Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'u Protesto İşe Yarıyor!!!

Davion

Öne çıkan mesajlar

Gönderilebilecek mesaj denemesi:

Öncelikle bu mesajı yetkili kişilere ulaşamayıp mağdur kaldığımız için yazdığımı ve bir şikayetimi belirtmek için yazdığımı söyliyeyim.

Telekomun yaptığı duyuru ile milyonlarca kişi 1 Kasımı bekledi resmi duyuru ise; 1 Kasım tarihinde en düşük adsl hızının yani şuanda 256kbs sınırsız 49 milyon limitli 29 milyon olarak ayarlanmış ücretin değişmeden bağlantının 512 kbs olmasıydı.Bakanın yaptığı resmi açıklama ile bütün adsl kullanıcılarını bilgisizinden bilgilisine mağdurundan zenginine bir sevince sokmuştu, 1 kasıma günler kala telekomdan yapılan açıklama ile herkezin hayali kırıldı.Yapılacak hızlandırmanın ilk yapılan açıklama ile alakası olmaması ise ayrı bir konuydu.

Telekomun bu kadar insanla dalga geçercesine açıklama yapıp günü geldiğinde sözünü tutamaması bizi gerçekten üzdü,bunca kullanıcıya verilen söz tutulmalıydı.
Yabancı ülkelerde standart bağlantının bizden 100lerce kat fazla olmasına rağmen bizim yaşayacağımız bu küçük sevinci bize yaşatmadılar ve adeta dalga geçtiler.

Bu sadece küçük bir protesto amacı olabilir.Kimbilir belki bizim için küçük telekom için büyük bir adım olabilir ?

Değiştirin ekleyin ve en önemlisi yukardaki adreslere yollayın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayın Türk Telekom yetkilileri,

Belli belirsiz yaptığınız açıklamalar, aboneleriniz tarafından fazlasıyla
tepki çekmektedir.Bu konuda yapılan sipekilasyonlar yetmiyormuş gibi yaptığınız açıklamalardaki
anlamsızlık bizi iyice çileden çıkarmıştır. Hali hazırdaki uyguladığınız tarifelerdeki bağlantı
hızları günümüzde artık kabul edilebilecek çerçevelerin çok gerisinde kalmış olmasına rağmen diğer
dünya ülkelerindeki yüksek hızlı bağlantı fiyatlarını bulmaktadır.

Bu durumun düzelmesi için ne kadar çaba sarfettiğinizi, aboneleriniz olarak bilmek istiyoruz.
Ama tek duyduğumuz, ADSL ücretlerinden ne kadar kar ettiğiniz. Ettiğiniz bu karların yatırıma dönüşme vakti ne zaman gelecek?

Aboneleriniz olarak,

-Eğer fiyat indirimine gitmeyecekseniz;

1-)Kotaların en az 10GB ta çekilmesini
2-)En düşük internet hızının 1024Kb olmasını

istiyoruz.Bunun dışında yapacağınız tarifeler de Türkiye'de büyük bir iş yaptığınızı düşünmeyin
ve bu şekilde kendinizi lanse etmeyin.Çünkü bu tarifelerde bile Dünya ülkelerinden geri kalmaktayız.

Aboneleriniz olarak isteklerimizin en kısa zamanda sağlanmasını istiyoruz.

Eğer isteklerimizde haksız olduğumuzu düşünüyorsanız , "Haksız Olduğumuzu" diğer dünya ülkelerinden örnekler vererek , ulaşılabilir (canlı yayında soru sorulabilir) bir basın-yayın organından tartışmaya
mahal vermiyecek şekilde açıklamanızı istiyoruz.

Bir açıklama yapılana kadar veya isteklerimiz yürürlüğe girene kadar hakkımızı savunacağımızı bilmenizi isteriz.

işte Davion'un sitesindeki hazır mail. Bunu kullanalaım hade[signature][hline]| tóqqíé || garbagé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
| anti-telekom |
Sosyal ağlarda paylaş

Millet ben iyice koptum sabah haberturk'te protesto siteleri açıldı dedi. turk.internet.com'daki verilen adresimi verdi direk lycos'u verdi neyse :) Kardeş sitemede bende destek veriyim siteme koydum linkinizi.

Ulan kemıkıl baştan tırsmasaydın iyi hit alacaktın :)[signature][hline]Kasksız girme inşaata canın yanar. Kondomsuz girme ilişkiye hayatın kayar!
Paticik Abazalar Birliği Başkanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Davion, 30 Ekim 2005 10:20 tarihinde demiş ki:
Millet ben iyice koptum sabah haberturk'te protesto siteleri açıldı dedi. turk.internet.com'daki verilen adresimi verdi direk lycos'u verdi neyse :) Kardeş sitemede bende destek veriyim siteme koydum linkinizi.

Ulan kemıkıl baştan tırsmasaydın iyi hit alacaktın :)

abi annatsana haberi.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekte ben yakaladığım gibi ss aldım adamlar kaldırdı siteden ne hikmetse ama olsun koyalım sitelere :) Benim sitede bir sürü yeni haber oldu onlara bi bakın koyun siteye.[signature][hline]Kasksız girme inşaata canın yanar. Kondomsuz girme ilişkiye hayatın kayar!
Paticik Abazalar Birliği Başkanı

[Bu mesaj Davion tarafından 30 Ekim 2005 11:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...