Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiğiniz, en etkilendiğiniz filmler

metboy

Öne çıkan mesajlar

said:
theKingpin, 21 July 2003 23:03 tarihinde demiş ki:
Fight club falan nedir bu ya herkes anlatıyor bir şeyler ama inat ettim gitmedim =P[hline]
KinGpiN
the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...

abi izlemediysen yaşamıyosun?[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

ay ay ben de yazıcam :)

bi kere benim için en bi birinci, en şahane, en seyretmeye doyamadığım, en bi bayıldığım film the nightmare before christmas'tır, bilenler bilir :) hala en az ayda bir olmak kaydıyla ya seyrederim, ya soundtrack'ini dinleri, bi şekilde bi doz alırım yani :)

fight club da yazmamız lazım hemen akla gelir gelmez. şahane film, şahane kurgu, şahane oyunculuk, şahane felsefe, nefis film!

sooracııma, rosemary's baby vardır, bööle çok eski bir polanski filmidir, çok şahanedir o da. arşivimde vardır, ara ara seyrederim.

matrix'i ilk seyrettiğimde de sinemadan afallamış çıkmıştım, onu da yazmazsak ayıp olur.

se7en şahane bi filmdir, nefistir. aynı kalem düşündüğüm bi de usual suspects vardır, o da nefistir.

efendime söyliim, shawshank redemption demişsiniz yukarılarda, o da 4098609 kere tvde yayınlanmasına rağmen her seferinde izlediğim, pek beğendiğim bir filmdir. bööle 60 defa yayınlandığı halde seyrettiğim 5th element vardır bi de, o da pek tatlıdır. sırf dekoru-kostümü için 28 kere seyredilir.

sooracııma, snatch'i de pek beğenmiştim. aklıma gelmişken yaziim. aa bi de pulp fiction var, onu da severim.

sooracııma...
*!sonsuza kadar devam edebileceğini fark edip birden susar*
Sosyal ağlarda paylaş

Last Mohican
GodFather ( Hepsi )
Lotr
Fight Club ( abi kesinlikle bir numara )
Schindlerin Listesi
Omer Muhtar
Saving Private Ryan
Köstebek
Ghostbusters ( cocukken hastaydım buna < How do you gonna call > )
Platoon
Esaretin Bedeli
Kelebek
Monte Cristo Kontu ( Mutlaka izleyin ismine bakıp aldanmayın bence )
...

daha bir sürü varda hepsini yazamadım ...[hline]Forcedata
Ganimet Sitesi Gereksiz Bilgi Kaynağı
Sosyal ağlarda paylaş

Snatch iyiydi cidden. Fight Club süferdir, bir de Planet of the Apese hastayım, ilkine tabii.
Yeni indirdim, bol bol seyrettim tekrar. Son sahneyi yanlış hatırlıyormuşum bunca seneden sonra, çok daha görkemli hale getirmişim hayal gücümle meğer, ama böylesi de güzel.

Ilk bunlar geldi aklıma şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...