Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tank warrior???

enaksis

Öne çıkan mesajlar

said:
VisuaL_TR, 11 Kasım 2005 12:45 tarihinde demiş ki:
Hp yi 94 chitinleri hp bonuslu giyersin. Bi warrior asla str yi bırakmaz ona abanır. Ama zaten 62 den sonra ne yaparsan yap o tanktır zaten..

WisuaL_Tr Sen ne GüzeL Diyosun Tank Mank :) Pc Başındayım Haberin oLsun..[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : El_MoRaD_HuNTeR
Sosyal ağlarda paylaş

Çoooooooooooooookkkkkkkkk daha önce de söyledim, tank warrior diye bişey yok. Yani Tank warrior olması için Paper warrior diye bi kavram olması gerekiyor. Ha tamam teorik olarak paper warrior da yapılır da çok DMG yedikten sonra Fazla vursan ne yazar?

Dolayısıyla Warrior' da amaç MAX Attack power, MAX HP dir.

Level 60 a kadar 90 health stat point' i tamamla. 60 olunca Shell giyebiliyosun, shell pauldron 94 health stat point ister. Ona göre ayarlarsın. Geri kalan bütün stat pointlerini STR ye vriceksin.

Önemli bir nokta da şudur;

warrior' u warrior yapan, uniquelerdir. Unique i olmayan bi warrior'un ( full STR chitin / shell set ve str takılar kullandığını sayarsak ) HP si bufflıyken 3200 civarı bişeydir. Bu HP ile hiç bişey yapamazsın. Dolayısıyla level 60' da en az 2 parça HP chitin part kullanmanı tavsiye ederim. Zamanla üzerindeki uniqueleri tamamlayınca STR chitin / shell part yaparsın.

Ares' de oynadığımdan dolayı örnek vermem gerekirse tabi bi de server ın çok çok kalabalık olduğunu varsayarsak ortalama bi warrior' un en az 4k HP si olması gerekiyor. Tabi attack power' ınızın da cz de iş yapabilmek için 1700+ olması gerekiyor.

Ha bi de şu var, 4500 HP , 1850 AP, 1230 defence' iniz var hoydaaaaaaaa diye CZ ye çıkıp, "hocam ben önüme geleni keserim" dersen de olmaz . Sonuçta CZ bir ekip işi. Mutlaka bir priest gerekiyor.

Özetlersek Warrior, çok dayanıklı, çok dmg veren bir class olarak PK da takımınızın önünde giderek ilk çarpışmayı kaldırıcak düzeyde olması gerekir.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

valla sayko ne diyem baya iş yapar :) ama işte kimse bilmiyor bu işi. adamlar tank warrior yapıyor. sanırım str yi 98 de bırakıyorlar geri hepsi hp. yoksa diezde tanıyan var mı bilmem korogluu lvl 61 warrior onda para bok gibi ama chitin bile giymiyor. half plate kullanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi ara Cypher da oynıyanlar belki bilir pek sheller yoktu piyasada ben server başlarıydı +6 sheller vardı bende hepsini çıkardım +7 chitin giydim bence +8 chitin herşeyden güzel :)[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza shellerden unique lerden bahsetmişte öncelikle baya bi kasıp para toplaması gerektiğini yazmayı unutmuş.
onları alacak kadar parayı toplayana kladar HP 4000 de olsacanı çıkar adamın.
ayrıca HP basıp tank olcam diyenlerim attacklarıda bi o kadar az oluyor. bi boss kesmeye kalksa yatmaz ama dakikalarca bossla cebelleşir durur. hen warriorun hemde healerinin parmaklarına kramplar girer boss ölene kadar :)[signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

evet bugün sabah kardeşim kaldırdı talos talos die
kaltım pc başına geçtim ve yattım :) ki sadece bakmak için gitmiştim ayvan bana vurdu yattım haybeye dahada taze 60 olmuştum. adamlar 2-3 kez yattılar
talosta en ufak bi azalma yoktu canında :)
sonradan bi ışıldayan warrior geldi beklediğimdende kısa sürede indirdi talosu helal dedim.
o regenerate süresi çok önemli. gördüğüm en çabuk kendini toplayan monster fallen angeldi ki kesmekte çok zorlandığımdan olsa gerek :S[signature][hline]R0AD_RuNNeR
Sosyal ağlarda paylaş

Allah allahhhh, yahu ben boşuna mı yazdım o kadar yazıyı?

Level kasıcaksın ilkönce. Level 45 de talos' a tank olacak halin yok. Senin tek amacın en az level 62 ye kadar level kasmak. zaten o süre içerisinde bi takım itemlara sahip olursun.

Level 60 dan önce hiç bişe yapamazsın... O yüzden şunu nasıl yaparım bunu nasıl yaparım deme boşuna. Önce level 60 ol ondan sonra devamı gelir.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

@enaksis 55 te tanktan söz etmen biraz erken bence ki yanılmıyorsam 62 den sonra artık dişe dokunur bi char oluyor.
ben assasinim ama lvl 60+ olup boss peşinde koşmayı çok isterdim yanımda bir 1920 healer ile. arkadşların charlarının şifrelerini aldım. acil boss alarmlarında kullanmak üzere. inş bende kesecem bir gün.[signature][hline]R0AD_RuNNeR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...