Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stealthle gezen warior

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Aresde bir arkadaşım orc warior lvlustafa nickli arkadşaın aynısını yaptığını söylemişti inanmamıştım hatta yine Aresde bir abim bowldayken kafasına Soulslayerın inerek scream çaktığını söylemişti hatta clanı bile var SS_Using_Stealthe_WTF diye
asıhgbvaısvhasg
Knightdır ne yapsa yeridir hesabı takmıyoruz devam ediyoruz oyunumuza[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bunu geçtim skill kullanımı herkes her skili kullanıyor. Anladık skil bug program vs vs. Ama bugün hepsinin üstünde bombalar bombası bir olaya şahit oldum moradonda. Adam mage oturuyor ve ne yapıyor biliyor musunuz??? STAFF İLE OK ATIYOR yanlış duymadınız aynen öyle. oturarak ok atan rogue görmüştüm oke demiştim ama bu olay hakkaten çivinin çoktannn çıktığını ortaya koydu bence. Yani bu olayı görünce şöyle düşündüm. Sarsie kardeşimizin hikayeleri anlatış tarzıyla ve atmasyonuyla hepimizi kırdı geçirdi gülmekten ama sarsienin hikayeleri hakikaten gerçeğe dönüşüyor sanırım.

Sevgili Sarsie'nin affına sığınarak yapılmış bir alıntıdır.
CZ denilen yerde normal orglarla insanlar savaşıyor bende en önden yara yara gidiyorum baktım arkadan astors çıktı kestim bundan faydanalanlar ok hucumuna vurdu e bu nun karşısında kimse duramaz en 3 kişi en fazla 6 kişi daldı ben yerleri süpürüyom ama bi lv 30 np kazandırmışlar sanırım yoksa üstündeki goblinmiydi?

Sarsie....17 Ekim 2005 14:47[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

styx? hocam akıl var mantık var. sytxi sinler bile atamıyor ellerinde bow olmadan. sytx cismini al sunriesden bak ne yazıyor üzerinde rogue>> req lvl 45>> yani need bow!! Bakın bow ilginç bir itemdir. Bıçağı her sınıf eline alabilir. warrior silahlarını da aynı zamanda stafları da. yeterli puan verildikten sonra ele alınamayan tek item BOW dur. Bunun nedeni bowun üstünde Rogue yazar kullanabilecek sınıf olarak. O yüzden styx sadece ve sadece roguelerin kullanabileceği bir itemdir. Benim bahsettiğim adam basbaya staf ile keconlara ok sallıyordu. ..... Neler göreceğiz daha bakalım.....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Artık atamıyorsun. O bir bugtı KO'dayken. Çünkü Styx bir oktur sonuçta ve yayla atılır. artık sinler KE'de eğer çantalarında yay yoksa styx atamıyorlar. NEED BOW durumu yani...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 07 Kasım 2005 09:08 tarihinde demiş ki:
hybridwarior denen arkadaş steathle gizlenip vurdu sonra gozumun önünde tekrar gizlendi. buf veren rogue biliodum da bu kadar hayvanlık gormediydim.

bizde KeLLy lerle troll kasarken F9DeviL ile priest i geldi birer kere kesilip gittiler sonra birden bire troll lerin arkasında çıktılar noluyo , bug kullanmayamı başladılar yine dedi partiden adamlar
bi anlam veremedik ,en son görememişizdir die düşündüm , bu arada f9 mükemmel glitch yapıyo,auto town atan amcalarda cabası..[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

AHUAHA
ssuse stealth wtf
bu benim kurdugum clan sebebini soyliyim bigun solo lobo lycaon ne oldugunu hatırlamadıgım felis leo turu bir boss kesesiyorum
mause uda saga dayadım ekran surekli donuyor !!! yani 360 derece surekli kontroldeyim neyse lobonun 200hp canı falan kalmıs (ben ozamanlar lvl62 uzunca bi kesiş olmustu) birden SS cıktı dibimde inanamadım herif bi scream + sw 2snde oldurdu tabi sonra adama cok kıl olup bu klanı kurmustum !
Ancak bu SS davar arkadasımız lvl 70 buldugundan artık bole 3rd party tools ları kullanmıyor ,
bu arada f9 trollerin arkasında cıkma olayını ben gecen hafta aynısını yasadım troll warr arkasında bug abuse yapıyorlar 1 mage iyice kenara yapısmıs dmg almıyor surekli diger 3 kişiyi tp ediyor (Allah razı olsun 7-8 kere oldurduk adamları) screan shot ı var ayrıca ![signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

