Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresin Gm si

KaMiKaZe_26

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler ne biçim gm dir bu ya içimizden biriyse yapma böle gm lik felan

Savaş war kapının önünde bekliyoz altta yazıyo:

lan warya savaş bi bitsin sizinle görüşcez elinde +8 olanı banlıcam diyim duruyodu ki bunu gerçek leştirdi
adam üstü full chitin +8 raptoru war dı banladı adam da chitin war diye banladı hani + 8 raptoru 60 üstü kullanıyo ya oda lvl ı 50-55 diye banladı warmı böle bişey ya :S
Sosyal ağlarda paylaş

az önce bi topicin altında da güzel ss ler wardı :P
skin plz ben de human ım yardımcı olun bize falan :P GMlik bunlar gbinlere kaldıysa öhööööööööööhhhhhöhhhhhhhhöööööööööööööööh[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Türk gm geldi iyi hoş geldi ama bunun bi çevresi var galiba ne isim bilioz ne bişi adam tamam geliyorum fazla pm atmayın . neden herkez zart zurt fış fış. bilmemkim yanında oturuyorum.
şimdi bu adama ::uKYo:: isimli ŞEREFSİZi (tüm el morad dahil bende) şikayet ettim adam hala oyunda. hadi tamam belki anlayamadı
şu oOoTRICKYoOo denilen ŞEREFSİZide şikayet ettik yok
bu gm dediğimiz adam ne yapar ne eder?
nasıl yardım edicek şaştım kaldım aynı pm i 50 kere biff ede attım adamlar hala oyunda kullanıolar ve banlatıcam seni dediğimde neden dostum diye pm alıyorum. çiçek böcek böcek çiçek herşey bu çiçek çocuklara[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 09 Kasım 2005 10:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kalkar yada kalkmaz tartışma bu değil
az önce isimlerini verdiğim bu şerefsizler haftalardır bu programı kullanıolar ve bunu haftalardır her savaşta kaptanlar üstten yazıo ve dün akşamda yazıldı işine gelenleri görüp işine gelmeyenleri görmüomu?
kızın1i : hoşgeldin yeni gm
notice : teşekkür ederim
lady bilmemkim : gm yalan attığı için arkadaşımı banladı
notice : lady yanında oturuyorum.
bilmemkim : ukyo kosp kullanıo
cevap yok.
bana pm atmayın anlamıyorum diyen gm diğerine gönderiyor ve diğeride sallamıyosa ikisininde allah belasını versin diyorum.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...