Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgi roman

Natural

Öne çıkan mesajlar

Ikı tane zaten bırı genelde cını calısıyo JR. da spdey cızıyodu bıttı artık cızmıyo daredevıllı canlandırdı bı ara sımdılerde tatıl yapıyodu bı arada Spıder blue nun cızerlıgı ustlnıcek dıye duydum ama dogrumudur bılmem[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

ben tiskindim şahsen.
akrebin gölgesi serisi daha iyiydi. ergün gündüz ve soner tuna manyak herifler zaten. kenan yarar yapsa bi çizgi roman ne nefis olur be.

Şahin Erkoçak, Kemal Aratan, Soner Tuna, Kenan Yarar, Suat Gönülay, Gürcan Gürsel, Şafak Tavkul, Ergün Gündüz, Kutlukhan Perker... gibi inanılmaz insanlar dururken... bilemiyorum
Ahanda bi şahin erkoçak çalışması:
[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

ya ne güzel zamanlardı binibir hatayla(ve hatırayla) dolu o siyah beyaz çizgi romanların olduğu yıllar.gerçi babam çok kızardı ama bir şekilde okumaya çalışırdım.düşünsenize insanlar bu sayede bir şeyler okuyor en önemlisi hayal güçlerini çalıştırıyorlardı.okumaya teşvik ettiği bile söylenebilir aslında. ben en çok kızılmaske,mandrake ve tabikine teksas'ı severdim.bir de hatırlarsanız Jules Verne romanları ve Afacan Beşler,Gizli Yediler gibi şeylerde vardı.geçti tabi.zaman herşeyi alıp götürüyor. :hmm:[hline]gülümseyen bir yüzle yeni doğan güneşe döndüm yüzümü;bugünkü savaşımı da kazanabilmek ümidiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...