SHIGY debuff atar
soulslayer stealth çeker
bi okçuda spoilerlarda OTURARAK çıkan spoilerı anında indirir
mageler 3 novayla exprt ve np kasar
dupe yaparlar
kosp kullanırlar
her bi ... u yapar bunlar
ama oyunu hala bırakamıyoruz :)
en iyisi sizde o bugları kullanın ama çaktırmqadan :)
ben stealth kodunu bulup priestime stealt çektirecem yakında :D
hatta olursa priestime 3 nova hilesini de yaparım ohhh ne güzel
edit: +60 olunca elime mirage sword alıp sword dancing çekecem :D

[Bu mesaj Aware3___ tarafından 07 Kasım 2005 10:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunların hepsi KOSP belirtisi değilmi? Belirtilen bi yerde çıkılmıyor mu kosp sayesinde? Abysse gidip bakın gem kasanların hepsi duvar içinde auto loot auto attack. duvara nasıl giriyor? KOSP ta kordinat girerek tabiki.

Shigsy'nin debuff attığı tamamen yalan. yanında grid falan varmıştır heralde...[signature][hline]Server: Ares
Race: El Morad
Class: Mage
Level: 61
NP: 51k+
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

kosp ile duvarın içine gitmeye gerek yok , duvarın belli yerleri var , select char yapıp tekrar girdigine duvarın arkasına geçebiliyosun , zamanında macro kasan arkadaşım ogretmişti,
macroda olan adamları kesiyodum arada duvar arkası yapıp :-D[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

ASLEN BU DEDIKLERINIZ HEPSINI ANLATA BILIRIM AMA YINE HAKLI OLARAK ALAN YONETICILERIMIZ SILERLER :(
NERDE BENIM ESKI KO MMMMMMMMMMMM
BI ZEVKLE KASMALAR HARPININ ORDA PARTI KAVGALARI YAPMALAR OZLEDIM BEE 3 AYDA 62 LEVEL MAGE YAPMIŞTIM HAKKIMLA HELALIMLEE AMAM GITI OYUN TEK UMIDIM BU PACKLERIN JAPON SERVER PACKLERI DUZEYINE CIKMASI BELKI O ZAMAN DUZELIR GERCI ZOR ÇUNKU BI[hline]Name: :::TheONE:::
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

bastırmak parayı oynamak wow? Nedir bu yahu? Ko oynayanlar fakirmi yani? Ko oynayan kaç kişi wowdan geri döndü biliyomusun sen?

Ayrıca wow da da hile hurda söylentileri dolanmaya başladı.Diablo 1-2 de edit yapmıyomuyduk,sc de blacksheepwall yazan dedemmiydi.Blizzard oyunları paralı diye hilesiz olcak diye bişey yok.
Her oyunda olur,olacak,ko ücretsiz diye oyuncusu fazla tek dezavantajı bu.Ama mmo da kalabalık oynanır,bu oyunda az kişi olsa zaten zevk almazsınız.Sonuç olarak tadını çıkarmaya bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben dedim daha önce gene diyorum isim de vereyim Fullmoon demon_thanks soulslayer moradslayer monsterkill hepsi(tahminim) warrior ve hepsi de görünmez.size bişey diyim daha ko,ke'ye dönüştüğünden beri ben soulslayer'ın suratını göremedim.NE BU KARDEŞİM??adama shadow sıkıyorum içinden geçiyo,stealth diil,eğer stealth olsa vurur başka bişey bunların kullandığı.yav ben bu herifleri geçtim moradonda eziq bir warrior görünmez olarak bulcan kesiyodu yav???arkadaş bunlar nasıl ban yemez?ben yapmammı dupe?ben yapmammı koxp?ben yapmammı her türlü hack???yapmayan eşşek olmuş izlenimi var.yazık yav!yuh olsun hepsine bi de en başta eziq gm var biff mi ne soğansuyuysa ona da yuh!![signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
STRIKER_7_, 07 Kasım 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
Ya ben dedim daha önce gene diyorum isim de vereyim Fullmoon demon_thanks soulslayer moradslayer monsterkill hepsi(tahminim) warrior ve hepsi de görünmez.size bişey diyim daha ko,ke'ye dönüştüğünden beri ben soulslayer'ın suratını göremedim.NE BU KARDEŞİM??adama shadow sıkıyorum içinden geçiyo,stealth diil,eğer stealth olsa vurur başka bişey bunların kullandığı.yav ben bu herifleri geçtim moradonda eziq bir warrior görünmez olarak bulcan kesiyodu yav???arkadaş bunlar nasıl ban yemez?ben yapmammı dupe?ben yapmammı koxp?ben yapmammı her türlü hack???yapmayan eşşek olmuş izlenimi var.yazık yav!yuh olsun hepsine bi de en başta eziq gm var biff mi ne soğansuyuysa ona da yuh!!

hoca bi ara ayıkken yaz bişiler böyle pek anlaşılmıyo[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...