Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da oyun

Silmarwen

Öne çıkan mesajlar

Bir haftasonu Cumartesi günü Paticik Roleplay zirvesi düzenlense kimler gelir? Hem tanışmış hem de bir şeyler öğrenmiş oluruz. Güzel olur bence.

[Not: Konu başlığını İst Frp Zirvesi yapsak =) Yanlışlık yaptım da =)]

[signature][hline]My Deviants | MSN:[email protected] | a Tale that goes on | Benim biraz oynanmış halim

[Bu mesaj Silmarwen tarafından 27 Ekim 2005 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kadıköyde olursa gitar cafe var. iyidir hoştur. odası vardır ve ayırtılabilir...[signature][hline]A World is supported by four things: the learning of the wise, the justice of the great, the prayers of the righteous and the valor of the brave. But all of these things are as nothing, without a ruler who knows ruling.

[Bu mesaj Grudge tarafından 27 Ekim 2005 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlgilendiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim dostlar. Benim için uygun olan gün Cumartesi'dir. Pazar günü okula gittiğim için olmuyo =) Mae, sen ayarlarsın mekanı. İlle oyun oynayalım demedim. İlk toplantıda tanışırız. Daha sonraları oyunlara geçeriz =) Grudge, hiç zorlama sen oynatacaksın =)[signature][hline]My Deviants | MSN:[email protected] | a Tale that goes on | Benim biraz oynanmış halim
Sosyal ağlarda paylaş

bende kasım sonu geliyorum 4 kişi gelriiz bişi olursa :-)

adam dövmek gibi oldu sanki dimi[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe.

Birbirimizi tanımak için bişiler yapmamız lazım ama =) O kadar insanın arasında nası tanıcaz birbirimizi?

Herkes kendi için uygun olan yer ve zamanı söylesin. Zaten en fazla 1 saat sürer birlikte olmamızdan itibaren. Tanışırız. Biraz muhabbet ederiz. Sorusu olan varsa sorar sonra da dağılırız. Oyunlara ilerleyen haftalarda başlarız ..

İyi olmaz mı?[signature][hline]My Deviants | MSN:[email protected] | a Tale that goes on | Benim biraz oynanmış halim
Hamish, 26 Ekim 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
Her gece cikartiyorum kupeyi icinde 1 sivi oluyo sabah tekrar kupe takarken biraz acirya cok seviorum o aciyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu Cumartesi olurdu da babam Pazar günü Hindistan'a gitçek. Ben yinede bi bakiim =)

Varmı başka bu Cumartesi olsun diyen?[signature][hline]My Deviants | MSN:[email protected] | a Tale that goes on | Benim biraz oynanmış halim
Her gece cikartiyorum kupeyi icinde 1 sivi oluyo sabah tekrar kupe takarken biraz acirya cok seviorum o aciyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköy'de olur büyük ihtimalle ama hemen oyun havasına girmeyin. Sadecew bi tanışma ortamı olsun diyordum =)[signature][hline]My Deviants | MSN:[email protected] | a Tale that goes on | Benim biraz oynanmış halim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...