Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çarım hack yedi yeni çar açtım ama enterasan bş olay oldu!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

said:
bilinc, 31 Ekim 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
l_Sarsie_l seni burdan kınıyorum. Şimdi herkes buradan neden diyecek. Artık yazılarında bizi düşünmediğin biraz savsakladığın hissiyatına kapıldım. O nefis yazılarındaki tadı bulamıyorum sanki son yazılarında... Evet kutudan "org" çıkmış olabilir, ama "kafedeki arkadaşın inanılmaz ekşını" adlı macerandaki o güzelikler o heyecan nerede? Ayrıca son maceralarında artık "şokey" olmuyorsun, lütfen tekrar "şokey" olmanı istiyorum, bize okurken tekrar o heyecanı yaşatmanı pelerinli civciv olmanı chitin shell goblin olmanı tekrar coşmanı istiyorum.
l_Sarsie_l lütfen biraz düşün ve kendine gel, sen Türk mizahında son noktasın, doruksun, ilahsın, ulaşılmazsın. Ama son zamanlardaki bu kalitendeki düşüş beni pek üzüyor. Lütfen sevenlerin ve ben naçizahane hayranın için biraz daha "ekşın" biraz daha "şokey"!!!

abi bi daha böle seyler yapma altima edicem :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 31 Ekim 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
l_Sarsie_l seni burdan kınıyorum. Şimdi herkes buradan neden diyecek. Artık yazılarında bizi düşünmediğin biraz savsakladığın hissiyatına kapıldım. O nefis yazılarındaki tadı bulamıyorum sanki son yazılarında... Evet kutudan "org" çıkmış olabilir, ama "kafedeki arkadaşın inanılmaz ekşını" adlı macerandaki o güzelikler o heyecan nerede? Ayrıca son maceralarında artık "şokey" olmuyorsun, lütfen tekrar "şokey" olmanı istiyorum, bize okurken tekrar o heyecanı yaşatmanı pelerinli civciv olmanı chitin shell goblin olmanı tekrar coşmanı istiyorum.
l_Sarsie_l lütfen biraz düşün ve kendine gel, sen Türk mizahında son noktasın, doruksun, ilahsın, ulaşılmazsın. Ama son zamanlardaki bu kalitendeki düşüş beni pek üzüyor. Lütfen sevenlerin ve ben naçizahane hayranın için biraz daha "ekşın" biraz daha "şokey"!!!

+1[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 31 Ekim 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
Beyler şimdi para kasıyom abys gemde 0 abys gem 1 org çıktı. Orda buffer vardı adama dedim parit at buf ver çık dedim oda ok dedi.sonra org vurdum geberdi 3 org çıktı bende o sırada kutu açıyodum 3 ündende abys gem çıktı:D ne oluyo bu servere anlamıyorum 3 kasadanda 3 absy gem:D inanmassanız inanmayın sizinde başınıza enterasan gelen olayları buraya yazın saygılar... :D

diyarbekire entep'e urfe ya int cafe acipda pc'lere ko yukleyipde coluk cocuqun eline verirsen olacaqi buuu =)[signature][hline]Ares Serverinde Rogue 60+ Ariyorum Warsa Satan Pm Atsin Yada [email protected] msn adresine gelsinler..
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek istiyorsun Spoof? Diyarbakırda Antep'de (Senin dediğin gibi diyarbekir entep değil) oyun oynama hakkı yok mu insanların? Orada yaşayanlar insan değil mi? İçinizdeki farketmeden gizlediğiniz faşistlikleri gülüp eğlendiğimiz topiclere kusmayın lütfen! LÜTFEN![signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spoof, 31 Ekim 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
said:
Beyler şimdi para kasıyom abys gemde 0 abys gem 1 org çıktı. Orda buffer vardı adama dedim parit at buf ver çık dedim oda ok dedi.sonra org vurdum geberdi 3 org çıktı bende o sırada kutu açıyodum 3 ündende abys gem çıktı:D ne oluyo bu servere anlamıyorum 3 kasadanda 3 absy gem:D inanmassanız inanmayın sizinde başınıza enterasan gelen olayları buraya yazın saygılar... :D

diyarbekire entep'e urfe ya int cafe acipda pc'lere ko yukleyipde coluk cocuqun eline verirsen olacaqi buuu =)

lan sen kimsinki dogudaki milleti eziyosun?ha?sen çok bi .oksun sanırım ki bu adamları eziyosun..al işte böyleleride var aramızda..serseriye bak..[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:65k+
Clan:bugs_bunny nerdesin amk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

sn oynuosun da ne oluo?? o senn ,fındık kadar beyninle, ezmeye çalıştıın çocuklar bu vatan evladı deil mi? sen evinde rahat oturabiliosan oradan gelenlerin hiç mi bunda katksıı yok..Allah sana akıl fikir versin.. o snn ezmeye çalıştıın yerdeki insanlar olmasaydı blki bu ülke bugün yoktu.. o zmn snde baban kimdi bilemezdn..

