Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evet ben de oyunu bırakıyorum....

kertenqele

Öne çıkan mesajlar

Çok iyi yapmışsın oyunu bırakmakla.

Bu arada şu 2fast2hard arkadaşımız zaten Infamous'tan, beramus'ta bi bu klan bide Freedom, şimdi bide WhiteWolf çıktı deli gibi dupe kasıyolar. utanmak yok artık adamlarda. Ben diyim size adamda kesin elf belt +4 var. rol+4. re+4. str verecek rouge için birtek iron necklace olabilir. Onuda +7 mi yapmışlar? yapar valla bunlar 60 level adam 67 den yüksek statlı böyle olur işte. Sağolsun oyunu bu hale getirenler.

Herkes bıraksa keşke. Kaç kişinin üniversitesi 1 yıl uzadı KO yüzünden türkiye'de, dimi? hesabıma göre 60 level adam ortalama 1200 saat oynuyor oyunu. Yapacak daha önemli işler yokmu?[signature][hline]Server: Ares
Race: El Morad
Class: Mage
Level: 61
NP: 51k+
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gunit, 07 Kasım 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
bana yardımcı olan varmıydı acaba? acil item lazım.. :(
MsN : [email protected]
yardımcı olursanız cok tessekur ederim..

alakaya çay demlemek ya da alakaya dereotu gibi tamlamalar şu duruma harika uyuyor...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

neresi zor oyunu bırakmanın :D

ben KO yu sildim makinemden. 66 level ve full itemli karakterimi var. Yani bu halde bırakdım oyunu. Öyle satıyom dedim arayan soranda olmadı char öyle yatıyo :P bu halde bile girmiyorum ben[signature][hline]400 YTL FULL İTEM LEVEL 66 PRİEST BERAMUS (ANKARA ve İSTANBUL İÇİN) Bakmak icin tıklayın
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu herkes bırakmalı. biraz kitap okumalı herkes. günümüz dünya sorunları.. türkiye.. tarih.. avrupa'da türkiye aleyine yapılan propagandalar..

saatleri boşa harcamak çok saçma. oyun kısır. istersen 3 milyon NP yap. nereye kadar?

KO bitti kapatıyoruz deseler kalıcak herkes ortada. ko'nun tek güzel yanı muhabbeti. onuda abartıyo bizimkiler. aynı kafede adam oyunda yazarak konuşuyor.

iyi mi değil mi bilmiyorum herşeyden habersiz türk gencinin internet kafede her gününün 3 te 1 ini KO başında geçirmesi. üstelik öğrendiği küfürler, soluduğu sigara dumanı, dolandırma-dolandırılma tecrübeleri de cabası. bi de arkadaş arkadaşa düşman oluyor bazen..

Bana kızabilirsiniz.. ama bu gerçeklere gözünüzü kapattığınız anlamına gelir sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

mahvetmişsin mahvedeceğin kadar da...

her bilgisayar programcısı orayı burayı mahvetse :D:D...
ya burda 30-40 forum insanına bas havanı basabildiğin kadar şu yazını okuyon çoğu kişi bi tarafıyla güler ancak. neymiş herkezden önce biliyomuş.. aman tanrım!! bi tanesin canım sen devam et. nasayı falan da çökert bi ara? türkiyeye gizli bi kodlar falan çal?
Sosyal ağlarda paylaş

Bikaç örnek aşağıda çok temiz dediğin Freedomlulardan. Bilinc sana soruyorum kaç ay uğraştın ve iron bow +8 yaptın? Bu adamlar ne kadar uğraştı?

Akıl var mantık var 2Fast2Hard arkadaşım. Saçmalama yani biraz..

Totemy (Freedom):
Complete Robe +8/15 HP
Complete Pants +8/15 HP
Crystal Helmet +6/25 Dagger def
Complete Glove +8/15 HP
Complete Boots +8/15 HP
Lycaon staff(+8)

oceanlar (whitewolf):
Rogue Chitin Armor Pauldron +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Pads +8/15 DEX
Rogue Chitin Shell Helmet +7/12 DEX
Rogue Chitin Armor Gauntlet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Boots +8/15 DEX
Iron Bow +8/80 Poison
Shard +8/80 Poison
Shard +8/80 Poison

Arcangel (Freedom):
Chitin Shell Pauldron +8/15 STR
Chitin Shell Pads +8/15 STR
Chitin Shell Helmet +8/15 STR
Full Plate Armor Helmet +6/25 Dagger def
Chitin Shell Gauntlet +8/15 STR
Chitin Shell Boots +8/15 STR
Graham +8/80 Fire
Totamic Spear +8/80 Poison
Large Kite Shield +4/32 Dagger def

Hengky (Freedom):
Rogue Chitin Shell Pauldron +8/15 DEX
Rogue Chitin Shell Pads +8/15 DEX
Rogue Chitin Shell Helmet +8/15 DEX
Rogue Chitin Shell Gauntlet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Boots +8/15 DEX
Shard +8/80 Poison
Shard +8/80 Poison[signature][hline]Server: Ares
Race: El Morad
Class: Mage
Level: 61
NP: 51k+
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...