Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.kolayforum.com

Seperate

Öne çıkan mesajlar

merak etme herşeyi düzelticez,yani benim forumum yada bizim forumumuz diye birşey yok,herşeyi beraber düzenleyip yapıcaz,ve eğer zaman ayırabilirim ilgilenirim diyen kişiler varsa seve seve özelden ulaşsınlar bana..[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pluton, 27 Temmuz 2005 15:56 tarihinde demiş ki:
daha yeni açılmış biyere bence çok fazla bölüm var

Ehuehueh plo önce ben dedim..
nihahaha :)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkned, 27 Temmuz 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
abi paticikten sonra neden hiç bi forumu begenemiorum:)

bide bu paticik nasıl bu kadar kalabalık ya pek cok forumda bu kadar kalabalık olmuo...reklamı ii yapmıslar..

Bence hazır bi forumu alıp 2 dakka kurup site açmadıkları için bu kadar kalabalık...[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyenmedim, tekrar dene.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 27 Temmuz 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Beyenmedim, tekrar dene.
:lol: bi ara bi konu başlığı açılmıştı, yapılan yorumların nasıl olması gerektiği hakkında fln snrm tam emin diilim flashback oldu :) bu yorum çok güzel mesela tebrik ederim beğendim.[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]i have become comfortably numb.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 27 Temmuz 2005 15:51 tarihinde demiş ki:
Yeni açılan ve geleceği olan bir site,herkesi bekliyorum,fikirlerinizi,önerilerinizi..

Gelecegi olup olmadigini nerden anladin?
Ayrica ne farki var diger basit forumlardan. Bildigimiz kirilmis vbulletin'i kurmussun o kadar. Zaten "kirilmis" sozcugu ile "gelcek" bir arada kullanilabilecek seyler degil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bobo, 28 Temmuz 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
said:
Seperate, 27 Temmuz 2005 15:51 tarihinde demiş ki:
Yeni açılan ve geleceği olan bir site,herkesi bekliyorum,fikirlerinizi,önerilerinizi..

Gelecegi olup olmadigini nerden anladin?
Ayrica ne farki var diger basit forumlardan. Bildigimiz kirilmis vbulletin'i kurmussun o kadar. Zaten "kirilmis" sozcugu ile "gelcek" bir arada kullanilabilecek seyler degil.
[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Var mı patiden üyeler?
Spor ve online moderasyonu bende de.[signature][hline]Antimodes52, 29 Ekim 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Okan Bayülgen ise iş etiklerine her zaman saygılı, ayrıca saçmalamayan hiç bir konuğunu/izleyicisini ezmemiştir günümüze kadar.

BKZ : Okan'a açılan 6-7 hakaret davası
Yeni Yayın döneminde i$ etiğine baya bi saygılı ilk gün yayın yok. Mu ha ha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...