Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dupeler silinio

salihb

Öne çıkan mesajlar

bozkurtu ben daha 40lardaykende görüyodum ve ona yeni demiyorum. itemları bir anda çıktı. +8 shard fln. senin arkın oldugu bariz belli ztn. sana duper diyen adamda da var +8 shard vs. miladınız o günlerde başladı. bu arada oosjoyla napmışız? oosjoyu tanımam, etmem, takılmam. roguenler varsa benimle bir işin içinde ,gerçegidir. bu arada ben hala sende skill yok item var demeye devam ediyorum.

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 09 Kasım 2005 14:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
bozkurtu ben daha 40lardaykende görüyodum ve ona yeni demiyorum. itemları bir anda çıktı. +8 shard fln. senin arkın oldugu bariz belli ztn. sana duper diyen adamda da var +8 shard vs. miladınız o günlerde başladı. bu arada oosjoyla napmışız? oosjoyu tanımam, etmem, takılmam. roguenler varsa benimle bir işin içinde ,gerçegidir. bu arada ben hala sende skill yok item var demeye devam ediyorum.
said:

Hasmez Kimi cektiki ? Bir arada Bana Yani NYM ye satıstı aldı boyunun olcusunu benım 7/12 chitin shellerim dupeymiş.Ama nedense 8 ay giydim dupe wipe dan sonrada hala duruosa bu 2.dupe wipe da dahıl o zaman herkese tas atma.Sende oyle dıosun sizde bir anda aldınız 8/80 leri elinize giydiniz shelleri sımdı hala duruosa onlar sende helal olsun.Kımsenın malında gozumu yok Hasmez.Bu arada Zian ilede hiç işim yok Yeni Nickim :Junkie: ESCAPE clanındayım Mage'im.Warriorumu beklıyorum az kaldı oda bir 62 olsun onda sonra yenıden geri gelecem kafana takma :)

[signature][hline]seT By eXe

[Bu mesaj eXe tarafından 09 Kasım 2005 14:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

clanlardan veya başka şahıslardan bahsetmiyorum ben. sadece zian hakkında konuşuyorum.hea bide onun yavuklusu bozkurt.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 09 Kasım 2005 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SANA AGZINI TOPLAMANI ÖNERİYORUM...
YAVUKLU FALAN NE AYAKSA ...
burda terbiyesizligin lüzumu yok ...
neyse bu saatten sora ilgilenmiorum seninle ...
skillim warmı yokmu CZ de karsılatıgımızda görürüz güzel kardeşim veya kapım acık battle da olur...
bütün paticikde davetlidir ...
aynı itemlerle giricez kimde skillwar görecez ...
bana her yol paris ...
dedigim gibi konustuklarına dikkat et... ben sana nasıl konusosam öle konus ...
Sosyal ağlarda paylaş

Kendisi benim En yakin arkadasim ve dostumdur.
rahatsiz oldum ne amacla soledigin belli
Demogoji yapmazsan seviririm.
Bazi seylerin geregi yok
su saatten sora kelimeler anlamsiz icraat pls ...
bende olacak seni bilmem ...
son reply im
selametle GUZEL KARDESIM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade-Real, 11 Kasım 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
Benim hicbir seyim silinmedi +8 lerim de dahil.

Clanimizda arkadaslarimizn bazi itemleri silindi hatta boss droplar dahil ama ben memnunum. Bence oyun budan sonra oynanabilir hale gelecek. Cok adaletsizlik vardi.

Gercekten oyunu oyun gibi kurallarinla oynayanlar icins evindirici bir durum. Biraz sekte yedik pazardan aldiklarimiz, hatta bosslardan dusurduklerimiz gitti. Ama bu is bir kez boyle cozulecekse varsin gitsin. Onumuze bakalim.

[Bu mesaj Jade-Real tarafından 11 Kasım 2005 12:30 tarihinde değiştirilmiştir]

Kesinlikle katılıyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...