Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TÜRKLER

dogu

Öne çıkan mesajlar

ben kendimi milliyetçi olarak nitelemiyorum ama milletimizin geçmişte yaptıkları şeyler inanılmaz.hiç bir ırk bizim askeri alandaki başaraılarımıza ulaşamamıştır.kendini filmlerde öven
amerikalıların kendilerine ait bir tarihi bile yok.kaç yüzyıllıklarki.
biz ise 4000 yıllık bir milletiz.çin dışında nerdeyse bütün asyayı feth etmişiz, yayılmışız(ben eminim orda hale milyonlarca asimile olmuş türk var)Avrupayı iki kere tehdit etmişiz.onlar daha yıkanamazken biz bilimsel araştırmalar yapıyormuşuz.Fakat dikkat ediyorum da dünyada bizi takan yok.bu yüzden kendimi çok kötü hissediyorum.keşke bütün türk kökenlil ülkeler hala türk olsa ve bir türk birliği olsa.

1'den fazla imparatorluk kurmuş bir milletiz.herkes bizden korkarmış.Ama şimdi dünyada bulunduğumuz yeri haketmiyoruz.daha iyisini hak ediyoruz.ben inanıyorum ki bu geri kalmanın sebebi dış ülkelerin bizim potansiyelimizi bilmeleri
ve kürtlerin(ırklarına lafım yok yaptıkları) bize engel oluşu.
Keşke şu devletin başına geçebilsem.AHHH NE HAYALLERİM VAR BU MİLLET İÇİN.
Sosyal ağlarda paylaş

Söylediklerin o kadar doğru ki ve o kadar güzel ifade etmişsin ki duygularını bu konuda seni tebrik etmeliyim.
Biz bu kadar güçlü ve değerli bir toplumuz evet..Ama bir o kadar da asimile olmaya eğimli bir toplumuz.Birlik ve beraberlik yok.An ve an herşeyimizi yitiriyoruz.

Umarım yitirdiğimiz şeyler sadece geleneklerimizden birer parça olur,korkarım bu gidişle topraklarımızdan ya da bağımsızlığımızdan da olacağız..Bu konuyla bağlantılı olarak Karalama Defterinde bulunan ACI ama GERÇEK adlı anketi okumanı öneririm.[signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"
Sosyal ağlarda paylaş

keşke eski birlik ve beraberlik ruhumuz canlansa işte ozmn herkes bizim kim olduğumuzu hatırlar ve hakkettiimiz saygıyı fazlsayıla görürüz..talihsiz bir olaydı ama Bayrağımıza yapılan çirkin harekettten sonra yapılan yürüyüşleri binlerce insanın sokaklarda ellerinde Bayraklarla yürüdüğü günleri hatırladıkça tüylerim diken diken oluyor.neden yine eskisi gibi olmayalım illa provoke mi olması gerek?bilmiorum benim gibi düşünen varmıdır ama özeleştiri yapmak gerekirse kuyruumuza basılmadıı müddetçe hepimiz benciliz ülkemizin menfaatleri konusunda:(
Sosyal ağlarda paylaş

"Zurnanın son deliği olmak " diye bir deyim vardır.Tam bu konuluk olmuş.Şu anda zurnanın son deliğiyiz arkadaşlar önce zurnanın ilk deliği olalım.Ondan sonra herkes sözümüze itimat etmek zorunda kalacak zaten.Baskı kötüdür ama gereklidir..Yanlış mıyım?[signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"

[Bu mesaj DesertRose tarafından 03 Kasım 2005 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dogu, 01 Kasım 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
kendini filmlerde öven amerikalıların kendilerine ait bir tarihi bile yok.kaç yüzyıllıklarki.
biz ise 4000 yıllık bir milletiz.

