Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yavru kedilere yuva aranıyor!! (acil)

jazzyjam

Öne çıkan mesajlar

Ablamın yoğun çabaları sonucu hayata döndürülen sağlıklı oldukları kadar şirin 2 yavru kediye yuva aranıyor.

İşte ablamdan aldığım metin:

3 aylık sarışın pisiler acil yuva arıyor.. fotoğraflı

Merhaba,
Yaklaşık 3 ay önce bir otoparkın köşesine bir torbaya konarak atılmış 3 yavru kedi buldum.
Bu olaydan bir gün önce de kutuda atılmış olarak başka bir pisi bulmuştum. En çok onun yaşatılması zor oldu bizim için.
Hepsini yaşatmak için çok emek verdik, 2 ay boyunca uykusuz kaldım ama değdi. Bunun manevi tatmini hiç birşeyde yok. Çünkü pisiler yaşam mücadelesini kazandılar.
...
Sarı pisilerden biri ile kutuda bulduğum pisiyi 2 aylık olunca yuva sahibi yaptık.
Şimdi ise 3 aylık iki sarı yavru yuva bekliyor. Ekte resimlerini bulabilirsiniz. Biri erkek, biri dişi. Erkeğe Einstein diyoruz, çünkü her zaman saç baş dağınık, gözler fıldır fildır.. Ona da bir aksilik çıkmaz ise yuva bulundu sanırım.
Dişi olan tam bir lady.. Güzellik abidesi, saçlar her zaman taralı, o da çok oyuncu ama Einstein hareketlenmeden ısıttığı yerden kalkmıyor. En büyük keyifleri mama yedikten sonra birbirlerini kovalamak, boğuşmak, kağıt parçaları ile oynamak ve hışırtılı ses çıkaran ne varsa üstüne atlamak.
Kediler 1,5 aydır bir arkadaşımın evindeler.. Ama kendisi hatır için kabul etti ve 1 hafta sonra yurtdışına çıkacak. Ben de yuva arayışına hız verdim. Bu pisilere yuvasını açacak birileri vardır umarım. Yoksa bakabileceğim bir yer yok. Havalar da soğuyor.
Lady'miz için cevabınızı bekliyorum.

Eylem

[email protected]

Pisilerin resimleri aşağıdadır.
*Resimlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklayın!

İkisinin birlikte oldugu resimde soldaki Einstein, sagdaki Lady.
Diğer iki resimdeki de Lady..

Einstein (solda) & Lady (sağda)

Lady, pusuya yatip masanin ayagina atlamis.. Cok mesgul!

Lady'miz oyun sonrasi kendini yere birakmis..
[signature][hline]tea for two and two for tea

[Bu mesaj jazzyjam tarafından 17 Ekim 2005 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok tatlılar ya!
Nerde bunlar? Şehir olarak yani[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

evet süper yaa.. oyunlarını canlı görmenizi isterdim.
inşallah bulunur.
çok emek harcadı gerçekten ablam. ben şahidim.
bu kadar emekten sonra sokağa düşerlerse çok yazık olucak. neyse ki 2 tanesine sahip bulundu şimdiye kadar.[signature][hline]tea for two and two for tea
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
kabataslak, 28 Ekim 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
said:
jazzyjam, 28 Ekim 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
tamamına sahip bulundu.
ilgi için teşekkürler =P

Hayırlı olsun!! :tebrikz:

+1[signature][hline]-"When we are born, we cry, that we are come to this great stage of fools..."
-"The lesson is in the struggle, not in the victory!"
-"Its ok to kiss a fool, its ok to let a fool kiss you, but never let a kiss fool you!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...