Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wipe ardından gelen ilginç diyaloglar...

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

yalnız bi konuda bi uyarı yapmak istiyorum ..bu uyarım G.M ye küfür edenler için ..

öncelikle düpe wipeyi yapan o degil ikinciside hepmiz yardımcı olmalıyız ki server düzelsin bunları yapmıyorsak o zaman şikayet etmyelim..benim 2 parca shelim 2 w.e w.p silindi ama sorun etmiyorum neden ..çünkü pazardan aldım düpe yapmadım ama düpe olma ihtimalinide biliyordum..almayabilrdim.almasamda chitnlarla gezseydim bence daha iyi olurdu..ama neyse G.M bir Türk eger yardımcı olursak daha güzel olur .oyun oynanablecek hale gelir.. yada kısayol çözüm. ana avrat küfür etmek..yada baska turlü hakaret .edersek.ne olurki bu bizim seviyesizligimizi gösterir..

vede sonuçta bu oyunda en azından muhattap olabilecegimiz yada derdimizi anlatabilcegimiz çözer veya çözemez..biri var bu çok güzel bi olay..haa adeletli veya degil bu şu an cevabını verebilcegim bir soru degil zamanla görecegiz..

aslında şu an çok sinirliyim ama bu item silinmesi falam degil..herkes bas bas bagırıyodu düpe silinsin kosp bitsin ne bilim şöle böle..şimdi shoutan görüyorum sürekli agza alınmayacak küfürler ediliyo..Ve bu G.M deil düpe wipeyei yapan..hadi yaptı adamın yedi ceddini niye karışıtıryon ..ben birine bişi söleyeceksem önce kendime yapıldıgını düşünürüm hoşuma gidermi gitmezmi die ..ama anlaşılan bunu düşünenlerin sayısı pek az..Anneler kutsal varlıklardır lütfen ama lütfen..her konuda her konuya onları karıştırmayın..seviye biraz daha seviye
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer serverları bilmiyorum ama emin ol kısa bi süre de olsa +8 scrool diezde de vardı... Hatırlatırım bi gm vardı... Vedat![signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Onu da duydum ya sonradan onuda yalanlayan çok oldu... Ama sanırım açık bi gerçek var ki bu oyuna verdiğimiz paralar ile aldığım itemlar o gmlerin kankasına vermeye tenezzül bile etmiyceği şeylermiş... Ne diyelim...

*!Diyecek bişey bulamaz*[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

arestides gittiğinde modem'i gm yapmışlardı. bilmiyorum asıl KO formunda ne kadar gezdiniz bi zamanlar ama TOWN için özel bi alan ayırmıştı bu modem ve bishoptu sanırım yada başka bi küçük boss.. ondan 200 tane falan spawn etmişti town için.

Ayrıca... aklıma gelmişken... Forazzi ve Commander kardeşlerimiz np transferci. Siz dahaa bu oyuna gelmeden çooook önce onlar birbirlerine çok tatlı tatlı np leri geçirdiler biz hakkımızla almaya çalışırken... Dimi Forazzi??[signature][hline]Server: Ares
Race: El Morad
Class: Mage
Level: 61
NP: 51k+
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

said? su meshur xig deki gm said diez in de icin s.can said. +8 scroll diezde pazarlarda satılmadı ama el altında kackişini aldıgını solemiyim. bende kullandım vakti zamanında ve ben diezden baska hiçbir serverda oynamadım.[signature][hline]status: blocked
server: diez
job: mage
nation: karus
level: 6x
np: 35xxx
clan: yok onu bulamadım işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
o vedat bişey diilmiş ya pakistanlı bitane varmış asıl o yapıyomuş tüm babacharları fln.

gozunu sevdigimin live chat i. ahhh eski gunler ahhhh :D :D[signature][hline]status: blocked
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak az önce kafede olan bi olayaşahit oldum..adam 1 lvl charla oyuna girdi 30 saniye sonra lvl 62 oldu server cyper.vede ytl karşılıgı vede bunu yapanlar Türk vede g.m yada oyunla baska yönetici tarzında alakaları olan birileri degil

ya bişi diyecek halim kalmadı valla

not: cafeye gelen adamıda tanımam yapan şahıslarıda..sonra abuk subuk pm ler gelio aga banada ayarla aga şöle böle die
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nix, 09 Kasım 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
ya bak az önce kafede olan bi olayaşahit oldum..adam 1 lvl charla oyuna girdi 30 saniye sonra lvl 62 oldu server cyper.vede ytl karşılıgı vede bunu yapanlar Türk vede g.m yada oyunla baska yönetici tarzında alakaları olan birileri degil

ya bişi diyecek halim kalmadı valla

not: cafeye gelen adamıda tanımam yapan şahıslarıda..sonra abuk subuk pm ler gelio aga banada ayarla aga şöle böle die

Allah biliyor aklımdan gecenleri. kafede geyigi dondu bu dupe wipe de cypher a ne olur diye. bence komple server ı silerler dedim. walla gidisat o yonde. heralde komple silecekler -_-[signature][hline]status: blocked
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Çok uzun zaman önceydi][/spo]
[spo2=Nelerde varmış yahu!][/spo]
[spo3=Bi tane daha][/spo]

