Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merak ettiğim tekşey telekom hakkında

dickymoo

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bana tek şunu söyleyin bu 512 işi sadece kotalılar için mi yoksa bizim içinde geçerlimi kotasızlar için yani ve ayrıca yani 512 ye 87 ytl ödemek zorunluysak minimum 512 olduğu için ben çıkarım adslden[signature][hline]"Aptal değilim ama salak olabilirim..."
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte olsaydı süper olurdu ama saolsun Binali'cim fahiş fiyata satıyor internetini.Sonunda bi tek kendi kalacak bu net dünyasında türk olarak.

Neymiş efendim Türkiye niye eğitim seviyesi çok düşük.Olur tabe sen internete aylık 100 milyon istersen olur tabe.Cafelere de zam gelir şimdi.

Türk Telekomdan oldum olası nefret ediyorum ve hepde edicem ama hepde bağımlı yaşıyacağım.Görünen köy kılavuz istemez.Ne Onunla Ne Onsuz.!!!![signature][hline]Palantis Moderatör

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

@dickymoo 512k limitsiz ayda 99 ytl fazla geliyorsa ki bir çok kişiye bu rakam fazla gelicek kotalıya geçebilirsin 512k hızda 3/6/9 gb kotalı ların fiyatları aylık 29/49/69 olması lazım.

@Nae Banada bıkkınlık geldi bir sürü türktelekom ve adsl topiğinden ama biraz normal çünkü bu gelişme daha çok yeni ve bir çok yerde tartşılıyor daha 100de100 ne olucağı bile değil...

Ben sadece yazıklar olsun diyorum bu ülkeyi yönetenlere iş sadece adsl ile kalmıyor diğer kısımlardada buna benzer örnekler mevcut[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
LorathTauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...