diyarbekire entep'e urfe ya int cafe acipda pc'lere ko yukleyipde coluk cocuqun eline verirsen olacaqi buuu =)
[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

sn oynuosun da ne oluo?? o senn ,fındık kadar beyninle, ezmeye çalıştıın çocuklar bu vatan evladı deil mi? sen evinde rahat oturabiliosan oradan gelenlerin hiç mi bunda katksıı yok..Allah sana akıl fikir versin.. o snn ezmeye çalıştıın yerdeki insanlar olmasaydı blki bu ülke bugün yoktu.. o zmn snde baban kimdi bilemezdn..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cafede ki arkadaş şimdi arenada o sırada savaş var savaş belki laırlar dedi gitti bende kapıda duruyom geldi 5 dk geçmeden onu aldılar.onu izliyom o sırda ekşın yapıyo bende kendi ekranıma bakmıyom aldılar içeri girdik adam onu kovalıyo town a kaçtı peşinde 3 kşi ben hepsini alırım arkadaş biraz ezig benden recona doğru geldi bende reconun yanındayım kapılar kapalı 1 org geberse açılacak ölü kapısı ona bakarken benim çar orda belirdi ekrana baktım bende daldım ezig dediğim adamlar ın birisi 951 çakrı nasıl olduysa bana 951 çakıyo arkadaşa 543 biz de onlara 600 koyuyoz 2 si geberdi biri kaldı ben geberdim arkadaş halletti sonra baktım bizim kapı açıldı.saldırıyoz ben adam kovalıyom arkadaş teke tek yapıyo ben geberttim yardıma geliyodum gelme dedi izle dedi onlar kapışıolar potları falan bitti bi manalar kaldı arkadaşta sinirlendi 120 hp kullanıyo o wariwor olduğu için hrallıyamıyo kendini sonra baktım ikisi birden kaçıyo arkadan bi kişi bana daldı herkez ekşın yapıyo kapılar çaıldı herkez nerdeyse teke tek sonra nowacı geldi bi tane(1 tane değil busuru sadece en fala 5 kişi orjinaldir nowacılardan)nowalara nowa savaşı başladı ben sağ çıktım wadderi kesmeye gidiyordum o sırada 2 wariowr çıktı arkadaş arkandaki ile yardıma geliyo halbuku zor durma düşürmeye çalışıyor beni bile bile üstüne sonra bizden biri arkadakini kesti ben dondum lag çıktı gebermişim arkadaşta o sırada haritaya göründü kaldımı 3 kişinin arasına ben orda ölmedim tp yapmışlar gebermeyim diye tuzağa duş savaşta pot satan olmadığından ortada kaldı:d
3-)Cz de yolda gidiyordum civciv çıktı bitane ama ne civciv pelerin melerin böle cihitin goblin giymiş elinde son model silah üstüne insan benden yana baktım arkadan 4 org ona dalıyo benim yanımda 2 insan vardı.orgların saldırdığı adam bize daldı!üstüne insan bide herkez onu kemey çalışıyo sonra aniden org oldu(ağzım açık kaldı o sırada)ama baktım bana 50 koyuyo saldırdım ona 1000 çakıyom şeridin %1 i gerilemiyo sonr abaktım geldi bana 3432 kodu ağzım açık kaldı sonra durdu kimseye saldırmıyo bizde ok basmıyoz herkez geberdi şaşkına döndük orglarlan konuşuyom nasıl oldu anlamadım o sırada naiden dirildik 2 kez kesi 100 np aldı benden şaşkına döndüm kafam manyakladı orda öle durdum ben bu şekilde 1000 np aldı resime basıyorum çekmiyor foro çalışmıyor aklım uçtu gitti resliyo kesiyo resliyo kesiyo kafam afallak oldu gm midir nedir manyak oldum sonra yaratık oldu aniden death ordan geçen bi 6 kişi vardı harpy e gidiolardı sanırım baktım death olan adam onları kovalıyo isminide dorgon tohot yapmış onlarda bos zannetti daldı geberdi sonra insan oldu onları gebertti aklım almadı böle şeye aklım almadı şokey oldum o anda!!!!

:D:D:D:D up up up koptum abi bu nedir böyle :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 31 Ekim 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
bu adam kimse artık bilmiom ama dalga geçio yok abi kimse böle olamaz ki

eeth bende onu cözmeye calisiroum marlon acaba kim kimle dalga gecio :D:D:D adam bi yazi yazio gerisi yok sonra gelen yazilari okuyup aaaa sazanlara bak zuahhaha felan die gülüo olabilir süpheleniorum :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...