Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Samurai Empire Download?

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar.. Ultima Online Samurai Empire indirmek istiyorum netten.. CD'sini bulamıyorum malesef çünkü.. Fakat okadar aradım tarım bulamadım.. Bana bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı acba? Nerden nasıl indirebilirim?[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Birine onu sevdiğini söylemek istiyorsan, bunu o an yapmalısın!
Sosyal ağlarda paylaş

oooh çok saol kardeş.. yannız bi küçücük minicik sorum daha olucakl.. :) ultima online second age ile ultima 0online samuri empire kısaltmada ikisi de uose olarak gözüktüü için, bu 670 mb küsürlük uo nun samurai empire olduundan eminmisin ? :)[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi farkettim beta yazıyo

paticiğin serverı varsa hemen bi test ediyim çalışıyo mu diye
bi arkadaş yüklediğini ve çalıştırdırdığın idda da ediyor (başka bi serverda)[signature][hline]The goblin word for "flying" is more accurately translated as "falling slowly"
Empires rise and fall, but evil is eternal

Sosyal ağlarda paylaş

said:
codename_curse, 02 Kasım 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
ama çalışmsında bi sorun yok
public serverdan rastgele birine bastım
normal şifre account name istedi

menü değişikmi?[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

allahımm.. hayatımda bundan daha iğrenç bir program setup ı görmesim.. allah belasını versin.. sıkıştırılmış dosyaları 25 dakkada açtı, 35 dk da setup çekti, uninstall daha da beter, 35-40 dk da programı sildi, upsdate yapılamıo.. EA işte, bedava bişi veriosa direkt uzak durcan.. Nasıl sinirlendim ya oha, bunca yıllık bilg. hayatımda böylesine beter bi setup görmedim, iyyyy... ama download için yardımcı olmaya çalışan kardeşe yine de teşekkür ederim saol..[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...