Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerlilerin ikilemi

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

said:
Zegna, 12 July 2003 13:51 tarihinde demiş ki:
ha bide vurdurttugu adamlar kımlermıs? ısım versen nası olur?

yada verdıgı rusvetler nelermıs?

bı yerınızcen salmmadan yorum yapsan daha guzel olur bence.[hline]`zegna lvl 50 Infiltrator of alb/exc

bırak ya bos bos konusuyor ıste.Adam azız yıldırımın babasından bıle bahsetmıs.Bos konusma alıba bos konusma.

[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

[Bu mesaj Simofle tarafından 12 July 2003 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şöyle düşünün:
Futbolcular çıkıyo sahaya 90 dakkada bir memurun 1 YILLIK geliriden daha fazla gelir elde ediyor. Ve siz bu adamlar için burda ..ınızı yırtıyosunuz. Yazık size. Hayat güzel. Tartışılıcak en son konu bu. Gidin müzik forumuna masaüstü forumuna konudışına. En kötü garbage a gidin stres atın ne kasıyosunuz burda. ;)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh bi msg attım herkes düşündü geri mesaj atmadı. *!ne yüce bir insan olduğunu düşünür.*
*!dilini çıkartır, kendi kendine güler*
=)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Aliba, 11 July 2003 20:54 tarihinde demiş ki:
Fenerbahçe'nin imkanları neden fazladır? Mali açıdan daha iyi olduğu için. Bu nasıl sağlanmıştır? Mafya kılıklı başkanlar sayesinde. Beşiktaş ve Galatasaray da bu tip başkan adaylarını elinin tersiyle itti diyorum ben. Büyüklük para mıdır, kulübü satmak mıdır? Yoksa etik değerlerin korunması mıdır?

Ha başarı denmiş, Türkiye'nin en fazla kupasına sahip kulübü ve en fazla şampiyonluğa, Türkiye kupasına sahip kulübü Galatasaray'dır. Uefa ve Süper Kupa'yı saymasak bile en başarılı kulüp tartışmasız Galatasaray'dır. Buna kimsenin itirazı olacağını sanmıyorum.[hline]...bir Aliba hayranı...

Bunu nedense birtek galatasaraylılar diyor. Neden acaba? Tamam bir kupa aldınız aferin,ama bu her zaman başarılısınız anlamına gelmiyor. Fenerbahçe bir şampiyon oldu,her zaman başarılı olçak bu takım mı dediniz? Fenerbahçe bu sene kötüydü,her zaman kötü mü olacak anlamına gelir? Beşiktaşı tebrik ediyorum,ve galatasaraylıları gerçekçiliğe davet ediyorum,futbol bir oyun,eğlence. Bunu böyle herkese laf atarak en büyük biziz diyerek kirletmeye hakkınız yok.[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahce en zengin klup falan deil transfere en cok para harcayan klup

.zenginligini borcunun olmamasi kanitlar..fenerbahcenin 80 milyon dolar

borcu var bunun icin finansman ariyo.gs galatasarayin ise 0 ları sayilmicak

kadar cok borcu var ama besiktasin borcu yok...zenginlik budur herkes

konusuyo zenginiz die nerden biliyosunuz? banka hesaplarinimi incelediniz?

ayrica babanizmi? yada kendinizmi calısıp fenerbahceye verdiniz o

paralari da en zengin biziz diyosunuz...

[Bu mesaj zebani tarafından 29 July 2003 16:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zebani, 29 July 2003 16:07 tarihinde demiş ki:
sabo ayrica cok seviyesizsin yani sen tartisirken senin cahil falan oldugunun kanisina variyorum..."yuhingen" nedir abi ya ayip 10 yasındamısın?

valla ya baya bi cahilimdir. seviyesizlik konusunda ise insanlara hakaret ettiğim yazımı göstersene allah için ya? hadi göster
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zebani, 29 July 2003 16:07 tarihinde demiş ki:
sabo ayrica cok seviyesizsin yani sen tartisirken senin cahil falan oldugunun

kanisina variyorum..."yuhingen" nedir abi ya ayip 10 yasındamısın?

yenımı anladın kardes, bız onu boyle kabul ettık. sende alısmalısın bence.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

konu dağılmış ama şu "borç" olayına da bir açıklık getirelim.