Bu resimler çok uzun zaman önce çekilmişti.. Şimdi garip olan ne yapmıştır adam diceksiniz... Ama adamla pmden konuştuğum resimlerde olsaydı keşke... Adam +8 scrool bittiği için o 2 tane +7 yi basamadığını söyledi... O ibye poison eklememesinin nedeni diğer gmlerin olaydan şüphelenmemesiymiş... Ayrıca aynı adamı bi sonraki gün merchantında 2k ya yakın normal upg scrool ile gördüm.. Bunları nasıl aldı derseniz, bazı adamlar tarafından bilinen restartlardan sonra upg scrool fiyatları düşüyordu onunda ss sini bulursam koyucam.... Yani anlıycağınız diezde de diğer serverlarda da illegalite almış başını gidiyodu ama çok az kişinin dikkatini çekiyordu...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:

Sosyal ağlarda paylaş

o raulun allah belasını versin ztn.

-hi im raul how can i help u?
-hi my account name is xxx
* yarım saat geçer *
-hellooooo?
-hi im raul how can i help u?
-i told u my account info and problems
* yine yarım saat geçer *
-hmm let me check it
-Thank you for using customer support
The End

sinir krizi , ülser , kefen[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

O raul bi ara gerçekten bana çok yardım etmişti... Premi geri verdi trinayı verdi kc yi geri verdi adam başka arzunuz varmı diye bile sormuştu... Sonra ne oldu o da yalan oldu.. Bi ara yine pre çekildi aktif edilmedi bi mail attım ama rauldan cvp geldi...

You are not a premium member and we don't see any purchases that you made...

Ardından bi daha aldım bu sefer açıldı rauldan msj geldi...
Your premium has been activated pls check it....

:hrr:[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

çok uzun zaman önce olduğu belli :D ib ile raptorun kendi resimleri yok :D:D

Gm-Para-İllegalite durumu olmadığını söylemek biraz hayalcilik bence...O yüzden talkative'e söyledim şimdi sana yaptıkları şeyi para ile herkes yaptırıyor diye.

*Birgün bir Gm uzun zamandır premium almamış bir 60+ adama kilitlenir.Legalde olsa 5gb lik item satmaya çalıştığında trade blocklar.Ve adamın prem. alıp customer supporta gelmesini beklemeye başlar...Adam customer supporta yazar ama günler olur cevap gelmez...Tanıdıklar aracılığı ile gmin msni bulunur ordan muhabbete başlanır.Azıcık nazdan sonra gm blocku gb lerin silinmesi halinde kaldıracağını söyler...Teşekkür konuşmaları sırasında zararımı karşılamak için ne yapacaksınız sorusuna GM sen ne yapacaksın der...sonrası malum...Dolar konuşur ve trade block kalkar adamın üstü başı +7/12 ler elinde glowing weaponlar*

Bu hikaye çook eskiden beri var, bilmiyorsanız benim suçum değil anlatmasaydık bizim suçumuz olabilirdi...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan bi hikaye hiçde duymadık.

Trade Block diye bişey KO'da yoktuki....

Ayrıca çok uzun zaman önce demişsin.. Daha dün KE gelmeden önce iron bow ve raptor öyleydi..

GM parayla herhangi birşey yapıyor olabilir. Fakat böyle dedikodular gerçekten saçma. Greyhawk'da daha önceden banlanmıştı parayla açtırdı. Yada bundan önce ImmortalSouls'un battığı dupewipe'ta banlanan birçok kişi şimdi geri geldi. Tabiki parayla.. Aksini iddia etmiyorum. Ama böyle hikayeler... sıkıcı ve uydurma olduğu besbelli..

Birgün GM _Soulslayeri_ banlamış.. soulslayer ona 1000 dolar ödemiş char 70 level olarak açılmış bütün itemler +8, takılarda +3 oluvermiş... Nasıl? gerçek dimi? inanın lütfen[signature][hline]Server: Ares
Race: El Morad
Class: Mage
Level: 61
NP: 51k+
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

bak rambo...

o adı üstünde hikaye.bir serverda aynen bu olay oldu inanın bana filan demiyorum zaten. Ama para bu oyunda her kapıyı açar diyorum sende bunu onaylıyorsun.

ama saçma yerlere takılıp kalıyorsun yok koda trade blockmu varmışta bilmemneymişte..gözden kaçırmamamız gereken tek şey gme para verirsen herşeyi yapacağıdır.nokta. bunu dışında eklenen herşey hikayedir.

yarın sınavım var o yüzden yatıyorum, yatmazsam kanser olcam zaten...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bael in anlattıgı hikaye ortalama dogru bi hikaye. banlanmış biriyle bir gm arasında öyle bir diyalog geçti. kc karşılıgı editlenmiş sonradan.

ayrıca o yöntemle char alan bir çok kişi var hatta o editleyen adamdan arkı oldugu için bedavaya char alan biride var msn listemde ki bu adamı diezde olanlardan birçok kişi tanır.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...