Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerlilerin ikilemi

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

yahu beşiktaşlıyım beşiktaşı da çok seviyorum herhalde biliyorsunuzdur bunu ama türkiyenin en büyük camiasının - takımının adı her neyse işte fenerbahçe olduğunu kabul etmemek bence komplekstir

yahu açın bakın tarihe iki takımın birliktw oynadığı liglere kim kaç kere şampiyon olmuş

hadi istanbul liglerini filan saymayın avrupanın çoğu liginde olduğu gibi(ör:ingiltere,almanya) kafalarına göre biz 1959 dan başlatıyoruz demeyip de gerçek tarihten yani türkiye şampiyonlukları olan milli kümelerden itibaren baktığında yine 4-5 farkla önde olan fener.

kendilerinin mabed dedikleri stadlarındaki son lig maçında 5 bin kişiye oynayan gs, uefaya gitmeye oynarken 20,25 bine oynayan fener, şampiyonluk maçında 500 kişilik yeri dolduramayan gs, kadıköydeki ve inönüdeki 1000 küsür yere iki katı kişiyi sokan fb,bjk taraftarı

uefa kupanız var helal olsun ama tutup da bu sene 3. yıldönemini kutluyoruz demek abes kaçıyor mauahu

görmemiş gibi sürekli aynı şey. gol tartışıyoruz bu maçta bizim gol daha güzeldi diyoruz biri çıkıyor NE DEMEK ULAN DAHA GÜZEL UEFAYI ALIN DA KONUŞUN bu adamı sevmiyoruz diyoruz biri çıkıyor O ADAMIN SENİN TAKIMINDA DAHA ÇOK BAŞARISI VAR ULEN biz daha iyi oynuyoruz SEN KİMSİN ULEN BİZ UEFA KUPASINI ALMIŞ KOSKOCA TAKIMIZ deniyor

hani derler ya kameraya çekip göstercem neler yaptığını diye aslında ona bile gerek yok dönüp bir bakın en abuk subuk topiclerde bile mutlaka uefa kelimesi geçiyordur :) keşke topic içi search olsa da bakabilsek

bu arada yeter artık be her topicte sövüyor adam bu sefer de it demiş. ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa foxx küfür ettiği için ban yememiş miydi?? hadi spor topici daha serbest ama adam 129308198023089. küfürünü ediyor yok mu bunun bir yaptırımı bağlayın köşeye havlamasın yeter ya
Sosyal ağlarda paylaş

Raider gerçekleri çarpitma her topicte sövüyor falan demişsin ben şunun şurasinda spor bölümüne gireli en fazla 10 gün oluyor o yüzden lafini bil ve konuş. Ben kimseye küfür etmem ama artik forumlarda bi kalip laf ezberlenmiş heryere onu yaziyor millet. Süreyya Ayhan şampiyon oldu die topic olsa kuyruk acısı var ondan hızlı koşuyordur. Galatasarayin oldugu her topicte en az bi 5 kişi kuyruk acısı yazıyor. Kuyruk acısını en iyi bilenler it lerdir artik ben kimseyi hedef göstermedim üstüne alınan alınır.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 29 June 2003 14:17 tarihinde demiş ki:
sabo sen takıl.

2-3 yıl sonra başka bir kulüp uefa / cl getirdiğinde türkiyeye, ne büyüklüğünüz kalacak, ne gelmişiniz, ne geçmişiniz.[hline]Bonecrusher:
yoğurttan çıkmış ak çatal

i$te fizbana katıldım... :p
ewet bıkac sene ıcınde mutlak getırcek bjk fılan gorceksınız o zaman konu$amıycaksınız o donemı mrk edıyorum walla o zman neyle ovunceksınız?[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 30 June 2003 11:09 tarihinde demiş ki:
said:
fizban, 29 June 2003 14:17 tarihinde demiş ki:
sabo sen takıl.

