Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dragonlance

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

nası yazdın ya?yok bu ayki levelda ööle bişi?[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

İşe yarar bi şey olsun bari. O kadar okuduk, bazen güldük bazen ağladık, sonra unuttuk ama aslında hiç unutmadık (öehhh ilkokul şiiri gibi oldu).[signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Bu kesin Kominist a.q heryerde karşıma çıkıyor Turkiye ve müsliman karşıtı sloganlarla Ulan sana kayacam.. az kaldıı
Sosyal ağlarda paylaş

dragonlance değilmiş ben yanlıs hatırlamısım dungeons&dragons oyunuymus grafikler çok guzeldi resimlerde battle for middle earth tadında bi oyun hatta nerdeyse ozentisi orneğin bina yapma yerleri belliymiş oralara bina yapabilecez sadece fln ama tur bazlı savas olmicakmıs strateji-rpg karısık olucakmıs

370 mb lık demosuiçin

bu da sitesi[signature][hline]the truth is out there...
Luke: I can't believe
Yoda: That's why you failed

en iyi bölüm(kapatmayııııın)

fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Çıktı ortaya.
Zaten Dragonlance ile ilgili oyun çıkarılcaanı sanmıyorum. Filmini yapsınlar isterdim ama oyun da film de hayal...[signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Bu kesin Kominist a.q heryerde karşıma çıkıyor Turkiye ve müsliman karşıtı sloganlarla Ulan sana kayacam.. az kaldıı
Sosyal ağlarda paylaş

onun serisi 100 lerce kitaptan olusuyo ama daha hepsi yayınlanmadı her hafta ingilizce yayınlanıyo bi tane nerdeyse ama turkiyede ayda 1 filan zaten toplam 30-35 kitabı var turkiyede[signature][hline]the truth is out there...
Luke: I can't believe
Yoda: That's why you failed

en iyi bölüm(kapatmayııııın)

fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...