Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

70 levelden sonraki skiller

bjkmurat

Öne çıkan mesajlar

said:
fenerbahce, 13 Kasım 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
allahın kospçusu dumi

fenerbahceli seningibiler bu formu kirletiyor adamlar lvl 70 skilinden bahsedior sen ne yazıorsun bu kadar lamer olmayın ya ezikliiğinde bi sınırı vardır
lvl 70 skillerine gelince
warriorlarda (yazım hatası olabilir)
howdlingsword %300 ıskanalasız atack
assasinlerde 2 skill defans gormeden %600
veyahutta duşmaının yanına tp olma
mageler meteor
priestler buffer::2000 buff alan cure
healler:: 3000 restore
debuffer::alan masiive

lvl 70 üstü derseniz su anda dunyadaki hiçbir ko serverinde 70+ skili acık değil lvl 70 skiline gelince şu anda 70 lvl sınır kilidi acılmadı cok sayıda 70 oldugu zaman acılacak 80 e kadar olacak 80 üstü olmayacak yine
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar yardıma ihtiyacım var. Oyunu acmamaya basladı benim makina bende sildim ve tekrar yukledim fakat bu seferde oyunu yukleyince acmadan diyoki ''data zone,datafx,data uı yok veya hatalı '' buna benzer bi sey diyo oyunun sitesinede giremiyorum nasıl yapacagım yardım edin plzzzz[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlara ek olarak okçunun 70 skilini de ben söyleyeyim: Dark pursner... Shadow hunterin +%50 oranda daha güçlüsü. Oyunu hiç oynamıyor gibi bişeyim ama açıkcası bir kere dark pursner atmak isterdim. Sırf o yüzden bir heves 70 e kasabilirim. Bu arada skill bug kullanıp dark pursner ve howling deneyenler olmuş skill failed vermiş. Bunun nedeni ise questtir arkadaşlar. 70 questi yapılmadığı için o skiller bug yapılsa bile failed verir....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 13 Kasım 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
70 den sonra primary skill yok ancak açamadığınız bir sürü skill olacak. Mesela rogue sin ya archer lvl 70 skillerini açtıktan sonra explorede açamadığı bir sürü skill var onları açabilir. Mesela ben bambaşka bir hesap yapıyorum lvl 70 için. Exploreyi curede bırakıp archery 70 skilini açıp bir yandan da sin'deki drain skilini açacağım. Yani bosa drain at sonra al eline yayı tank gir. :D
Aynı şekilde priestlarda diğer secondary skillerini geliştirebilirler vsvs..

güzel düşüncelerin var ama şunu unutmaki bir bossun yanına drain atacak kadar yaklaştığında drain veya vampiric sonrası bossun sana nasıl vuracağını tahmin bile edemezsin. Boss deliriyor o zaman, olağan vuruşunu comboya dönüştürüyor. drainden önce illision atmazsan kötü darbe yersin. Gerçi onu atmadanda tank girebilirsin, neden drain dediğinide anlamış değilim o.O[signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 14 Kasım 2005 10:27 tarihinde demiş ki:
said:
bilinc, 13 Kasım 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
70 den sonra primary skill yok ancak açamadığınız bir sürü skill olacak. Mesela rogue sin ya archer lvl 70 skillerini açtıktan sonra explorede açamadığı bir sürü skill var onları açabilir. Mesela ben bambaşka bir hesap yapıyorum lvl 70 için. Exploreyi curede bırakıp archery 70 skilini açıp bir yandan da sin'deki drain skilini açacağım. Yani bosa drain at sonra al eline yayı tank gir. :D
Aynı şekilde priestlarda diğer secondary skillerini geliştirebilirler vsvs..

güzel düşüncelerin var ama şunu unutmaki bir bossun yanına drain atacak kadar yaklaştığında drain veya vampiric sonrası bossun sana nasıl vuracağını tahmin bile edemezsin. Boss deliriyor o zaman, olağan vuruşunu comboya dönüştürüyor. drainden önce illision atmazsan kötü darbe yersin. Gerçi onu atmadanda tank girebilirsin, neden drain dediğinide anlamış değilim o.O

drain ile wamp arasında bayagı bir point gerekiyor , illusion mutlaka yapacaktır sadece drain dmg verdigi icin amacta burada dmg vermekten cıktıgı icin oyle demis.
ayrıca boss un yanına yaklasacaksın dedigin adam Troll King /haric her regular boss a tank girebilecek vaziyette bi adam :)

(irregular : Flame rock -isoloon-dread mare gibi)

[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-

[Bu mesaj w00t tarafından 14 Kasım 2005 10:55 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj w00t tarafından 14 Kasım 2005 10:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 14 Kasım 2005 04:06 tarihinde demiş ki:
Bunlara ek olarak okçunun 70 skilini de ben söyleyeyim: Dark pursner... Shadow hunterin +%50 oranda daha güçlüsü. Oyunu hiç oynamıyor gibi bişeyim ama açıkcası bir kere dark pursner atmak isterdim. Sırf o yüzden bir heves 70 e kasabilirim. Bu arada skill bug kullanıp dark pursner ve howling deneyenler olmuş skill failed vermiş. Bunun nedeni ise questtir arkadaşlar. 70 questi yapılmadığı için o skiller bug yapılsa bile failed verir....

skıll bug yalıa bılıyodu ama sadce yaratıklara vuruyoo vede man harcamıyoo oynadıgım cafedekı gencler açmıştıı ucretsız macro bu skılll kullana bıldıgınden adam lar hıc mana harcamadan baya kastılar ama humana vurmuyor[signature][hline]Name: :::TheONE:::
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Evet w00t kardeş burada haklı. Troll King hariç her bosu alabileceğimi sanıyorum. (Hatta çift spamla Talos düşüncesi var uzun zamandır aklımda, en fazla %1 kaybederim:P)Çünkü geçen solo harpy quenn aldım ki sadece 3 ya da 4 dakika sürdü ve bir de drainim olsaydı işimi kolaylaştıracaktı...O yüzden drain açmayı düşündüm.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 14 Kasım 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
Bence Hesaplamadım Ama Asası 45 Archery yi 60,exploreyide 25 yapsan süper olur çünkü o zaman stelth atarsın adamın yanına gidersin 5li dayarsın kaçarsada lf atar peşine düşersin :D

Curen olmaz malice parazite yediğinde düdük gibi şehre geri dönersin...:D Onu düşünmedim değil....Ayrıca masterden absolutnesi açamaz ve %10 less dmg şansını da kaybedersin. KO da olsa shower/town gibi bişey denenebilirdi yanına bir mage alınarak. Sürekli tp ile...Ama kuleler bu düzeyde vururken imkansız gibi...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

3000den 275 can :D:D:D

Arkaşlar Meteor Novadan Fazla Hasar Veremez Olay şununla Aynı Bakın Fire da 51 57 ile nasıl bir bağıntı varsa Nova ve meteor arasındada Aynı Bağıntı Var...51 57 den Çok koyar ilk başta Ama 57 nin verdiği toplam hasar 51 in neerdeyse iki katıdır... Nova ve Meteor Arasındada Aynı Bağıntı var...

3000den 275 e düşmek Süper ya :D:D[signature][hline]Çok Beklersin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...