Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 günde en cok lvl kasanlar

m1tc3

Öne çıkan mesajlar

60dan 61e cz troll 1 günde 30m xp 2. gün 30 3. gün 14 sonrada town dayken 62ye kastım 1 günde 10-20m xp kasıyodum o meşhur a1 harpy partisinde 62olduk ve şuanda 61.15im ölmekten bıktım artık 60 a düşmicem xD

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 07 Kasım 2005 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 61 sonrası en çok kastığım exp lvl 63 %84 ten 64 %0 a geçişimin 1 gün içinde olmasıydı , kabus gibiydi nası uyudumu hatırlamıyorum levelden sonra , en son annemle kavga etmiştim, yat diyodu level atlamadan yatmam diodum :-)[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben ömrümde 3 hafta fln lvl kastım. en başta bikaç hafta kastım sonra 55-60 arası 7 ay fln kaldık. 55-60 arasına 1 haftada kastım. 61 e kasmıştımda dlvl olduktan sonra tekrar 61 e kasmamda nerden baksan 1 ay fln sürmüştü.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

benimde Hamsez gibin di Lvl kasmam
37 yi ilk gün oldum 1 ay 37 Lvl kaldım xD
sonra bi hırs 48 oldum downTOWN a girdim m_tereza 1 hafta içinde 54 olmassam clandan atcaanı söledi atılmamak için deli gibin kastım haftanın 3. günü 54 olduydum sonra uzun süre öle kaldı downTOWN daıldı sonra yine harpylerde yer bulmaya başladım 57 oldum sonra clanlar hakim oldu harpy e..
bende apostle ı keşfettim her gece sabaha kadar bunny_br, hyteri4, niggazbr ile filam apostle dönüoduk 1 haftaya kalmadı zaten 60 oldum sonra uzun bi süre sonra charım bana geri gelince 61 e ek ile kastım 62 yi ne siz sorun ne ben söliim xD[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / TryAgain
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 07 Kasım 2005 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 07 Kasım 2005 18:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

9 saatte 30 lvl kasıp civcivimi patlatmıştım sonra herkeze anlattım çok mutlu olmuştum civciv resmi varken insan kendini berbat hissediyo şimdi lvl 45 oldu ama kendi çabalarımla ne sikil bag ne kosp ne makro alın teri yani tam 50 milyon para 250 tanede goblin yaptım iyi demi:)

said:
Informer, 07 Kasım 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
bu arada 61 sonrası en çok kastığım exp lvl 63 %84 ten 64 %0 a geçişimin 1 gün içinde olmasıydı , kabus gibiydi nası uyudumu hatırlamıyorum levelden sonra , en son annemle kavga etmiştim, yat diyodu level atlamadan yatmam diodum :-)
Sosyal ağlarda paylaş

walla bi günde ash arda asasinimi 35den 46 yaptım aradabide toplu kesiolardı ama ilk carımı lwl 6 dan 7 ye 3 gunde gecirmişdim ne yapacam bilmiyodum habire worm kesiodum bazende ölüyodum wormlara, hiç bişey bilmiodum healt potunu bile 2 kesioz 3 ölüyoqduq hey gidi günler heyyyyyy[signature][hline]name:sak_suka :D
lwl: hala 52 a.q
clan:almiolar 55+mış
np:kasmıor önce lwl ilerde insaallah kasacaq
orc/mage/flame-ice
Sosyal ağlarda paylaş

40 dan 50 yaptım[signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...