Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elektro

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ben elektroya baslamak istiyorum daha once yazılan topicleri okudum kafam karıstı laylaylom a gittim ordaki adam bana 150$ lık bi gitar gosterdi bununla baslıyabilirsin diye ama ben emin olamadım ve patiye sormaya karar verdim sizce daha once hiç gitar çalmamıs birisi olarak nerde nasıl ve neyle oorenmeliyim elektroyu ve ne kadar ders almalıyım ders fiyatları vb...[signature][hline]the truth is out there...
Sosyal ağlarda paylaş

laylaylom u hiç bilmiyorum ama daha onceki konularda oranın biraz kazık olduğu soylenmişti yanlış hatırlamıyosam.fiyat aralığı verirsen daha kolay tavsiye verilebilir[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

yamaha hikaye bence elektroda, yani kalitesiz değildir belki ama yamaha klasik gitarda iyi gitar olabilir ancak.

hem gitar hem amfi 200$da kadar bakıyorsan biraz zor olabilir, 2. el düşünür müsün gitarda?

bu arada laylaylomda gerçekten yönlendirme oluyor, ibanez binmemne istiyorsun mesela adam sana washburn binmemne gösteriyor bu daha güzel diye, oldu.[signature][hline]Biziz | Değiliz
twistedemo, 16 Eylül 2005 tarihinde bana demiş ki:
genk ne demek?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gitara Yamaha Pacifica 112 ile basladim. 2 yil caldim ve cok da memnun kalmadim. Ilk aldigimda süper gelmisti, Istanbul'da stüdyolarda caldigim gitarlardan cok daha iyi gelmisti, öyle de. Ama biraz ilerletip gitarlara iyice merak salinca pek de iyi olmadigini anladim.

Cort X-2 yada X-6, bazi fender squire'lar yada bazi washburn'ler yeni baslayan icin uygun olur bence. Onun disinda adi sani duyulmamis gitarlardan mümkün oldugunda uzak dur derim.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Kane | Level 60 | Orc Warrior | Magtheridon | Grimsoul Legion
Nepenthe| Level 20 | Undead Mage| Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...