diyorsun ama zaten çokta yaşlı, ondan paso klon deiştirmekte.

extanded'da geri dönüyor bu klonlardan birinde. klonlama olayını tekeline almıştır zaten.

bu sırada düzgün düzgün konuşulan bir ortama "haha biliorum" diye atlamaya devam etmezsen daha iyi olur bence boccob.[signature][hline]Do you mind if i always love you?
Sosyal ağlarda paylaş

okumadın herhalde dediklerimi, ben klon olabilirler dedim cidden hiç okumamışsın ama pardon "burdaki herkesin yazısını okumamı beklemezsiniz herhalde benden" diyen sendin tamam sen biliyorsun, al forumda senin olsun dırdır konuş birileri sonunda çekemeyecek bişi olacak göreceksin.

senin yaptığın hata düzeltmek deil boccob şurda yazdığın 10 yazıdan 9u zaten "ben biliorum sen bilmiosun" şeklinde (senin hata düzeltmek dediğin bu oluyor herhalde)

birincisi klon dolabi gibisinden birşey var yani bu herifin paso klonlarının üretildiği cunku senin dediğin gibi vucudunu tuketiyor force ve vucut deiştiriyor, 6 filmde imparator öldüğü zaman başka bir vucuda geçiyor forceu kullanarak sonra luke'u darksidea geçiriyor dediğin gibi ama ortada herifin paso klon bastıgı bir yeri var ve bu teknolojiyi + force ile vucut deiştirmeyide eski bir holocrondan öğreniyor.

daha sana cvp vermicem kendi kendine tepinebilirsin.[signature][hline]Do you mind if i always love you?
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer episode 1 i tekrar izlerseniz qui-gon un yakıldığı sahnede yoda ve mace windu konuşuyorlar orda yoda sithler her zaman 2 tanedir ne az ne de fazla master ve apprentice diyor windu da bunun üzerine peki biz hangisini yok ettik diyor hemen arkasından qui-gon un yanan bedenine bakan palpatine görünüyor ve müzik yükseliyor dikkatle bi izleyin cevabı çoktan verdiler zaten filmler boyunca[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

*****SPOİLER*****

Bi yerde okuduguma gore sidiousun bedenini o hale gelmesi yoda ile girdigi bi combatta meydana gelen buyuk force mucadelesinden sora bedeni hasar goruyor. gerci yoda da sıcıyormus hatta olmemek icin kacmak zorunda kalıyormus. bu 3. filmde gorulecek bi sahne.yine yazdıgına gore sidious ve yoda arasında alısık olmadıgımız bi force kavgası olacakmış. belki degisik force lar gorebiliriz ne bilim drain life falan:P

Ha Catscratch evet abi dooku, senato sith lord darth sidious tarafından yonetiliyo diyo.daha sora da zate obi wan bunun gercek olup olamayacagını mace windu ile tartısıyor ve dedigim gibi 3. filmde konunun bi kısmı bunun arastırılması zaten windu bunun pesine dusuyo.

[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
Mothman-lvl 48 buffbotmuş-Kay

[Bu mesaj Soth tarafından 10 Ağustos 2004 09:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya onu bunu bırakında dooku nasıl olur abi yaw hemde filmin basında daha pff allah bilir anakin pisligi kesiyodur. 2. filmde rezil oldu ya:P intikam alcaktır. pff dooku benim adamım ölemez yaw.[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

www.elrellano.com/videos/video79.shtml

Bu adres starwars galaxies bolumunde var ama izlemediyseniz mutlaka download edip izleyin cok hos bişi hehe.
Buradan ryan vs dorkman i indireceksiniz.[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

İmparator'un Byss'de gizli karargahı vardı. Jedi Academy'de Byss'e gidioruz birkaç parça halinde farkındaysanız. Byss'in nasıl bi yer olduğunu bilmiyorum belki parçalara ayırmıştır jedi'lar. Jedi Academy hangi tarihte geçiodu onuda hatırlamıyorum. Sonuçta imparator'un Byss'te dark jedi'lar tarafından korunan bir sığınağı var. Orada bikaç tane klonu var. Öldüğü zaman force'u kullanarak buradaki vücutlardan birine giriyor. Hatta Darth Vader light side'a dönüp imparator'u 6. bölümde reaktöre attığı zaman zar zor byss'e dönüor imparator. Yani nerdeyse yolda gidecek :D Uzak ya :D Ancak bir süre sonra bu klonlarında yapısı bozuluyor, kanla ilgili bişi. Klonlayamıyo artık kendini. Kopyanın kopyası olayı. Yeni bir bedene ihtiyacı var Leia ve Han'ın oğlu Anakin Solo'yu gözüne kestiriyo. Anakin Solo'yu kaçırmak isterken Han Solo imparator'u arkadan vuruo. Force halindeki imparator tam Anakin Solo'nun bedenine girecekken çikletten çıkan bir jedi işi bozuyo ve imparator force'la bir oluyo tamamen yokoluo.

Bu tabi expanded universe ancak 3. bölümde klon olayına bağlarlarmı yoksa direk sidious=palpatine'mi yaparlar bilemeyiz. Süpriz olsun diye sakladılar zaten. Ne yapacaklarını görücez.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 10 Ağustos 2004 19:44 tarihinde demiş ki:
devvo abicim, bazı arkadaşlarımız ep3'ü seyrettikten sonra bile palpo ve sidio'nun aslında aynı kişiler olmadığını söylemeye devam edecekler.

belki ikizdirler he? biri iyi biri kötü?

Aynen dediğin gibi olabilir, Friendsden Phoebe ve kötü ikiz kardeşi gibi... ;)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 09 Ağustos 2004 17:42 tarihinde demiş ki:
Sidious=Palpatine diye birşey yok. Palpatine=Emperor var.

Sidious'un kimliği resmi olarak açıklanmadı :D episode 3'te açıklanabilir tabi ama düşündüğünüzün tersine çıkarsa kıvırmayın.
ben de bundan bahsediyorum işte, elimizde hiç bi delil yok daha. senin benim gibi adamların kafadan sallayıp "aha episode3 hakkında spoiler" die internette ortaya attığı bi dolu iddia dışında.

said:
Catscratch, 09 Ağustos 2004 17:42 tarihinde demiş ki:
Dooku, Dark lord senato'nun mu federasyonun mu başında dedi ? Ben orayı tam hatırlamıyorum.
böle bişe demiş olsa bile bu gene de palpatine=sidious için bi kanıt deildir. bu iddiayı şöle bi fikirle çürütebilirim. 3. filmde count dooku kesin ölücek dimi? peki o zaman sidious un apprentice i kalıyo mu? dooku ölünce birini apprentice olarak almaya hakkı war. bunun için de elinin altında bi klon ordusu olan senato başkanı palpatine uygun deil mi? kısacası sidious palpatine i sonradan dark side a çekmiş olabilir. bu düşünceyle palpatine sidious tamamen farklı kişilerdir iddiası ortaya çıkar. tıpkı ikisinin aynı kişi olduğunu söyleyip hiç bi kaynak belirtmeyen spoilerlar gibi...

sidious un palpatine le aynı kişi olması belki de çekici bi hikaye olmasından dolayı bi çok kişi tarafından kesin kabul ediliyo. ama buna dair hiçbi delil yok. ama insanların bu kadar emin olmaması için bi delil war bence: george lucas[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...