Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ablam beni kızdırdı/chemicallar kızdırılmaz

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Benim kardeşim olsa kesin delirirdim.Zaten tek başıma delircek gibi oluyorum, bide kardeşim dolaşıp durcak orda "dır dır" kafamın etini yiycek.Iyğğ..

Ama iyi intikam almışın helal.Çünkü bende bilirim yatağa kendini atıpta, direk uykuya dalmanın güzelliğini.Kırk yılda bir olur ve genelde öyle bi durumda ya biri müzik setinin sesini sonuna kadar açıp gökhan özen, yıldız tilbe filan çalar, yada bi futbol maçı filan olur, her golde "DEPREM Mİ OLDU" diye fırlarsın yataktan.Neyse, çok konuşmuşum, hadi bana müsade :P[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh chemical ablasını yakar bu gıdısle abı dıyorumya heralde bu adamın aıle hayatından 2 tane saglam sitcom cikar ve cocukler dfuymasından daha cok tıraj yapar cunki bizim chemical havuç u hem dover hemde rokete baglayıp uzaya fırlatır :D
chemical babasına bile bagırıyo piknikte şahit oldum babası bunu gercek adıyla cagırdı bır bagırıyor soyleme dıye eheheh :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 03 August 2003 22:40 tarihinde demiş ki:
harbi kardeş heralde iğrenç bişeydir yada apla falan...nie ebeveynler iki tane çocuk yapar(yada daha fazla)anlamiorum.bi tane nelerine yetmio ?[hline][b]Başlamak için en uygun yer olduğun yerdir...[b]

sus len bende kardeşim.. alla alla ne iyi etmiş de anam doğurmuş beni...[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

Amuda kalkmamımı istiyosunuz:) ya o basit
İSterseniz ayağımı kafamın arkasına atim? yada bağdaj kurarken dizlerimin üzerinbde yürüyim? bakın kafamı yadabilitem var ama kameraya çekerken havada takla atabilirim yatakda zıplarken:) yani kamerayı takabilsem neler yollucam size
du çekerim yarın bi havada takla atarkende siz görün[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bakın karıştırdınız herkes bırbırının rolunu aldı gaza gelen prawler dı chemi degel cheminin marifeti her şeyi yakabılmesi ve terminatorun insan kopyası olması adama bir sey verin 30 dakıkada parcalayamassa veya yok edemesse intahar ederim denizi tutusturmaya calısan tek ınsan chemıcal, teknede yanıma oturdu benıde yakmasın dıye devamlı saklabanlık yapmak zorunda kaldım yoksa hepimizle beraber batırıyodu tekneyi :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...