Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilgi verin pls....

cemshit

Öne çıkan mesajlar

140k np değil 144k np lazım ve clan elemanları toplanıp bi yere gönderiliyonuz centaur abiyi bi güsel kesiyonuz pelerin almak için...
ama arama yapmanı tercih ederim daha detaylı bilgiye orda ulaşabilirsin[signature][hline]-aga asist oyundamı?
-yok şuan
-clan için sormuştum
-clan full :(
-kurucu abim nasıl olsa atar birini

:hrr: :hrr: :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delimakina, 02 Kasım 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
biz o pelerin canavarını 1.30 saatte kestik öle kolay bişi değil 3 veya 4 parti sağlam adam olması lazım

ben kesemezsin demedimki sadece kesmen lazım dedim :hrr:[signature][hline]-aga asist oyundamı?
-yok şuan
-clan için sormuştum

Sosyal ağlarda paylaş

said:
delimakina, 02 Kasım 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
arxcill ben sana bişi demedim ki ???

+1 kusura bakma ben aceleden msjı yanlış anladım tekrar okuyunca farkettim ama geç oldu srry :([signature][hline]-aga asist oyundamı?
-yok şuan
-clan için sormuştum

Sosyal ağlarda paylaş

said:
biz o pelerin canavarını 1.30 saatte kestik öle kolay bişi değil 3 veya 4 parti sağlam adam olması lazım

3 dakikada kestik .. hatta bir aralar rapide upload etmistim. FeaR clani icin gittigimizde kestigimiz görüntü. Isi bilen icin sorun degil .. ;)[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 02 Kasım 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
said:

3 dakikada kestik .. hatta bir aralar rapide upload etmistim. FeaR clani icin gittigimizde kestigimiz görüntü. Isi bilen icin sorun degil .. ;)
ko da tehliqe yards için 90 saniede kestiydi ke de baya zorlaşmış ama ii 2 tankerla çok rahat bayılıo[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / Clanless
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...