Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

clan uye sayısı cok olan kişiler

w00t

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Ares te yaşadıgımız clan bug a karsı ,bug ı duzeltemeyen oyun yetkilileri careyi clanı banlamak gibi uyugulamada bulacaklar sanırım.
ilk etapda Uknighted clanına gerekli uyarı yapıldı ve clan uye sayılarının 36 ya dusurulmesi istendi ,
Diger clan lar icinde şikayetler yapılıyor ! GM 36 ya indirilmeyen clanları disband edecegini soyledi bugun yapmasa yarın yapar bu adam hepimiz nasıl bi adam oldugunu biliyoruz Biff in !
Sizden ricam clan member laınızı 36 da tutun ltf !
oyunda dengesizligi daha buyutmeyelim tskrlr[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
olkan, 31 Ekim 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
ben areste oynuyom ve ıvı 64 asas ismimi vermeyim şikayet olur ben hackerim taradeden adamları kazıklıyom cm ye selam :)))))))9

Sen hiç1 b*ksun kumda oyna :D

Dipnot : ivi , ıvı yazan adamdan ne beklenir.LAMER !!!!
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ben areste oynuyom ve ıvı 64 asas ismimi vermeyim şikayet olur ben hackerim taradeden adamları kazıklıyom cm ye selam :)))))))9

Ulan eskiden deliler kendini Napolyon sanırdı, şimdi moda bu galiba "hbeleb hübelep ben hekirım uy aman hebeleb"[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx

[Bu mesaj BlackBox1 tarafından 31 Ekim 2005 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taradeden adamları kazıklıyom cm ye selam :)))))))9

tarade Tarabya olabilir mi. :)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

eger bu dediginiz doruysa biff bu olayada el attiysa cok iyi oldu..acaba simdi hangi memberlar clandan cikartilip alt clana yollicak baya bi tartisma cikacak sanirim ben alt clan da olmam muhabbetleri felan gececek ..neyse clan liderlerine KOLAY GELSİN..heralde bugunleri +60 70 kisi alirken düsünmediler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 31 Ekim 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
said:

Sen hiç1 b*ksun kumda oyna :D

Dipnot : ivi , ıvı yazan adamdan ne beklenir.LAMER !!!!

xDDD[signature][hline]Nick:_OverKill_
Server:Ares
Clan:BooZe
LVL:6x
Class:Rogue Assain [Orc]
Np: 17xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

:) uheuhehu bence bu olay gerceklesirse bi sürü insan biribirine karsi cephe alakcak..nie o alt clanda deil de benim felan..sonrada bi dolu karsilikli atismalar mümkün olabilr..neyseee kim yaptiysa o temizler bu pisligi..yanlis hatirlamiorsam bi clan 95 kisimi neysi bölsünler 3 clan kursunlar x1 x2 x3 die lol :)
Sosyal ağlarda paylaş

çoktandır bu gizliden gizliye zaten gundemde (ama biliyoruz bir cok acık var once onları kapamak lazım)
su an kous forum acık olmadıgından sadece ranking.tk da ele alındı ,
en son bizim clan assistanların dan biri uknighted 96 kişi olma konusunda şikayette bulundu .Biff te direk eger 36 ya dusurmezlerse bann lıycagını soyledi Ki clan ertesi gun glovy kaybetti..
,Biff in digerlerindende haberi vardır ,sanırım şikayet olunca ki (ranking.tk da var apacık clan uye sayılarına kadar yazmıslar ki bizim forumda da gundeme geldi . ) ele alıp degerlendiriyorlar ,clan uyerinin bundan bi zarar gorecegini sanmıyorum .
Clan disband olabilir / clan leaderi ceza alabilir .diye option lar var ..

Bilginize[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_HeLLMaSTeR_, 31 Ekim 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
Patriot,Friendship,archers,La_Legion bunlar bildiğim clan bugunu kullanan clanlar bu adamların düzeltmesi gerekir yoksa w00t'un dediği gibi clan disband ediliyo ancak clan masterda banlanıyor(BU ÇOK ÖNEMLİ BİR AYRINTI)

LOL ya uniteg kimde ilk 5 te işte komedi orda zaten off off 96 users GG[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 31 Ekim 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
eger bu dediginiz doruysa biff bu olayada el attiysa cok iyi oldu..acaba simdi hangi memberlar clandan cikartilip alt clana yollicak baya bi tartisma cikacak sanirim ben alt clan da olmam muhabbetleri felan gececek ..neyse clan liderlerine KOLAY GELSİN..heralde bugunleri +60 70 kisi alirken düsünmediler...

asadda haklisin düsünselerdi essekler her aga clan plz 10k nps dieni clana alirsan orani burani yakacan die sonra böle olur :D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forrazzi, 31 Ekim 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
96 kişi ne ya ahah

adamların neden kollarının yandığı belli oldu yoksa sacred te 150 kişimi :D[signature][hline]Bir efasane doğuyor yakında cz sokaklarında.....
COMING SOON...
(Abi size özendim warior kasıyom)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_HeLLMaSTeR_, 31 Ekim 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
Patriot,Friendship,archers,La_Legion bunlar bildiğim clan bugunu kullanan clanlar bu adamların düzeltmesi gerekir yoksa w00t'un dediği gibi clan disband ediliyo ancak clan masterda banlanıyor(BU ÇOK ÖNEMLİ BİR AYRINTI)

nE kadar çok şey bilen ark.lar var..Kopanzi... xD[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:65k+
Clan:bugs_bunny nerdesin amk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 31 Ekim 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
90 x 10 k tmmdır oLm Ujıo TopLa koL yakak :D

asdasdasdasd

senin gibi bi tane adam olsun tam olsun talka napem capulcu sürüsünü
<3 u[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

zuahuhauhua bi sen warsin olm clanda baska adam yok bi de dikkat etmedim ama marijuanin char wardir bilion bende nps yok zaten paramda bitio 3 kere daha ölürsem np kalmicak 1.5m borc verir misin

adhuahudhuauhda[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...