Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gothic 2-yeniden

Leath

Öne çıkan mesajlar

diger topic cok arkalarda kalmi$,$imdi uplarsam "niye bunu upladin" vs polemigi cikabileceginden korkutum icin bi topic acayim dedim,neyse,birkac sorum var,cevaplarsaniz sevinirim

-Chapter 2 ye geldim,blacksmith in ciragi olmama ragmen raw steel bulamadim daha fazla,max 5-10 tane bulabildim,oyunda raw steel nereden bulabilirim?
-Thieves guilddekilerden sadece 1 tanesini oldurebildim,sonra gidip andre ye soyledim ve birkac gun gezdikten sonra geldigimde hepsinin olu oldugunu gordum ve andre kafana takma vs vs bikac ki$iyi gonderdim ve temizledi dedi.Ben bu questi paladin olmak icin almi$tim sanirim,$imdi ne olacak?Militia ya bagliyim bu arada ve andre nin butun questlerini yaptim
-Eger yukardaki gibi thieves guild e bagli bir$ey degilse paladin olmak,nasil olabilirim?
-Oyun boyunca kesilmekten kurtulamadim,lvl 8 e anca gelebildim,mapta kendi dengim monster yok,olanlarda suru halinde geliyorlar,tek tek cekemiyorum,ne yapacagim?
-Upper quarter deki Lord hagen(galiba) ile konu$tuktan sonra act 2 ye gectim,gidip bir kapidan gecmemi soyledi,sanirim diger bolgelere gecmemi saglayan bir kapi var bir yerlerde,nerededir?mapta aradim bulamadim

$imdiden te$ekkurler[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

1- *Sınırsız para gibi birşey yazıcağım şey okumamakta serbestsin *

Mercenary kamptaki (yani Onar's Farm) Bennet adındaki adamın elinde demir var. Ve aldığında sürekli yenisi spawn oluyorki buda sınırsız para demek.

2-Thieves guild çok yararlı para , exp olayından. (Ehe tabi rp yapıcam ben hırsız paladin olmama dersen dinleme bu lafımı). Diğer soruya cevap 3. cevapta yazıyor.

3- Önce hele Valley of Mines'ı falan hallet, birkaç görevden sonra oluyorsun Paladin. Zaten bu görevleri yapmadan oyunu bitiremediğin içi., oyunun gidişatında kesinlikle olursun acele etme.

4- Tek tek çekmek o kadar zor değil. Yavaşça yaklaş sana doğru koşmaya başlayınca kaç uzağa git azcık sonra dal. Etraftaki yaratıkları kesip şöyle 12 level ldunmu, skilleride adam gibi yatırdınmı , önünde durucak yaratık yok. Str ve Sword skiline önem vercen tabi. Dex'in hiçbir yararı yok kılıç kullanıyorsan. Sword skilini önce bi %60 yap str aban, yeterli olduğunu düşündüğünde 100 le skili. Skill critical strike şansını, str'de critical strike'da verilen damage'i arttırır. (Örn. %60 skill= &60 şans , Critical strike= Str+ Skill )

5- Tavern var bir tane şehirden ayrı, işte onun etrafındaki tabelalara dikkatli bak. Pass diye olucaktı sanırım. Bulamazsan haritalar ile yardımcı olurum. (Ayrıca Pass olarak değilde Prison Colony diyede yazıyor olabilir) (Bengar'ın çiftliğinin yakınlarında, eğer orayı biliyorsan.[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...

