Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ablam beni kızdırdı/chemicallar kızdırılmaz

Chemical

Öne çıkan mesajlar

said:
The_Delucian, 03 August 2003 02:32 tarihinde demiş ki:
kardesler arası paylasım,uyum,anlasım sorunları ...
bırbırıne ustunluk kurma sorunsalı ...
ısımle hıtab ederek aynı kefeye koyma durumu ...
dusmanından ıntıkam alınır gıbı alınan bır ıntıkam ...
ablanda sana benzıyosa sende yarın cpu nu yada ekran kartı tavana yapısılı bulabılırsın ...
ıyı gecının uslu cocuklar olun ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...

SEN BUNU CHEMICALA SOLUYOSUN OLAMAAAAAAAAAAAAZ !!!!!!!!!!
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*did you sergen ...
*no ı'm blind ...
[hline]"III. Dunya savası'nın hangi silahlarla yapılacagını bilmiorum ama IV. Dunya Savası'nın tas ve sopalarla yapılacagına eminim."
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

walla benim de bir abim bir ablam var babamın onceki eşinden ama onlar sayılmaz benim için yani tek çocugum hem insan ailesini 34 defa mahkemeye veren ve düşen davaların 19 unu temlize kadar goturen bir ablaya nasıl abla dıyebılır oda tartışılır :D yaşım tutmuyorken yasal olarak beni dava edemez 18 den kucuksem ama o zaman allem ettı kallem ettı benıde mahkemeye verdı sımdı alıştık zırt olunca mahkeme zort olunca mahkeme belki bu yazdıgımı okursa bunu delıl gosterıp yıne mahkemeye verır travestı kılıklı aplam bide abim var bunun da abisi adam tam kılıpık annesınden ve kardeşinden odu patlıyo tabi bendede oyle kardeş ve anne oılsa bende korkardım :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

chem beni piknikten hatırlarsın cusseyı gordun kodummu oturtucak bır yapım var ama ben bıle korkuyom travestı kılıklı aplamdan valla yolar bruce lee bıle olsan sopa yersın o kadar manyak bısey benım aplam zaten bulsa benı bır kasık suda bogucak babam subay oldugu ıcın arkadaşlarıda subay ve onun arkları babam vefat edınce bana mitten koruma ayarlamayı teklıf ettıler :D aplam beni bogar hatta bir kaşık suda bogar dıye[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor üzüldüm senin adına. Ya böle aileler gördükçe yatıp kalkıp halime şükrediyom. 3 erkek kardeşiz biz hepimiz birbirimizden farklı. En anlaşamayan 3 burç, ikizler, balık, yay. Süperiz yani. Anne biraz sıkıntıda o kadar. Ama en azından hepsi var ve hepimiz birbirimizi sevyos.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 03 August 2003 03:22 tarihinde demiş ki:
Paticik piknikde babam bana bira almayı teklif etmişti ama istememiştim:) öle bi sorun yok yani ablamada banada çok abartmadıkca mesela şarabı bana 1 kadeh ablama bi şişeyi aşmadıkca serbesttir:) hehe sarhoş oldum bi iki kere :)bi defa 4 yaşında cin fondipledim bide 2000 yılına girerken içip içip sarhoş olmuşum diyolar[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"

[Bu mesaj Chemical tarafından 03 August 2003 03:23 tarihinde değiştirilmiştir]
sallama lan 4 yaşında cin fondüpleyemezsin 1 fondüplesende (şişesini diyorum yanlız) alkol komasına gırerın o yasta heauh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 04 August 2003 12:00 tarihinde demiş ki:
garbage da kesmez

CRUCIFY ![hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
al ya amerikan gangı türkçe kelime edcem diye ödü kopanzi allam tam illegal insansin =b
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 04 August 2003 22:27 tarihinde demiş ki:
sizin gene kardeşleriniz var benim o da yok..Çok yalnızım :([hline]Every girl that I f*ck tried to make me satisfied.

sana ablamı odunc verebılırım hatta uste 6 milyar da para verırım bır yıllık avukat masrafları o kadar tutuyor cunkı bırde davayı kaybedersen ablamın tuttugu 3 (yazı ile üç) avukatın birden parasını odemek zorunda kalıyorsun[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

şişe fondip diil be büyük bi bardağa koymuş saf cin
Bi yudum içdim acı geldi su içdim sonra tadını sevdim biraz daha içtim gine su içdim dahada hoşuma gitti fondip yaptım üzerinede suyu fondipledim