2-3 yıl sonra başka bir kulüp uefa / cl getirdiğinde türkiyeye, ne büyüklüğünüz kalacak, ne gelmişiniz, ne geçmişiniz.[hline]Bonecrusher:
yoğurttan çıkmış ak çatal

i$te fizbana katıldım... :p
ewet bıkac sene ıcınde mutlak getırcek bjk fılan gorceksınız o zaman konu$amıycaksınız o donemı mrk edıyorum walla o zman neyle ovunceksınız?[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

2-3 yıl sonradan bahsediyosun hem de kesin birileri avrupa kupası getirecekmiş gibi. ve takıl diyosun
e OHA ve ÇÜŞ ve YUHİNGEN

şöyle ortadan yarılan bi smiley yok ki :D :lol: bunlarla idare et haha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 28 June 2003 22:12 tarihinde demiş ki:
6s lılerın bu tıp konu acmasını gercekten anlıyorum.Kuyruk acınız var kuyrukkkkk.Daha sonra,ınsanlardan tepkı alınca maıllarım,icq,ve patıcık kullanıcı adım fılan hacklendı vallaha bıllaha ben acmadım dersınız.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

Simofle seni tanımıyorum.Ben 1 haftadır tatildeyim.insanıda sinirlendirme.Bu arada estel güzel bir konuya değinmişsin.O threadi ben açmamıştım,ama iyiki açılmış.Bundan sonrada ben açacağım bu threadleri.[hline]watashi wa onuru tomooshimasu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim sinir olarak hatırladığım bi sürü olay var..

*her seferinde avrupada türkiyenin gurururu oldu deyip övünmeleri,ama kurtuluş savaşında "fransız ordu komutanlarını" mekteb-i sultan-i midir nedir orda askerleri ağırladıkları gerçeğini bilmemeleri..

*UEFA yı aldık die Devletten üstün hizmet madalyası istemeleri..okadar kriz Vs varken.

*adnan polat die bi adam yüzünden tribünlerin bu hale geldiğini kabul etmeyişleri..

*8-0 lık ankaragücü maçını..

*Fettulah Gülen denen adamın takımda müritleri olması..hakan ünsal,hakan şükür..belki daha vardır..

*bize mafya Cart curt derken,Mehmet ağar denen bir adamla olan ilişkilerini unutmaları..

*sandıkta görüştüğümüz mesut yılmaz ın yaptiği kiyakları..

*sahada her türlü futbol dışı hareketi yapan oyuncularınızı..
hakeme vuran tüküren hagi
kulak ısıran vedat
her topa her pozisyona itiraz eden bana göre milli takım kaptanlığının verilmesi gereken son kişi olan bülent.

*90. dakikalarda paso yere atlayan arif..

*basket maçlarında salonda meşale yakan taraftarınız..

*olimpiat stadına konmanız..

*6-0 lık maç yüzünden bütün derbi zevkinini kaçırmanız :)

Cimbom senide,seni sevenide sevmiyorum!
nokta!

ps:atam izindeyiz,bizde fenerbahçeliyiz.

[Bu mesaj CreepHead tarafından 02 July 2003 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj CreepHead tarafından 02 July 2003 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Biz sadece atamızın takımı olmakla övünüyoruz çünkü o büyük insan bizi seçmiştir.Biz Kurtulus Savasında ingilizleri yenerken siz Fransızları ağırlıyodunuz çünkü merkeziniz olan okulda[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

Biz ifadesinin tüm Türkiye için, "onlar", veya "siz" ifadesini ise yüce Atatürk'ü duygu sömürüsü haline getirenler için kullandım. Galatasaray Lisesi'nde varolan Fransız misyoner eğitiminin bu konuyla pek alakası olduğuna inanmıyorum. Tepki verirken "ne diyon" yerine, "ne diyorsun" şeklinde ifadeler kullanın.

Atatürk'ü Fenerbahçe ile özdeşleştirmeye çalışmayın. Zaten böyle bir çaba komik olacağı gibi, Atatürk'e yapılacak bir hakarettir. Barcelona-Madrid gibi Katalan-İspanyol bağlamında siyasi bir farklılık mıdır ki Galatasaray-Fenerbahçe arasındaki de Atatürk'ün Fenerbahçe sempatizanı olması bu kadar önemlidir?[hline]...bir Aliba hayranı...

[Bu mesaj Aliba tarafından 03 July 2003 01:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CreepHead, 02 July 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
Cimbom senide,seni sevenide sevmiyorum!
nokta!

allaaşkına sev beni.
garipsiniz ya...
komediye bak.
said:
CreepHead, 02 July 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
ps:atam izindeyiz,bizde fenerbahçeliyiz.

bütün fenerlilerin hastasıyım hepsi beni sevsin istiyorum.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

[Bu mesaj Ra_d tarafından 03 July 2003 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...