Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orc olacak clan belli olmus :(

Necro

Öne çıkan mesajlar

said:
BuRiAL_TR, 13 Kasım 2005 01:07 tarihinde demiş ki:
said:
Warum, 13 Kasım 2005 01:06 tarihinde demiş ki:
desenize orc olmak icin bile torpil gerekdi...

lol Warum

lol Burial isteyen clan yada memberlar oluorsa ben sana kac tane adam sayayim onlarda olsunlar..demekki gm le sunla bunla arasi ii olan adamlar bunlar..yda en azindan iclerinden 1 i..yoksa tesaduffu gm ler tombaladan clan cekdi..3 5 günlük kurulmus clanmi geldi..??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 13 Kasım 2005 01:05 tarihinde demiş ki:
:S herkez gitmis humanlar iyice cıplak kaldık !!
Bende A Few Good Man diye clan kurayım bari ,artık bilincle oturur tavla oynarız eslant da

olur hoca söle gme versin ordan bir tavla...
bu arada klan kurulma da açılsın plz artık yahu kabız olduk vallahi....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 165.000
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Kasıyorum tekrardan du bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

NECRO'ya:
ismi falso. neden mi? madem osmanlı neden ingilizce, madem ingilizce neden gayet türklükle ilgili bişey.

Dün bir mageye rastladım,lvl 48 adamın klanın ismi elmorad. Çok da hoş. Adamın charına 2gb teklif ettim, kabul etmedi. Klanı görseniz 4x playerler maximum.

Arkadaşlar abuk sabuk ismi olmayan bir klanınız varsa ve bu n00b bir nickteyse ve kullanmıyorsanız alabilirim. Lvl 1-30 char için 1 gb veririm. Ama ismi beğenmeliyim...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 165.000
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Kasıyorum tekrardan du bakalım...

[Bu mesaj bilinc tarafından 13 Kasım 2005 01:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 13 Kasım 2005 01:19 tarihinde demiş ki:
NECRO'ya:
ismi falso. neden mi? madem osmanlı neden ingilizce, madem ingilizce neden gayet türklükle ilgili bişey.

Dün bir mageye rastladım,lvl 48 adamın klanın ismi elmorad. Çok da hoş. Adamın charına 2gb teklif ettim, kabul etmedi. Klanı görseniz 4x playerler maximum.

Arkadaşlar abuk sabuk ismi olmayan bir klanınız varsa ve bu n00b bir nickteyse ve kullanmıyorsanız alabilirim. Lvl 1-30 char için 1 gb veririm. Ama ismi beğenmeliyim...

ezik 1-30 lvl bi charda sifrei vermeden clani sana verebilirim :S parasinda falamda deilim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten biz az olmamıza ragmen sagolsun warriorlarımız(özellikle SouLSlayer,MONSTERKILL,UltimateDead) sayesinde ezilmiyorduk 36 saglam adam daha gecerse f9 olmadıgı zaman humanlar towndan cıkamaz...[signature][hline]Nick ::NsaNc::
Server Ares
Nation Karus
Class Shadow Wain
Level 60
Clan __UNITED__
Np 17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Yok onlarda bilmiyor kardeşime sorduttum
Bir sabah bakmışlar orc olmuşlar ahahaha

O değilde bu kodro orc olmaz gm buna izin vermez sanırıım
ama benim bildiğim kadarı ile bu kodro orc olursa
EDİT CHAR SOKARLAR(Satalar herşey para)adınıda dengeyi sağlamak için yaptık derler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...