Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunu bıraktım ama ke ye de bi kazık atacağım :)

LeoNSeA

Öne çıkan mesajlar

ben oyunu bıraktım bu saatten sonra ve yarın erkenden bankaya gıdıp itiraz dilekçesıyle hiçbir hizmet alamadığımı belırtıp aldıgım premıum ve knight cash lerın odemesını gerı alacagım yanı paralarımı gerı alacağım bu saatten sonra banalsalar da umrum da deıl saten[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Alır fakat 30 günlük bir dönemdeki harcamalarını, 1 aydan eski ödemeler zor, anca mahkeme hede hodo.

Ha bence etik olmayan son derece yanlış bir şey, KO gibi oyuna para veren sen hatalısın.
[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 11 Kasım 2005 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Devil_May_Cry, 11 Kasım 2005 01:18 tarihinde demiş ki:
said:
tosun_pasa, 11 Kasım 2005 01:03 tarihinde demiş ki:
alirsin.

LoL :D alırsın 3+1 premıum üye oluken okumadın mı sözleşmeyi okumanı terci ederim

senın de aldıgın kredı kartlarındakı sozlesmeyı ve kullanıcı haklarını okumanı tavsıye ederım

ben sana kısa bı baslık sunayım web uzerınden yaptıgınız alışverişler de veya ödemelerde hizmet almadıgınız belirlenirse adınıza bır fatura duzenlenmemiş olup altınızda bankamız da bulunan imzanız olmazsa ödemelerin iptali istenebilir...

oldumu arkadasım sen gıt bı kart al adına kart olmadıgı burdan belli yada var öylesine aldığın belli boyle seylerı umursamıyorsun sanırım...[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez

[Bu mesaj LeoNSeA tarafından 11 Kasım 2005 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden oyun ne güzeldi dupe yapmayı bilmiyordu ( en azından çok az kişi biliyiordu)kimseler ,bosslardan drop alınıyordu ,dupe ihtiyaç yoktu +6 raptor +6 chtin set yetiyordu czden tat almaya :/ [spo1=Ne güzeldi...][/spo]

I don't want to feel this way,
I don't want to pretend that these feelings don't exist
But I'm aware,
yet so afraid I'll make mistakes I'll always regret,
And by the way,
would it be O.K.,
if we went our separate ways,
just to see
I don't want to hide the truth,
but I can see you through jaded eyes my faded broken gaze
It strays away,
and I am afraid that I'll make mistakes I'll always regret
And by the way,
would it be O.K.,
if we went our separate ways
Cause I can't breathe
Sometimes I think that these chains can be broken
And I can see your eyes,
your lying through your teeth and I'm aware,
this isn't fair
And by the way,
would it be O.K.,
if we went our separate ways
To see if in time the shades are drawn back again
The light reflects upon what might have been
And I will be here cause I don't mind waiting

[signature][hline]i miss you

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 11 Kasım 2005 02:28 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Burda kendini bankacı sanıp sozleşme anlatmaya calışan cahil arkadaşlarımız var onlara şu yanıtı vereyim...

Knight Online resmi bir firma değildir bankalarla arasındakı sorun bizzat ben kendim yaşadım BANKA KE TANIMIYORRRR BOLE BİR FİRMA YOKTUR DİYOR PARAYI NEREYE YATIRALIM ŞAHSAMI DIYORRRRRRR.

AHmet bir dukkan acmış adını mehmet koymuş cabbar bir oyun yapmış ahmete satmış ahmet bu oyunu internette paralı oynatmaya çalışmış bilirkişi oyundan birşey anlamamış parasını yatıranlar ne olduğunu anlamamış vs vs cumbuş oyun kimin oynatan kim belli değil..Mağdurlar ortada ama :)

Ben dilekcemi yazdım TÜRKİYE İŞ BANKASI paramı geri aldım 3 ay once filandı ama bugun olsa yine giderdim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...