o gazetelerde felan kulüpler hakkında çıkan on milyonlarca dolarlık borç, "bütçe açığı" anlamına gelmiyor. borçlardan kasıt, mevcut sözleşmesi süren futbolculara sözleşmeleri boyunca ödenecek paralar (2-3 yıllık oluyor yaklaşık), bu futbolcular alınırken yapılan anlaşmalar sonucu kulüplere yapılacak taksitli ödemeler, banka borçları (ki bunlarda bikaç yıllık vadeli oluyorlar), diğer giderler vs. hepsinin toplamıdır.

her külübün bunları karşılamak ve ekonomisini daha da büyütmek için vorolan birçok kaynağı vardır. maç bileti satışı, reklam gelirleri, canlı yayın gelirleri, forma vs. satışı, futbolcu satışı, sponsorlar vb.

fenerbahçe adına konuşacak olursak, yukarıda saydığım gelirlerden sadece canlı yayın gelirlerinin (yannış hatırlamıyosam) yıllık 11 milyon doların üzerinde, stadyum gelirlerinin de vip localar dahil 10 milyon doların üzerinde olduğunu düşünürsek, diğer gelirlerle beraber aslında ortada kulübün olumlu giden bir ekonomisi olduğu varsayılabilir.

divan kurulu üyesi ya da muhasip üye değilim tabi fenerbahçeye ama sanırsam bunlar görülebilir basit gerçekler.
Sosyal ağlarda paylaş

simofle 60 milyon dolar ufak bi para deil fenerbahcenin degeri zaten 90 trilyon

yani 3 de 2 sini satilirsa klubun odenebilir.hersene saga sola 2.sınıf

dunya yıldızlarina para akıtırken kredi ile bu gunleride dusunmek

gerekir.

gs icin gecerli deil bu 2.sınıf olayi ama onlar da hagi illie popescuyu

alarak bugunku borc batagının temelini attılar...
Sosyal ağlarda paylaş

zebanı fener ıcın sorun olmaz bu, zaten alacagıda cok fenerın. yanı ortada oyle buyuk bır borc yok. Bırde senı, sız bjk lılerı ya da 6s lılerı bu kadar ılgılendırmemesı gerekır, sımdı ben senın babanın borclarınla ya da mal varlıgınla ılgılensem dogru olurmu? Sen bak kendı klubune, borcunuz yokmu oh ne guzel ıste sus ve baska takımlarla ne ılgılen nede bok at ok?[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 29 July 2003 18:55 tarihinde demiş ki:
zebanı fener ıcın sorun olmaz bu, zaten alacagıda cok fenerın. yanı ortada oyle buyuk bır borc yok. Bırde senı, sız bjk lılerı ya da 6s lılerı bu kadar ılgılendırmemesı gerekır, sımdı ben senın babanın borclarınla ya da mal varlıgınla ılgılensem dogru olurmu? Sen bak kendı klubune, borcunuz yokmu oh ne guzel ıste sus ve baska takımlarla ne ılgılen nede bok at ok?[hline]Simofle

babamla alakası yok olayin bokda atmıyorum ya celiskiye bakarmısın

sanki ben senin babana soledim lafı ne bok atması ya zenginlik lafi edenler

icindi o cumleler.

[Bu mesaj zebani tarafından 29 July 2003 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben yorum yapıyorum ama senin ne yapman gerektigi konusunda

degil.bundan bahsettim ben mazeretimide acıkladım dalgın ve moralsizim

Ve neden ilgilendirmemeli?ilgilendirmeliki bos bos mesajlar atmayasın

"en kral oyunculari siz aldınız hll,bravo" gibi.

[Bu mesaj zebani tarafından 29 July 2003 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 30 July 2003 03:17 tarihinde demiş ki:
said:
zebani, 29 July 2003 18:44 tarihinde demiş ki:
sabo seviyesiz sadece hakaret ederek olunmaz...seviyesizce mesajlardan

ufacık bi sözcukle bile kendini belli edebilirsin (ki etmissin zaten)...

hey allahım gel de uğraş... seviyesizlik abidesiyim yani öyle mi?

denebilir 2. sıraya dustun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...