Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orc olacak clan belli olmus :(

Necro

Öne çıkan mesajlar

Efet biz dün gece itibariyle listeyi yolladık orc olmak için.. Bugün içersinde orc olabiliriz eğerki olamazsak bu GM'den kaynaklanan bi sorundur...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 13 Kasım 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
said:
RuneLaFey, 13 Kasım 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
bu clanda kimler var tanidik ? kimler orc olacak yani ?

aresmajare
cowak
omarr
mpower
strata
kimbu
hurr1
gel pc pc
oje
aneseif
picallo

bunlar var

kim kaldı????:-)[signature][hline]İnsanlar umutları ve hayalleriyle ayakta kalırlar...(hiç biriniz uyarmıyonuz 1 haftadır insanlar yerine isanlar yazıyomuşuz grrrr)

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 13 Kasım 2005 14:27 tarihinde demiş ki:
ooooo bu kadro gelicekse hiç gelmesin şuanda orc ların durumu skill bug kapandığından beri güzel gidiyo memnunduk yani....bikaçtane orc var ama cz de 1 orc 4 human a eşdeğer...

+9999 janum çok önceki bi topikte sölemiştim şu skill bug kalksın humanlarım ne mal olduğu belli olcak die ama inanmamışlardı...görüyoruz şimdi...sayıları çok ama 50 humanın arasına 10 orc girdimim rahat hepsini dağıtıyoz....[signature][hline]İnsanlar umutları ve hayalleriyle ayakta kalırlar...(hiç biriniz uyarmıyonuz 1 haftadır insanlar yerine isanlar yazıyomuşuz grrrr)

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 13 Kasım 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
Ulen orc olmak istiom :)
Ama clan istemio :)
Informer olm gelemiom yine :(
human kesmek isterdim neyse :D

senin kısmetin kapanmış kanka , üzüldüm adına :/[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AeneisF, 13 Kasım 2005 14:34 tarihinde demiş ki:
Bırak seni biz övelim ( eğer bir şey görürsek) .Başkalarını küçümseyerek yada aşağılayarak bir yerlere yükselemezsin....Düşersin..

Ben kendimi övmüyorum sizin nekadar rezil ve aç olduğunuzu gösteriyorum .....3 e bir yapan bir assasian e illusion atan human lardan bahsediyorum ok?[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
Server: Ares
NP: 100.***
Clan:Satanic
BABASHOP
S>Shard +10 - Raptor +10 [pm
Bobby_TR:
i got hacked baba bad gun hacked im need items pls men
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...