Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soyuldum :(

VW__

Öne çıkan mesajlar

Onu bunu bilmem de işin kötü yanı şifre de değiştirilmiyo.. Herif bide clandan konuşmuş "Ben bu charın eski sahibiyim felan onla bi meselem var bu charı hackliyorum" gibi kelimeler söylemiş.. Ama eğer bi yakalarsam kim oldunu bulursam hem ben hemde charın eski sahibi anasını sülalesini............ töbe töbe....
Adamı günaha sokuyo a.q çocukları ya. Ya alan yöneticileri kusura bakmayın amacım topic kirletmek deil.. Bugün ben yarın bi başkası soyuluyo. VE keylogger vb. programları yapanları merak ediyormusunuz ?
Gene türkler... Maalesef üzülerek söylüyorum o programları yapanlarda türk..bunu öğrendimde ne kadar üzüldüm anlatamam :(
Sonra oyunda kalkıp diyoruz hep türkler mi düpeci makrocu vs. die...Çok yazık gerçekten çok yazık.. Beni soyan şerefsiz insan bana deseki abi item verirmisin bana die yemin ederim veririm.Ama böle şerefsizce bi darbe vurup 3-4 beni oyundan uzaklaştırmaya çalışması gerçekten çok kötü bi durum. Üstüne üstlük şifre değişmiyo.. İtemlerim var ama korkuyorum chara sokmaya aynı itemler var bende ama dediğim gibi korkuyorum.. Ya bi daha yaşarsam....Benden size tavsiye trade atmayın çok tanımadığınız adamlarla.. Her internet cafeden oyuna girmeyin çok tanımadığınız internet cafeden oyuna girmeyin.. Oyundan çıkarkende Başlat menüsünde çalıştır kısmına regedit yazın programı açın ve nick kaydınızı silin ordan.. Benden bu kadar inşallah başkası benim durumuma düşmemesi temennisiyle...
Saygılar...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

VW kardeş senin adina çok üzüldüm o saatlerde paianda gördüm charii o ap muhabbeti yapnalra cidden ne şebelke admalar ya adamı ben tanıyorum sağlam oyuncu kaçç milyarlik itemli chari gitmiş o bu gelmiş kendilerini göstyrcekler ya bnm şuyum var bnm buyum var ulan en alası olsa ne yazar adam olun adam cidden bu oyun milletin duygularını körerertmiş uslub nedir hal yorgan nedir bilen adam bırakmamış piyasada[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
JOB:LVL 60 WARİOR
NP:yavaş yavaş
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın nickini buldum... Şimdi sıra kendisini bulmakta.. Adamın nicki Hackrulez ... Orc char...Moradonda geziniyo sürekli... Dikkatli olun derim...Şu anda eski charım VW paso dc oluyo oyunda..Tahminime göre VW'yi hacklemeye çalışıyolar :(
HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :(:(:(:(:([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...