Ben de Amerikan sempatizanı değilim ama o "tarihi bile olmayan ülke" şu anda dünyaya hükmediyosa, bu 4000 yıllık tarihi olan bir ülkenin övüneceği birşey değil, aksine utanması gereken bir olaydır.[signature][hline][b]Hayatım hayatın için
Hayatım ölümün için
Ölümüm hayatın için
Ölümüm ölümün için
Sosyal ağlarda paylaş

Eeee..kabahat tamamen bizde..Eğer faydalı şeyleri öğrenmek yerine Avrupaya ait rezillikleri kendimize örnek alırsak elin Amerikalısı kalkıp ortalıkta terör estirir tabi..Kabahat bizde arkadaşlar.Türklük geçmişte kaldı biz asimile olmuş Türkçükleriz ..Başımıza bir çoban vermişler bu çoban da Amerikanın maşası olmuş ne yazık ki...[signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"

[Bu mesaj DesertRose tarafından 03 Kasım 2005 00:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ABD yıkılışa mı geçiyor?Süper Güç olmak ve Biz? İyi hayaller bunlar.Ama gerçek hayata dönmek lazım.Biz önce merdivenleri teker teker çıkmayı öğrenelim..Başımıza ne geliyorsa bir anda değişmeyi istememizden geliyor..

Önce biz kendimizi yönetelim,iç çatışmaları engelleyelim ondan sonra dünyaya hakim olmayı düşünürüz

Osmanlılarda da aynı düşünce vardı,bir an önce daha fazla toprak daha fazla hakimiyet daha fazla vergi...Eline ne geçti hüsran..koca bir hüsrann...Lütfenn en azından bizler farklı düşünelim..Bazı şeyler zamanla olur,iyi bir strateji ile olur..[signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Famy, 03 Kasım 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
bence dunyaya hukmetmekle 4000yıllık tarıhın karsılastırılması gereksızz cunku sonuç baktıgın acıya gore değişir

Adam bana "Biz 4000 yıllık bir tarihe sahibiz, Amerika'nın tarihi bile yok" derse, ben de iki ülkenin şu anki durumunu karşılaştırırım, ortaya çıkan sonucu da tarihlerimizi karşılaştıran adama gösteririm. Tarihinle gurur duyman için, önce o geçmişe layık bir durumda olman gerekir. Hangi açıdan bakarsan bak, bu böyledir.[signature][hline][b]Hayatım hayatın için
Hayatım ölümün için
Ölümüm hayatın için
Ölümüm ölümün için
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Famy, 03 Kasım 2005 01:03 tarihinde demiş ki:
bısekılde bıseyler yapılmalı once hosgoruyle, anlasılmazsa sonra sertlık denemeli

[b]Hoşgörü..Güzel bir sözcük ancak işin içine ülkeler stratejisi girmişse durum maalesef farklı oluyor .Eğer izlemediysen Nicole Kidman'ın Çevirmen filmini izlemeni öneririm..[/b][signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 03 Kasım 2005 01:05 tarihinde demiş ki:
said:
Famy, 03 Kasım 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
bence dunyaya hukmetmekle 4000yıllık tarıhın karsılastırılması gereksızz cunku sonuç baktıgın acıya gore değişir

Adam bana "Biz 4000 yıllık bir tarihe sahibiz, Amerika'nın tarihi bile yok" derse, ben de iki ülkenin şu anki durumunu karşılaştırırım, ortaya çıkan sonucu da tarihlerimizi karşılaştıran adama gösteririm. Tarihinle gurur duyman için, önce o geçmişe layık bir durumda olman gerekir. Hangi açıdan bakarsan bak, bu böyledir.

Bu görüşe tamamiyle katılıyorum:)[signature][hline]"Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak"
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyenin baştan başlamasına gerek yok çünkü zaten bir devlet geleneği var 4000 yıldan beri. Tarihi küçümsememeliyiz, Kurtuluş Şavaşında bizi yokolmaktan kurtaran 4000 yıllık tarihti.
Ama katılıyorum, yinede yapılması gereken binlerce iş ve bu işlri yılmadan yapabilecek insanlar lazım bize...[signature][hline]Filozof pati,
Diktatör pati,
Psikiyatrist pati,
İşte ben buyum...
Sosyal ağlarda paylaş

@LordOfBlood....80-85 i tanıyacagım zaman gelcek onun üstüne tabiki 80-90 kuşagınında büyük bir etkisi olcak yani 87 lilerde pasif kalmayacak
Edit: yani 80-85 ayrı olcak ama 86-90 da 80-85 kadar olmasa bile.....

[Bu mesaj dalamardl tarafından 03 Kasım 2005 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...