Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allahsız "garfield" kedisi"!!!!! A şıkını anlatıyorum

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

said:
l_Sarsie_l, 02 Kasım 2005 13:51 tarihinde demiş ki:
Ha hatırladım cz karantinası şimdi czde arka kapıda apos kesecez pirest var arkamda 5 tane kalanı roqe çıktım apos kesiyoz o sırada 11 karus geldi anlamadım bize dalmadılar arkalarında bi tane karus vardı öndekileri haklıyodu ona saldırdık topluca bizi karantinaaya aldı sanırım oka bastığımız onun 8 metre ötesinde doğuyoduk neyse adam geberdi 50000 np aldık tabi sonra yadakilerin karus olduğunu unttum slm diyom adam bana daldı 6 kişi 5 pirest varya onlarda paso heal atıyo geberdi onlar biz devam ediyoz bu sefer dibimizde titan çıkıverdi karşı tarafta golem kesiyolardı titan çıkı vardi karşıda adam da kaçıyo karşıdaki kaçamıyo yerde ölü duruyo halbuki titana daldık pirestler arkada ezig bi civciv geldi okcu titana vurdu % can azalttı kutu bize açıldı içinden sadece
+1 kuky,+1 mirage,+1salmader staf sonra ezig bize daldı nasıl olduysa ben yerde duruyom karantinaya aldıklavyedonmadı okruşuna basıyom ölü doğuyom adam ex veriyodum ve ...............................................................................................................................!

Bu nasıl bi türkçe?[signature][hline]Bir zamanlar KO vardı...
Nick : Oosjo_
Clan : LasombrA
Job : Blade Master
LvL : 6x
NP : 50xxx
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 02 Kasım 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
sarsie seni bi ....im bi daha yazı yazamazsın ramazanın son günü iftara 3 saat kalmış lan delirttin lan beni yeterrrrrrrrr yeterrrrrrrrrrrrrrr git şurdannnnnn

aferim senin ne fark1n kald1 o dengesiz noob üyelerden[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende bıktım herkez git diyo bu sefer ciddiyim[signature][hline]Fen hocları=iyi
Mat " =Kafa şişirir
Sos " =Kemik Kıranlar klbu üyeleridir
Turz " =Turistik yerledeki kızları merak sardırırlar
Trafik " =İçimizde trafik canavarına çık derler!
İng " =Gavur çenesi çalarlar!
Türk " =2 madalyalı yüzleri vardır.1 yanı iyi 1 yanı kötüdür.ikiside etkili olur
Vatandaş cart curt hocaları=Demokrasi memokrasi hak mak traş işleri konuşurlar.Yok vergi imiş cart curt

Sosyal ağlarda paylaş

Sarsie ünlü olduktan sonra kalitende düşüş yaşanıyor. Şaka değil bu. Belki fanlarının artması ile tempra kıvamına geldin. Lütfen "kafedeki arkadaşın inanılmaz ekşını" macerandaki hissiyatı ver bize. Bu hikayelerin biraz zorlama ve çürük elma tadı vermiş. Kendini toparla başını ellerinin arasına al ve düşün. Go plz: "More ekşın more şokey"[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

evt sarsie daha kopuk bişiler anlatman lazım cz ye girince yerin yerinden oynaması lazım tamam sonuna kadar arkandayız ama yere geçirmesini de biliriz ona göre..
mesela şöyle bi örnek verim;
said:
geçen cz de gidiyorum party attılar bana town çektim ben sonra arkamdaki insanları görmemiştim bi tane civciv gördüm ama elinde reptor wardı bu bana 50 60 arası vurdu ben buna 1000 vurdum gücünün %si bile oynamadı
neyse biz bunu zar zor kestik ama bu arkadaşlarına söylemiş humanlar bastı kalenin oraya doğru kaçtık ama önümüzü kapamışlardı her yerde human wardı ben command/town yapayım derken ork bandit lider e invite parti attım nasıl oldu buda kabul etti sonra bu bütün humanları kesti np ler bana geldi teşekkür ettim
orc bandite oda orc olmasan yapmazdım dedi yoksa üstünde çitin mi wardı?...

gibi atraksiyonlar istioz sarsie[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...