:)
Çok net hatırlıyorum hatta bardağa ulaşmak için dolabın kenarında raflar vardı onlara tırmanmıştım:) kırmışdım bidefa o rafları hatta:)[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh Bone sanada aplamı odunc verebılırım kodummu oturmuyor ama o :D hacı yatmaz gıbı sallanıp duruyor sonra counter attackla senı alıyor aşagı :D
Bir kocası var ismi Kartal Atmaca ehueheu enişte tam light erkek apla dominant teyze kadını sırtında taşıycak utanmasa telefonda geyik yapıyoruz adamla arıyor felan ama babamın cenaze torenınde adam aplam varken yanıma yaklasmaya korktu akrabalar felan zorla goturdu benı bunnarın yanına kardın elımı bı sıktı su toplandı şerefsizim zaten bana prens diye lakap takmışlar aralarında altın çocuk felan dıyolarmış :D
benim aile cinayet zaten baba tarafı hepsı ayrı bır alem birde babam vefat etti iki hafta sonra bim apar topar evlendi 8 ay sonra bir de erkek çocugu oldu tam sevınıyodum abim olunce buyuk babamın istiklal madalyası bana kalıcak madalya kanununa gore ama erkek cocugu oldugu ıcın ona kalıcakmış grrrrrrrr amca oldum ama hiç mutlu degilim[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

yok benimki saçını başını yolup agzını caaaart diye yolarım tiplerinden :D ama işin ciddi yani iki dunyadada elim gırtlagında olucak babam onun yuzunden öldü ve hayırsız evlat 19 sene bir defa babasını gormeye gelmedi hatta degil saygi gostermeyi kufurlu mektuplar filan yolladi babamıda kaç defa mahkemeye verdi babam bunun 4. mahkemesinin 17. celse sinden cikinca sag tarafı 6 gun felc gibi kaldı haraket edemedi sonrada şekeri cikti 380 lere filan yani o kadar tehlikeli ve yüzsüz biri bir ara mahkeme kagidini yazarim çok komik guya biz her sene dünya turuna çıkıyormuşuz ve babamın tespit edilen Ankarada 1 apartmanı antalyada denize sıfır bir villası kıbrısta 3 apartmanı ve bir işyeri istanbulda 5 daire si ve bir apartmani miamide havuzlu triplex bir villası ve kanarya adlarında 750donum arsa uzerine yapılmış super lux dublex bir villası ve ABD ve avrupada çeşittli şirketlerde hisseleri varmiş bunlar tespit edilenler ayrıca bunların yanında bazı tahmin edilen yerlerdede mulkleri varmış komediyi size bırakıyorum :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

yaw babam bunalrın analarını cok edebsız dıye boşayıp annemle evlenınce ve ustune ustluk ben dunyaya gelınce kudurdular babam ilk eşişyle gorucu usulu evlenmiş anne baba baskısıyla ve ordunun aile hayatı kuralları altında evlenmişler babamın hayatını zehir etmiş kadın en son marifeti torpil vesaire bulup babamın generalligini yakmıştı babamın kuvvet komutanı olmasına kesın gozuyle bakılıyordu o zamanlar hatta zırhlı bırlıkler daire başkanlıgı yapan tek albay oydu hep general ler o mevkıde oluyorlar yani buyuk mevki rutbeye gore Turkıyedeki tum tank vs nin başına gecıyorsun kolay degıl son gununde kadın askeri şuurayı yanıltmış çeşitli oyunlarla ve yaktı babamı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw pek aile sorunu sayılmaz cunki onlar benim ailem degil eger iki tarafta bunu reddederse durum boyle oluyor yasalarca ben sadece beterın beterı var dıye ornek verdım ve komık bır olay paylaşmak istedim o kadar ailevi boyutlarına girmiorum zaten dişardan boyutlarını verıyorum olayın ki ortada problemde yok tek problem eften puften sebeplerden dava ustune dava acan bir aplam olması :D (ama cok buyuk bir poroplem :D)[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

prawler hocam yapma şunu her topic de yahu... yuh diyorum artık sana... hani pralwer olmassa bunu yapan kesin post kasıo diyecem bu nedir kardeşim yahu.... yok hepsinden vazgeçtim espiriyi her gördüğümde sinir sistemi alt üst oluyo, beyin hücrelerim karışıyo :)

Bu arada Viktor'un durumuna canlı şahid bir insan olarak: ALLAH KİMSEYE ÖYLE BİR DERT VERMESİN demekle yetiniyorum.

Asıl konuya dönünce... Chemical'ın aplası sevilesi bir insan hoş muhabbetli bir kişi, anlaşmazlıklar olabilir ama yapılmamalı böyle vahşilikler aplaya karşı :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Valla victor senin bütün sorununu düzeltebilirim:) sadece ablanın nerde olduğunu göster :-P
Show me the target![hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...