Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jarhead

Invulon

Öne çıkan mesajlar

Jarhead

Bugun sinemada izledim piskolojik/savas filmi, desert storm sirasindaki bi gurup scout sniperin basindan gecenleri anlatiyor

piskolojik filmlere hasta oldugumdan acaip begendim tavsiye ederim baya iyi oyunculuk sergiliyor asil karakter Swoff, baya etkileyici.

Tavsiye ederim ;)

[spo1=filmden bi part]Stupid Marine: Them paintball bullets, they hurt?
[shows the Marine on a range, where he gets hit in the face by a paintball]
Stupid Marine: Ahhh!
Range Officer: Not in the head, staff sergeant, you know the rules.
Sgt. Siek: My mistake, sir. [/spo][signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bu arada filmde nba ye baya bi laf sokmuşlar:
i love this job :d piyade olduğum her güne şükrediyorum heheh..

hı bideee, luk kam ovır tu dı dark sayd :d, hasta olduk o espriye, sinemada koltuktan düşüyorum.. önümüzde de 2 kız vardı, böle star wars desen " ne o yenilirmi" modunda oldujkları her hallerinden belli, bize dönüp ne var komik bişi mi oldu gibilerinden gıcık gıcık baktılar hahaha..
Sosyal ağlarda paylaş

gayet güzel bir filmdi.

full metal jacket'a saygı duruşu bir film olacağını daha filmin ilk sahnesinden anladık derken, ikiye bölünmüş yapı bile (ilk kısmın eğitimde, ikinci kısmın savaşta (!) geçiyo olması gibi) kubrick'in başyapıtıyla benzerlik gösteriyordu.

jake gylenhaal rahatlıkla rolünün altından kalkmış, kendisini donnie darko'dan beri severek izliyoruz zaten :)
jamie foxx da süperdi.

yalnız şu arkadaşın nba'e laf sokma olayını anlamadım. "i love this job" repliğiyle mi nba'e laf sokmuş oluyo ?! yok artık :)
artı bu filmin nba le işi ne ki ona dokundursun. saçma olmuş bence o dediğin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...