Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evet beklenen oldu ve serverler kapandı

Lee54

Öne çıkan mesajlar

falla ben bekliodum insan bişi almaya korkar halde geldi düpeler etrafta deli gibi dolaşırken ...
çok kişinin canı yanacak ....

acaba kimin neyi silincek :D tahminleri söleyelim lütfen[signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
lvl : 6x
Server : Cypher
Job : Paladin
Np : 61xxx
Durumu : Ban Yedi ( Knight Chash Maduru )
Sosyal ağlarda paylaş

sizce dupe itemler silinsede dupe bitecek mi sizce..

BENCE HAYIR BU GIBI OYUNLARDA DUPE EDIT BITMEZ..[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 7xxxx
Server : B
Clan: THEONE
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sedron, 01 Kasım 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
MYHU4-ERTJU-T6U89-QWERT
malezya server install anahtarı :D

ne alaka anlayamadım

biz düpe dioz adam tıpa dio :)[signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
Sosyal ağlarda paylaş

İNŞALLAH GMLERE DUACI OLURUM OLE DUPELERIN HEPSI SILINSEEE UC KURUŞLUK DUPE ITEM UGRUNA BIZI SATAN ARKLARADA COK GUZEL BI DERS OLUR BEN İSE +6 CHITINLERIM VEDE +6 SETI TAKIMLAA ELIMDEKI +6 MIRAGELERIM DOLANIRIM BU SERVERDA BENDEN KRALI VARMI SILINSIN DUPELER GELIYOR SERDAR[signature][hline]Name: :::TheONE:::
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe kalkamaz en azından server dan roll back i kaldıramazlar bugün network upgrade yapılacak dupe item silimleri olurmu olmazmı belli olmaz ama çok kişinin canı YANACAK![signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
Server: Ares
NP: 100.***
Clan:Satanic
BABASHOP
S>Shard +10 - Raptor +10 [pm
Bobby_TR:
i got hacked baba bad gun hacked im need items pls men
Sosyal ağlarda paylaş

Gold premium u olupta çok banlanan gördüm ben dupe den...[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
Server: Ares
NP: 100.***
Clan:Satanic
BABASHOP
S>Shard +10 - Raptor +10 [pm
Bobby_TR:
i got hacked baba bad gun hacked im need items pls men

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 01 Kasım 2005 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ama bunların coğu istenmeden yapılan şeyler benimde olduğum gibi adamlar parayı hesaptan çekememişler ama hesapta para var bunu anlatamadım adamlara olan bana oldu :([signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar bu kapanma dupe temizligi için degil.. bu kapanış server sunucusunun yenilenmesi için yapıldı.

server sunucusu nedir ?
Bir Web sitesi düşünün. adresi yazarsın oaraya girersin. girdigin sitede server sunucusu diyelim.

Yani bizim kendi PC mizden oyuna girdigimizde karşı taraftaki bağlandıgımız sunucuya server denir server bir PC dir. ve PC yenileniyor.

bu pc yenilendikten sonra dupe paketleri gelecek.
yani buda oyunda yeni versionların gelecegidir. bu gelen versiolar otomotic dupe taraması yapacak. dupe item kullanan şimdilik korkmasın yarın herşeyiniz yerli yerinde olacak ama oyunda yeni bir sürüm sürüldügünde işte o an korkun derim.
dont panic :P[signature][hline]Nick : The_sTRom
LvL : 69,??
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PozitiVe
Servr : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

beyler biraz evvel e-games de okuduğum makalenin önemli bir bölümünü aynen çeviriyorum makale forum bölümüne kullanıcı tarafından yazılmış.
"oyunda kullanıcıları birbirine bağlayan P2P sistemi Sql dataları kullanarak çalışır çok sayıda kullanıcıyı tek bir server ile birbirine bağlama bu günki yatırım gücü ile mümkün olmadığından örneğin server 1,2,3 Morodon için 3 ayrı server kullanılır Server 1,2,3 elmorad ve server 1,2,3 eslant için ayrı serverlar kullanılır. kullanıcı bu bölgelerden geçerken dataları diğer servera iletildiğinden biz Loading informations bandını sık sık izleriz . E-games in bu serverlardaki dataları tıpkı tek bir login server olması gibi tek bir server da saklı tutma çalışmaları yaptığını biliyoruz ."
şimdi eğer e-games bunu başarırsa kesin sonuç başarıdır . çünkü dupe ve skill bug kullanıcılarının serverlar arası data değişimlerindeki hatayı kullandığı zaten hepimizin malumu...
Sonuç Ke de Skill bug ve Dupe devam edecek ve eğer paranız yoksa eninde sonunda nooB olarak etiketleneceksiniz para kazanmak için de hile yapacak yada lvl kasmak için soytarılığı göze alarak 3 nova atıp kendinize 1500 buff verecek staffla Sword Dancing yapacaksınız .
Edit : mageler aynı zamanda kedi gözü de basabiliyorlar :D

[Bu mesaj sedron tarafından 01 Kasım 2005 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 01 Kasım 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
Gold premium u olupta çok banlanan gördüm ben dupe den...
hiç premium almayıp da bi coins i dahi silinmeyenlerde var bknz marul xD[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / peru clanındayım o_0
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 01 Kasım 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar bu kapanma dupe temizligi için degil.. bu kapanış server sunucusunun yenilenmesi için yapıldı.

server sunucusu nedir ?
Bir Web sitesi düşünün. adresi yazarsın oaraya girersin. girdigin sitede server sunucusu diyelim.

Yani bizim kendi PC mizden oyuna girdigimizde karşı taraftaki bağlandıgımız sunucuya server denir server bir PC dir. ve PC yenileniyor.

bu pc yenilendikten sonra dupe paketleri gelecek.
yani buda oyunda yeni versionların gelecegidir. bu gelen versiolar otomotic dupe taraması yapacak. dupe item kullanan şimdilik korkmasın yarın herşeyiniz yerli yerinde olacak ama oyunda yeni bir sürüm sürüldügünde işte o an korkun derim.
dont panic :P

Server Sunucusu LOL

Server=Sunucu
Server Sunucusu=Allah Bilir

Bu arada yapılan şey data base sunucularının fiziksel olarak başka bir yere taşınması. Yani baya kapsamlı bir iş. Dupe wipe kesin yapılacak dendi bu durumda yeni patchleride yarın görme ihtimalimiz yüksek.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...