[Bu mesaj Predator- tarafından 20 July 2003 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dragonslicer black trollün ordan sun circle a giderken etrafa dikkatle bak bi tane cave var içinde 3 tane skeleton ve 2 tane shadow warrior var. shadow warriorlar baya güçlü dikat et:)
bence oyunda 1 h nin hiç bir esprisi yok belki daha hızlı vuruyosun veya block yapabiliyosun ama shield kullanmadıktan sonra ki bu oyunda yok öle bişi, tercihim 2h.
ha bu arada sun circle neresi diye soracak olursan haritanı aç blacktroll resminin sana göre sol tarafında tam kuzeyde dairesel bir resim var ev gibi gözüküyo orası sun circle.blacktrollün ordan o sun circle a gelirken yolun kenarında cave var[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Milllet benimde bir sorum olucak ben lvl 29 paladin'im işte chpt 4 tüm dragonları kestim felam sonra hagenla konuşuyoz işte tüm orc worlordları kes yüzüklerini getir diyo e ben kestim ama yeni bir olay olmuyo ndndir acep?
birde thief guild nerde?[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Vestelden[Lancelot Ivanov]
Avaturkten [William Hurt] Diye Tanırlar beni...
Sosyal ağlarda paylaş

götürdüğün yüzük sayısında para alıon dahane?:)
şehirden lower citydeki kapıdan çık hemen sola dönüp ormana gir ormanın sonunda bi yol awr yol mağaraya gidio o mağrada 4 orcelite1orc colonel war,orccolonel'den bütün orc elitelerin yerini gösteren harita çıkıo[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

onun zırhı "paladin armor",çooook baba bi zırh,monastry'e xardas'ın kitabını almaya gidince(oyunun başlarında "eye of innos'U tamir etmeye gelmesi için pyrokar'a veriosun)kitabın olduu odada önünde kutu duran meşaleyi çek,yeni mahzen gibi bi yer açılıo,mahzenin bi yerinde sana nasıl gizli odaya gitceini anlatan bi kitabı okuyunca gizli odaya teleport rune'nun yapımını örenion,bide orda"tears of innos"die bişi war,onla kılıcını upgrade edebiliosun ama önce teleport runesiniyap sonra kılıcına upgrade yap[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

Sabrederseniz herşeyi zamanı gelince alırsınız. (Paladin armoru vb. ) Orc Warlordlardan 23 ya da 25 tane var . Bi esprisi yok. Yapmanın pek önemide yok.

2h - 1h farketmez her şekildede oyun rahat bitiyor. Ama 20 damage içinde 2h alıp aşırı yavaş bir silah kullanmakta pek birşeyi etkilemiyor. 1h hızı sayesinde, 2h da kılıcın uzun olması sayesinde aynı işi görüyorç Kafanıza göre kasın. Zaten 100% 2h için = 60% 1h gerekir. 100% 1h içinde = %60 2h gerekir. Her ikisi silahıda kullanabilirsiniz yani. Oyunun en güçlü silahı sanırım Holy Executioner (100 yada 110 damage vuruyor Dragon Hunterlar için 100 str istiyor bide- 2h ayrıca)[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ha orc olayı bitti o zmn yane quest felams yok şimcik monasterya gidiyom wala o paladin armoru almam lzm çatlarım
:-)bu arada predator şu critical strike strnin artııcanı söylediğin süper oldu direk stryi 90 ladım sanırım artmıyor daa yada artıran bulamadım neyse ben şimdi şu monasteryi bir dağıtam birde paladin armorun yerini söylerseniz süper olur walla :-) haaa birde geminin oraya gittim abiler işte girion çıktı bende senleyim felams dedi o gemi olayı monsateryden sonra dimi?[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Sosyal ağlarda paylaş

Holy Water Upper Quarterdaki bir satıcıda var. Adıda sanırım Lutero .
Tears of Innos gerekmiyor - Sadece Holy Water gerekiyor. Rune Table monastery de kütüphanede var. Hani böyle dünya gibi birşey.[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ha oks saolun birde tear of innosa baktın işte dedi sadece fire mageler özel kişiler içer dedi diyer içenler ölür dedi ben dedim benden özel adammı var bu dünyada bi içem dedim yandım kül oldum neyse save almıştım :-) şimcik runa gidek bakalum[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...